Kdo je to?
Kdo je to, byl Gejša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gejša? Lidé, profese

Kdo je to Gejša?

Co znamená a jaký je význam slova Gejša?

Gejši jsou neodmyslitelnou součástí japonské kultury, která se však v současnosti pomalu vytrácí. Gejša je profesionální společnice, umělkyně, která má bavit muže. Gejša není v žádném případě prostitutka. Gejši procházely dlouhou a pečlivou přípravou, výchovou a vzděláním. Musely umět tančit, zpívat, hrát na hudební nástroj a být schopné konverzovat s hosty na úrovni. Jejich společnost si mohli dovolit jen ti nejbohatší a přítomnost gejš byla a je vnímána jako symbol společenského statutu toho, kdo si je objednal. Zajímavé je, že do 18. století byli gejšami muži, později převládly ženy s typickým bílým make upem a kimonem.Kdo je to, byl Gejša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gejša? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Gejša? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dobropis? Znáte termín Lipom? Znáte pojem Obligace? Víte, co je to Mnichovská dohoda?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, přesný význam, vysvětlení, wiki, kdo je Gejša?, odborný výraz, co znamená, slovo, informace, kdo to je, etymologie, profese, lexikon, pojem, význam pojmu

Pojem Gejša je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Gejša

Hledat výraz Gejša ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Gejša ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Gejša ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gejša ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Gejša například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Gejša? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Gejša? Kdo to byl Gejša? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gejša? Definice pojmu Gejša je v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Znáte pojem plugin nebo chipset?