Kdo je to?
Kdo je to Chasník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chasník? Lidé, historie

Kdo je to Chasník?

Jaký je význam slova Chasník? Co to znamená?

Chasník je označení pro mladého muže. V závislosti na konkrétní jazykové oblasti může znamenat řemeslníka, mladého muže z venkova, obecně mladého muže, případně i malé dítě. Jedná se o mužskou variantu slova chasa, které zahrnuje dívky i mladé muže a používalo se pro mladé lidi z nižších vrstev společnosti. Podobný význam má také slovo čeleď.
Slovo se vyskytuje i ve slovenském jazyce. Jeho původ není jasný. Pravděpodobně může pocházet z italského casa (dům) nebo z německého Hanse.Kdo je to Chasník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chasník? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Chasník sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu ECMO? Znáte definici termínu Vrstevnice? Znáte definici termínu Horká čokoláda? Pamatujete si definici pojmu Tětiva?

Klíčová slova: heslo, popis, synonymum, odborný výraz, původ slova, pojem, historie, vysvětlení, formulace, informace, lexikon, historie, význam slova, termín, přesný výraz, význam pojmu

Pojem Chasník je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Chasník

Hledejte bez špehování slovo Chasník ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Chasník ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Chasník ve Wikipedii

Hledat frázi Chasník ve vyhledávači Yandex

Najít termín Chasník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chasník například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Chasník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Chasník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chasník? Definice pojmu Chasník je v kategorii Historie

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Doporučujeme vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než historie.