Kdo je to?
Kdo je to, byl Ajznboňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ajznboňák? Lidé, přezdívky

Kdo je to Ajznboňák?

Jaký je význam slova Ajznboňák? Co to znamená?

Ajznboňák je pojmenování pro zaměstnance dráhy, železničáře, nádražáka. Označení pochází z němčiny, ze slova Eisenbahn, železnice.
Slovo ajznboňák pochází již z doby Rakousko – Uherska, kdy byla němčina oficiálním jazykem. Ten si čeští pracovníci přizpůsobili a vytvořili jeho lidovou podobu, která se v hovorovém jazyce užívá dodnes.Kdo je to, byl Ajznboňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ajznboňák? Lidé, přezdívky

Líbí se vám definice kdo je to Ajznboňák? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kýla? Znáte pojem Konotace? Znáte pojem Dvojhláska? Vzpomenete si na definici slova Bazální stimulace?

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, etymologie, přesný výraz, wiki, původ slova, odborný výraz, formulace, Ajznboňák, pojem, význam, kdo je Ajznboňák?, přezdívky, informace, heslo, co je to Ajznboňák?

Pojem Ajznboňák je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Ajznboňák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Ajznboňák ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Ajznboňák na Youtube

Hledat frázi Ajznboňák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ajznboňák například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Ajznboňák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ajznboňák? Kdo to byl Ajznboňák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ajznboňák? Definice pojmu Ajznboňák je v sekci přezdívky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Ajznboňák hledat i v jiných kategoriích (než přezdívky).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?