Kdo je to?
Kdo je to Ajznboňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ajznboňák? Lidé, přezdívky

Kdo je to Ajznboňák?

Co znamená a jaký je význam slova Ajznboňák?

Ajznboňák je pojmenování pro zaměstnance dráhy, železničáře, nádražáka. Označení pochází z němčiny, ze slova Eisenbahn, železnice.
Slovo ajznboňák pochází již z doby Rakousko – Uherska, kdy byla němčina oficiálním jazykem. Ten si čeští pracovníci přizpůsobili a vytvořili jeho lidovou podobu, která se v hovorovém jazyce užívá dodnes.Kdo je to Ajznboňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ajznboňák? Lidé, přezdívky

Líbí se vám definice kdo je to Ajznboňák? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Animozita? Víte, co je to Nomen omen? Znáte pojem Přívlastek? Rozumíte pojmu Amuse bouche?

Klíčová slova: přesný výraz, původ slova, odborný výraz, wiki, slovo, lexikon, definice, etymologie, popis, synonymum, informace, vysvětlení, pojem, význam, přesný výraz, přezdívky

Pojem Ajznboňák je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Ajznboňák

Najít pojem Ajznboňák ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Ajznboňák ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Ajznboňák ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Ajznboňák ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Ajznboňák ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ajznboňák například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Ajznboňák, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Ajznboňák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ajznboňák? Definice pojmu Ajznboňák se nachází v sekci Přezdívky

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ajznboňák v jiné sekci než přezdívky.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?