Kdo je to?
Kdo je to, byl Všeználek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všeználek? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Všeználek?

Co znamená a jaký je význam slova Všeználek?

Všeználek je osoba, která si myslí, že ví vše nejlépe. Je namyšlený a bývá svému okolí často nesympatický. Z jeho projevů vyplývá, že všude byl, všechno zná a ke všemu má co říci.
Všeználek může být obtížný, vtíravý a nesnesitelný, zvláště pokud je ještě upovídaný. Nedokáže si své názory nechat pro sebe, hraje si na člověka zkušeného a protřelého.Kdo je to, byl Všeználek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všeználek? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Všeználek? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Součet? Víte, co je to Malware? Znáte termín Ironie? Rozumíte pojmu Averze?

Klíčová slova: lexikon, popis, vysvětlení, význam pojmu, popis, co je to Všeználek?, termín, definice, odborný výraz, kdo je Všeználek?, kdo to je, informace, přesný význam, formulace, co znamená, Všeználek

Pojem Všeználek je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Všeználek lze najít v následujících zdrojích

Najít výraz Všeználek ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Všeználek na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Všeználek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Všeználek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Všeználek například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Všeználek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Všeználek? Kdo to byl Všeználek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Všeználek? Definice pojmu Všeználek je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Všeználek hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).