Kdo je to?
Kdo je to, byl Gejša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gejša? Lidé, profese

Kdo je to Gejša?

Co znamená a jaký je význam slova Gejša?

Gejši jsou neodmyslitelnou součástí japonské kultury, která se však v současnosti pomalu vytrácí. Gejša je profesionální společnice, umělkyně, která má bavit muže. Gejša není v žádném případě prostitutka. Gejši procházely dlouhou a pečlivou přípravou, výchovou a vzděláním. Musely umět tančit, zpívat, hrát na hudební nástroj a být schopné konverzovat s hosty na úrovni. Jejich společnost si mohli dovolit jen ti nejbohatší a přítomnost gejš byla a je vnímána jako symbol společenského statutu toho, kdo si je objednal. Zajímavé je, že do 18. století byli gejšami muži, později převládly ženy s typickým bílým make upem a kimonem.Kdo je to, byl Gejša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gejša? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Gejša s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Demokracie? Pamatujete si definici pojmu Kerblík? Znáte pojem Obligace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Magnetická renozance?

Klíčová slova: význam, synonymum, informace, definice, původ slova, termín, popis, význam pojmu, vysvětlení, wiki, přesný význam, přesný výraz, Gejša, popis, lexikon, slovo

Pojem Gejša je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Gejša lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Gejša ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Gejša na Youtube

Hledat heslo Gejša ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Gejša ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gejša například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Gejša? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Gejša? Kdo to byl Gejša? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gejša? Definice pojmu Gejša se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojem plugin nebo chipset?