Kdo je to?
Kdo je to Petr Kolář? Životopis Petr Kolář, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Petr Kolář?

Kdo je to Petr Kolář? Stručný životopis

Petr Kolář je zpěvák, který se věnuje především popu a rocku. Hraje také na bicí, které vystudoval na LŠU. Byl členem několika hudebních skupin – Sarah, Precedens, Arakain, spolupracoval například s Danielem Landou, Karlem Svobodou a dalšími. Účinkuje v českých i zahraničních muzikálech, je interpretem mnoha hitů.
Několikrát se nominoval v Českém slavíkovi a v TýTý (kategorie Nejlepší zpěvák). Petr Kolář je také autorem několika úspěšných písní.Kdo je to Petr Kolář? Životopis Petr Kolář, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Petr Kolář

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1967
Místo narození: České Budějovice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Petr Kolář sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova GPRS? Víte, co je to Souvětí? Víte co je Astma? Rozumíte pojmu Dron?

Klíčová slova: definice, popis, etymologie, kdo je Petr Kolář?, odborný výraz, lexikon, popis, co znamená, Petr Kolář, informace, význam slova, původ slova, wiki, hudba, kdo to je, co je to Petr Kolář?

Pojem Petr Kolář je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat heslo Petr Kolář ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Petr Kolář ve Wikislovníku

Hledat frázi Petr Kolář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Petr Kolář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Kolář například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Petr Kolář?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Petr Kolář? Kdo to byl Petr Kolář? Kdy se narodil Petr Kolář? Kde se narodil Petr Kolář? Petr Kolář patří do sekce hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Petr Kolář kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Kolář i v jiné kategorii než je hudba.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.