Kdo je to?
Kdo je to, byl Ajznboňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ajznboňák? Lidé, přezdívky

Kdo je to Ajznboňák?

Jaký je význam slova Ajznboňák? Co to znamená?

Ajznboňák je pojmenování pro zaměstnance dráhy, železničáře, nádražáka. Označení pochází z němčiny, ze slova Eisenbahn, železnice.
Slovo ajznboňák pochází již z doby Rakousko – Uherska, kdy byla němčina oficiálním jazykem. Ten si čeští pracovníci přizpůsobili a vytvořili jeho lidovou podobu, která se v hovorovém jazyce užívá dodnes.Kdo je to, byl Ajznboňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ajznboňák? Lidé, přezdívky

Líbí se vám definice kdo je to Ajznboňák? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kurzíva? Znáte definici termínu Podmiňovací způsob? Znáte pojem Aorta? Pamatujete si definici pojmu Oškrt?

Klíčová slova: formulace, wiki, význam slova, informace, kdo je Ajznboňák?, pojem, co je to Ajznboňák?, původ slova, přesný význam, odborný výraz, lexikon, popis, význam, co znamená, heslo, etymologie

Pojem Ajznboňák je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít Ajznboňák na Google.cz

Vyhledat slovo Ajznboňák ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Ajznboňák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Ajznboňák ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ajznboňák například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ajznboňák

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ajznboňák? Kdo to byl Ajznboňák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ajznboňák? Definice pojmu Ajznboňák je v kategorii přezdívky. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Ajznboňák i jinde než v sekci než v přezdívky.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?