Kdo je to?
Kdo je to Chasník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chasník? Lidé, historie

Kdo je to Chasník?

Jaký je význam slova Chasník? Co to znamená?

Chasník je označení pro mladého muže. V závislosti na konkrétní jazykové oblasti může znamenat řemeslníka, mladého muže z venkova, obecně mladého muže, případně i malé dítě. Jedná se o mužskou variantu slova chasa, které zahrnuje dívky i mladé muže a používalo se pro mladé lidi z nižších vrstev společnosti. Podobný význam má také slovo čeleď.
Slovo se vyskytuje i ve slovenském jazyce. Jeho původ není jasný. Pravděpodobně může pocházet z italského casa (dům) nebo z německého Hanse.Kdo je to Chasník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chasník? Lidé, historie

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Mez? Pamatujete si definici pojmu Postmoderna? Znáte definici termínu Steak? Vzpomněli byste si co znamená slovo GPU?

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, popis, původ slova, lexikon, vysvětlení, historie, odborný výraz, přesný výraz, formulace, slovo, historie, etymologie, heslo, informace, význam slova

Pojem Chasník je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Chasník na Youtube

Hledat pojem Chasník ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Chasník ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Chasník ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Chasník na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Chasník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chasník

Právě jste zjistili Kdo je to Chasník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chasník? Definice pojmu Chasník se nachází v kategorii Historie

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, termín kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Chasník i v jiné sekci než v historie.