Kdo je to?
Kdo je to, byl Ajznboňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ajznboňák? Lidé, přezdívky

Kdo je to Ajznboňák?

Jaký je význam slova Ajznboňák? Co to znamená?

Ajznboňák je pojmenování pro zaměstnance dráhy, železničáře, nádražáka. Označení pochází z němčiny, ze slova Eisenbahn, železnice.
Slovo ajznboňák pochází již z doby Rakousko – Uherska, kdy byla němčina oficiálním jazykem. Ten si čeští pracovníci přizpůsobili a vytvořili jeho lidovou podobu, která se v hovorovém jazyce užívá dodnes.Kdo je to, byl Ajznboňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ajznboňák? Lidé, přezdívky

Definici slova Ajznboňák můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kýla? Víte co je Atrium? Znáte pojem Dvojhláska? Vzpomněli byste si co označuje výraz Indemnita?

Klíčová slova: co znamená, etymologie, Ajznboňák, informace, význam, synonymum, co je to Ajznboňák?, lexikon, pojem, vysvětlení, kdo je Ajznboňák?, formulace, přesný výraz, popis, původ slova, wiki

Pojem Ajznboňák je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Ajznboňák v následujících vyhledávačích

Hledat výraz Ajznboňák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Ajznboňák ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Ajznboňák na Youtube

Vyhledat heslo Ajznboňák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ajznboňák například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ajznboňák

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ajznboňák? Kdo to byl Ajznboňák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ajznboňák? Definice pojmu Ajznboňák patří do sekce přezdívky. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než přezdívky).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?