Kdo je to?
Kdo je to Hajzlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hajzlík? Lidé, hanlivé

Hajzlík

Co znamená a jaký je význam slova Hajzlík?

Hajzlík je hanlivé označení pro člověka, který se neumí chovat uctivě, nezdvořile. Kouká jak si věci usnadnit, jak vyzrát nad jinými lidmi, jak někoho oklamat, jak někoho okrást. Může jednat falešného přítele, který se snaží snaží vytěžit maximum a obohatit se. Slovo hajzlík známe také jako hovorový výraz pro záchod. Původ slova najdeme v podstatném jméně hajzl, k němuž se přidá přípona -ík, a vznikne podstatné jméno rodu mužského hajzlík. Synonyma pro slovo „hajzlík“ jsou parchant, zmetek, spratek, hajzl, neřád, šupák, prevít, syčák, parchant, srač, dareba, všivák, halama, ničema, vůl, šmejd, uličník, klacek, fagan, harant.


Kdo je to Hajzlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hajzlík? Lidé, hanlivé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Molekula? Víte co je Papája? Vzpomenete si na definici slova Aglomerace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čistopis?

Klíčová slova: heslo, synonymum, definice, co znamená, wiki, termín, hanlivé, informace, etymologie, pojem, přesný význam, formulace, lexikon, Hajzlík, význam slova, wikipedie

Pojem Hajzlík je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Hajzlík

Hledat frázi Hajzlík ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Hajzlík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Hajzlík na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Hajzlík ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Hajzlík na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Hajzlík například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Hajzlík, definice, vysvětlení pojmu

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Hajzlík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hajzlík? Definice pojmu Hajzlík patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, psychopat kluk, hajzlík, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hajzlík v jiné sekci než hanlivé.