Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Mareš? Životopis Miroslav Mareš, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Miroslav Mareš?

Kdo je to Miroslav Mareš? Stručný životopis

Miroslav Mareš je český politolog. Je absolventem práv, která vystudoval na Právnické fakultě MU v Brně a také politologii na Filozofické fakultě MU. Působil jako soudní znalec v oblasti politologie a vyučuje také na Fakultě sociálních studií a VŠ politických a společenských věd. Je členem mnoha společností, které se zabývají politologií a rediguje časopis Rexter.
Miroslav Mareš je považován za experta na oblast extremizmu. Orientuje se také na problematiku terorizmu, zkoumá systémy politických stran západní Evropy a také chuligánství při fotbalových utkáních.Kdo je to Miroslav Mareš? Životopis Miroslav Mareš, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Miroslav Mareš

Národnost: česká
Datum narození: 8. dubna 1974
Místo narození: Brno

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Miroslav Mareš sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Justice? Vzpomenete si na definici slova Integrál? Znáte definici termínu Tajfun? Vzpomněli byste si na význam slova Eurozóna?

Klíčová slova: pojem, definice, původ slova, odborný výraz, synonymum, co je to Miroslav Mareš?, termín, přesný význam, vysvětlení, Miroslav Mareš, popis, co znamená, přesný výraz, slovo, kdo to je, popis

Pojem Miroslav Mareš je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat frázi Miroslav Mareš ve Wikipedii

Hledat pojem Miroslav Mareš ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Miroslav Mareš ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Miroslav Mareš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Mareš například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Miroslav Mareš?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Miroslav Mareš? Kdo to byl Miroslav Mareš? Kdy se narodil Miroslav Mareš? Kde se narodil Miroslav Mareš? Miroslav Mareš patří do sekce novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Miroslav Mareš například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Mareš i v jiné kategorii než je novináři.