Kdo je to?
Kdo je to, byl Ajznboňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ajznboňák? Lidé, přezdívky

Kdo je to Ajznboňák?

Jaký je význam slova Ajznboňák? Co to znamená?

Ajznboňák je pojmenování pro zaměstnance dráhy, železničáře, nádražáka. Označení pochází z němčiny, ze slova Eisenbahn, železnice.
Slovo ajznboňák pochází již z doby Rakousko – Uherska, kdy byla němčina oficiálním jazykem. Ten si čeští pracovníci přizpůsobili a vytvořili jeho lidovou podobu, která se v hovorovém jazyce užívá dodnes.Kdo je to, byl Ajznboňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ajznboňák? Lidé, přezdívky

Zaujalo vás slovo, termín Ajznboňák? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kurzíva? Víte co je Plovoucí podlaha? Znáte pojem Aorta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Monolog?

Klíčová slova: původ slova, pojem, popis, Ajznboňák, wiki, termín, kdo to je, formulace, definice, heslo, přesný výraz, synonymum, význam, význam slova, kdo je Ajznboňák?, přesný význam

Pojem Ajznboňák je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Ajznboňák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ajznboňák ve Wikimedia Commons

Najít pojem Ajznboňák ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Ajznboňák ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ajznboňák například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Ajznboňák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ajznboňák? Kdo to byl Ajznboňák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ajznboňák? Definice pojmu Ajznboňák se nachází v sekci přezdívky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Ajznboňák i v jiných kategoriích (než přezdívky).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?