Kdo je to?
Kdo je to, byl Gejša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gejša? Lidé, profese

Kdo je to Gejša?

Co znamená a jaký je význam slova Gejša?

Gejši jsou neodmyslitelnou součástí japonské kultury, která se však v současnosti pomalu vytrácí. Gejša je profesionální společnice, umělkyně, která má bavit muže. Gejša není v žádném případě prostitutka. Gejši procházely dlouhou a pečlivou přípravou, výchovou a vzděláním. Musely umět tančit, zpívat, hrát na hudební nástroj a být schopné konverzovat s hosty na úrovni. Jejich společnost si mohli dovolit jen ti nejbohatší a přítomnost gejš byla a je vnímána jako symbol společenského statutu toho, kdo si je objednal. Zajímavé je, že do 18. století byli gejšami muži, později převládly ženy s typickým bílým make upem a kimonem.Kdo je to, byl Gejša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gejša? Lidé, profese

Tento text (Gejša) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Demokracie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Marginální? Znáte pojem Obligace? Znáte termín Korporátní daň?

Klíčová slova: Gejša, synonymum, lexikon, kdo to je, co znamená, co je to Gejša?, formulace, heslo, informace, slovo, wiki, kdo je Gejša?, etymologie, pojem, popis, popis

Pojem Gejša je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat výraz Gejša ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Gejša v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Gejša ve Wikipedii

Zkusit najít Gejša ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Gejša například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Gejša

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Gejša? Kdo to byl Gejša? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gejša? Definice pojmu Gejša je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Znáte pojem plugin nebo chipset?