Kdo je to?
Kdo je Daniela Šišková? Životopis Daniela Šišková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Daniela Šišková

Kdo je Daniela Šišková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Daniela Šišková je česká divadelní a televizní herečka a profesionální lektorka jógy.
Daniela se narodila 31. července 1991 v Brně, kde také prožila dětství. Po maturitě se rozhodla pro herectví, absolvovala alternativní a loutkové herectví na DAMU v Praze, kde byl jejím učitelem Jiří Havelka. Po škole založila se spolužáky generační divadlo 11:55 (zapětdvanáct), pak účinkovala v Západočeském divadle v Chebu anebo také v Divadle A. Dvořáka v Příbrami. Dnes žije střídavě v Praze a Českých Budějovicích, kde hraje v Jihočeském divadle. Tam skvěle ztvárnila například roli Kristýny v inscenaci Pod sněhem. Za roli v komorním dramatu Plíce byla dokonce nominována na cenu za nejlepší herecký výkon v Jihočeské Thálii v roce 2021. Kromě toho ji můžete vídat v tanečně pohybovém představení s názvem Pingls aneb Hot Café Revue, kde vystupuje spolu s uskupením Lindo Hop! V televizi zatím ztvárnila několik epizodních rolí jak ve filmu (slovenský film V tichu, nebo v historický film Bůh s námi), tak v seriálech, ale na svou velkou roli v tomto směru teprve čeká. A aby nezůstala jen u herectví, věnuje se také aktivně Hatha Yóze, jejíž je certifikovanou lektorkou, takže si k ní můžete přijít i zacvičit. Kurzy se odehrávají v zahradě Atria na pražském Žižkově.
V současnosti je jejím partnerem herec Filip Kaňkovský.Kdo je Daniela Šišková? Životopis Daniela Šišková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Daniela Šišková

Národnost: česká
Datum narození: 31. 7. 1991
Místo narození: Brno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Daniela Šišková s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Frustrace? Znáte termín Sambo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Back office? Víte, co je to Rotary Club?

Klíčová slova: národnost, informace, wikipedie, datum narození, Daniela Šišková, vysvětlení, kdo je Daniela Šišková?, kdy se narodila Daniela Šišková?, lexikon, místo narození, osobnosti, zajímavosti, život, biografie, herectví, kde se narodila Daniela Šišková?

Pojem Daniela Šišková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Daniela Šišková ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Daniela Šišková ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniela Šišková ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Daniela Šišková ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Daniela Šišková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniela Šišková například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v metavyhledávači Info.com, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Daniela Šišková?

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Daniela Šišková? Kdy se narodila Daniela Šišková? Kde se narodila Daniela Šišková? Daniela Šišková se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, herečka s brýlemi, daniela Šišková, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Daniela Šišková například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniela Šišková i v jiné kategorii než je herectví.