Kdo je to?
Kdo je to Petr Kolář? Životopis Petr Kolář, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Petr Kolář?

Kdo je to Petr Kolář? Stručný životopis

Petr Kolář je zpěvák, který se věnuje především popu a rocku. Hraje také na bicí, které vystudoval na LŠU. Byl členem několika hudebních skupin – Sarah, Precedens, Arakain, spolupracoval například s Danielem Landou, Karlem Svobodou a dalšími. Účinkuje v českých i zahraničních muzikálech, je interpretem mnoha hitů.
Několikrát se nominoval v Českém slavíkovi a v TýTý (kategorie Nejlepší zpěvák). Petr Kolář je také autorem několika úspěšných písní.



Kdo je to Petr Kolář? Životopis Petr Kolář, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Petr Kolář

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1967
Místo narození: České Budějovice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petr Kolář s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova GPRS? Pamatujete si definici pojmu Vltavín? Víte co je Astma? Vzpomněli byste si co znamená slovo Antispyware?

Klíčová slova: pojem, lexikon, co znamená, odborný výraz, vysvětlení, význam pojmu, formulace, Petr Kolář, původ slova, heslo, kdo to je, co je to Petr Kolář?, přesný význam, popis, informace, význam

Pojem Petr Kolář je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Petr Kolář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Petr Kolář ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Petr Kolář na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Petr Kolář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Kolář například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Petr Kolář? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Petr Kolář? Kdo to byl Petr Kolář? Kdy se narodil Petr Kolář? Kde se narodil Petr Kolář? Petr Kolář se nachází v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Petr Kolář dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Kolář i v jiné kategorii než je hudba.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.