Kdo je to?
Kdo je to Petr Kolář? Životopis Petr Kolář, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Petr Kolář?

Kdo je to Petr Kolář? Stručný životopis

Petr Kolář je zpěvák, který se věnuje především popu a rocku. Hraje také na bicí, které vystudoval na LŠU. Byl členem několika hudebních skupin – Sarah, Precedens, Arakain, spolupracoval například s Danielem Landou, Karlem Svobodou a dalšími. Účinkuje v českých i zahraničních muzikálech, je interpretem mnoha hitů.
Několikrát se nominoval v Českém slavíkovi a v TýTý (kategorie Nejlepší zpěvák). Petr Kolář je také autorem několika úspěšných písní.Kdo je to Petr Kolář? Životopis Petr Kolář, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Petr Kolář

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1967
Místo narození: České Budějovice

Tento text (Petr Kolář) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova GPRS? Vzpomněli byste si co označuje výraz Podmáslí? Víte co je Astma? Znáte termín Šoufek?

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, pojem, slovo, význam slova, formulace, přesný výraz, etymologie, význam pojmu, přesný význam, popis, co znamená, kdo je Petr Kolář?, odborný výraz, heslo, význam

Pojem Petr Kolář je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Petr Kolář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Petr Kolář ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Petr Kolář na Youtube

Najít slovo Petr Kolář ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Kolář například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Petr Kolář?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Petr Kolář? Kdo to byl Petr Kolář? Kdy se narodil Petr Kolář? Kde se narodil Petr Kolář? Petr Kolář je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Petr Kolář dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Kolář i v jiné kategorii než je hudba.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.