Kdo je to?
Kdo je to Petr Kolář? Životopis Petr Kolář, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Petr Kolář?

Kdo je to Petr Kolář? Stručný životopis

Petr Kolář je zpěvák, který se věnuje především popu a rocku. Hraje také na bicí, které vystudoval na LŠU. Byl členem několika hudebních skupin – Sarah, Precedens, Arakain, spolupracoval například s Danielem Landou, Karlem Svobodou a dalšími. Účinkuje v českých i zahraničních muzikálech, je interpretem mnoha hitů.
Několikrát se nominoval v Českém slavíkovi a v TýTý (kategorie Nejlepší zpěvák). Petr Kolář je také autorem několika úspěšných písní.Kdo je to Petr Kolář? Životopis Petr Kolář, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Petr Kolář

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1967
Místo narození: České Budějovice

Popis osobnosti Petr Kolář můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova GPS? Vzpomněli byste si co označuje výraz Podvojné účetnictví? Víte co je Úhlopříčka? Znáte termín Džambulka?

Klíčová slova: původ slova, pojem, formulace, popis, definice, vysvětlení, co znamená, lexikon, Petr Kolář, kdo je Petr Kolář?, popis, heslo, etymologie, hudba, informace, synonymum

Pojem Petr Kolář je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Petr Kolář lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Kolář ve Wikimedia Commons

Hledat termín Petr Kolář na Google.cz

Hledat videa s názvem Petr Kolář na Youtube

Najít heslo Petr Kolář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Kolář například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Kolář

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Petr Kolář? Kdo to byl Petr Kolář? Kdy se narodil Petr Kolář? Kde se narodil Petr Kolář? Petr Kolář se nachází v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Petr Kolář dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Kolář i v jiné kategorii než je hudba.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.