Kdo je to?
Kdo je Petr Kolář? Životopis Petr Kolář, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Petr Kolář?

Kdo je Petr Kolář? Životopis, informace, biografie, hudba

Petr Kolář je zpěvák, který se věnuje především popu a rocku. Hraje také na bicí, které vystudoval na LŠU. Byl členem několika hudebních skupin – Sarah, Precedens, Arakain, spolupracoval například s Danielem Landou, Karlem Svobodou a dalšími. Účinkuje v českých i zahraničních muzikálech, je interpretem mnoha hitů.
Několikrát se nominoval v Českém slavíkovi a v TýTý (kategorie Nejlepší zpěvák). Petr Kolář je také autorem několika úspěšných písní.Kdo je Petr Kolář? Životopis Petr Kolář, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Petr Kolář

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1967
Místo narození: České Budějovice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Petr Kolář? se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Deviza? Vzpomněli byste si na význam slova RAM? Víte co je Veřejná služba? Znáte definici termínu Hypertonický nápoj?

Klíčová slova: kde se narodil Petr Kolář?, narození, hudba, národnost, popis, datum narození, lexikon, osobnost, Petr Kolář, wikipedie, biografie, kdo je Petr Kolář?, wiki, životopis, osobnosti, vysvětlení

Pojem Petr Kolář je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Petr Kolář

Hledat frázi Petr Kolář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Petr Kolář na Youtube

Zkusit najít heslo Petr Kolář ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Petr Kolář na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Petr Kolář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Kolář například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Petr Kolář? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Petr Kolář? Kdy se narodil Petr Kolář? Kde se narodil Petr Kolář? Petr Kolář se nachází v sekci Hudba

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Petr Kolář dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Kolář i v jiné kategorii než je hudba.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.