Kdo je to?
Kdo je to Jelimánek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jelimánek? Lidé, hanlivé

Jelimánek

Co znamená a jaký je význam slova Jelimánek?

Jelimánek je expresivní označení pro člověka, který je líný, naivní, nezkušený. Jelimánek je považovaný za omezeného, hloupého, nedovtipného člověka. Slovo jelimánek se také používá ve spojitosti maminčin mazánek, který je opečovávaný a nemá o nic starost. Podobná synonyma pro slovo „jelimánek“ jsou omezenec, hejl. Původ slova můžeme dohledat v etymologickém slovníku jazyka českého od pana Holuba a Lyera, že slovo jelimánek vzniklo přesmykem z „je-milánek“.


Kdo je to Jelimánek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jelimánek? Lidé, hanlivé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Nefrit? Víte co je DAMU? Rozumíte pojmu S-rank? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kanban?

Klíčová slova: wiki, lexikon, hanlivé, význam slova, přesný význam, přesný výraz, přesný výraz, informace, význam pojmu, etymologie, původ slova, vysvětlení, co znamená, význam, wikipedie, termín

Pojem Jelimánek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jelimánek zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Jelimánek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Jelimánek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Jelimánek ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Jelimánek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Jelimánek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jelimánek například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Jelimánek, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Jelimánek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jelimánek? Definice pojmu Jelimánek patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, psychopatka, jelimánek, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Jelimánek i jinde než v sekci než v hanlivé.