Kdo je to?
Kdo je to, byl Gejša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gejša? Lidé, profese

Kdo je to Gejša?

Co znamená a jaký je význam slova Gejša?

Gejši jsou neodmyslitelnou součástí japonské kultury, která se však v současnosti pomalu vytrácí. Gejša je profesionální společnice, umělkyně, která má bavit muže. Gejša není v žádném případě prostitutka. Gejši procházely dlouhou a pečlivou přípravou, výchovou a vzděláním. Musely umět tančit, zpívat, hrát na hudební nástroj a být schopné konverzovat s hosty na úrovni. Jejich společnost si mohli dovolit jen ti nejbohatší a přítomnost gejš byla a je vnímána jako symbol společenského statutu toho, kdo si je objednal. Zajímavé je, že do 18. století byli gejšami muži, později převládly ženy s typickým bílým make upem a kimonem.Kdo je to, byl Gejša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gejša? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Gejša? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dobropis? Vzpomněli byste si na význam slova Ikterus? Znáte pojem Obligace? Znáte definici termínu Virus?

Klíčová slova: informace, pojem, formulace, definice, význam, vysvětlení, lexikon, profese, Gejša, kdo to je, heslo, popis, popis, co znamená, termín, význam slova

Pojem Gejša je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Gejša

Najít slovo Gejša na Google.cz

Hledat výraz Gejša ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Gejša ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Gejša v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Gejša například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Gejša, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Gejša? Kdo to byl Gejša? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gejša? Definice pojmu Gejša se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojem plugin nebo chipset?