Kdo je to?
Kdo je to Všeználek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Všeználek? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Všeználek?

Jaký je význam slova Všeználek? Co to znamená?

Všeználek je osoba, která si myslí, že ví vše nejlépe. Je namyšlený a bývá svému okolí často nesympatický. Z jeho projevů vyplývá, že všude byl, všechno zná a ke všemu má co říci.
Všeználek může být obtížný, vtíravý a nesnesitelný, zvláště pokud je ještě upovídaný. Nedokáže si své názory nechat pro sebe, hraje si na člověka zkušeného a protřelého.Kdo je to Všeználek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Všeználek? Lidé, vlastnosti

Zaujala vás definice pojmu Všeználek? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Součet? Vzpomněli byste si na význam slova Linkedin? Znáte termín Pétanque? Znáte definici termínu Lodyha?

Klíčová slova: slovo, lexikon, vysvětlení, formulace, heslo, pojem, Všeználek, přesný význam, wiki, význam, definice, přesný výraz, etymologie, vlastnosti, popis, význam pojmu

Pojem Všeználek je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Všeználek lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Všeználek na Google obrázcích

Vyhledat heslo Všeználek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Všeználek ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Všeználek na Youtube

Vyhledat slovo Všeználek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Všeználek například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Všeználek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Všeználek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Všeználek? Definice pojmu Všeználek patří do sekce Vlastnosti

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, text, termín, pojem kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.