Kdo je to?
Kdo je to Penélope Cruz? Životopis Penélope Cruz, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Penélope Cruz?

Kdo je to Penélope Cruz? Stručný životopis

Penélope Cruz, celým jménem Penélope Cruz Sánchez, je španělská herečka, která jako první herečka této národnosti získala Oscara za roli ve filmu Volver. Dalšího Oscara obdržela za roli ve filmu Woodyho Allena Vicky Cristina Barcelona. S hercem Johnym Deppem hrála ve filmu Kokain, ve filmu Mandolína kapitána Corelliho byla partnerkou Nicolase Cage.
Další úspěchy zaznamenala Penélope Cruz ve filmech Gothika, Sahara, Sexy Pistols a dalších.Kdo je to Penélope Cruz? Životopis Penélope Cruz, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Penélope Cruz

Národnost: španělská
Datum narození: 28. dubna 1974
Místo narození: Alcobendas

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Penélope Cruz s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Akcelerace? Znáte pojem Bjetin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cheerleading? Vzpomenete si na definici slova Hypotéza?

Klíčová slova: synonymum, význam slova, co znamená, kdo to je, informace, co je to Penélope Cruz?, význam, formulace, původ slova, slovo, vysvětlení, termín, pojem, odborný výraz, popis, popis

Pojem Penélope Cruz je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Penélope Cruz ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Penélope Cruz v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Penélope Cruz ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Penélope Cruz ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Penélope Cruz například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Penélope Cruz?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Penélope Cruz? Kdo to byl Penélope Cruz? Kdy se narodil Penélope Cruz? Kde se narodil Penélope Cruz? Penélope Cruz patří do sekce herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Penélope Cruz třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Penélope Cruz i v jiné kategorii než je herectví.