Kdo je to?
Kdo je to Všeználek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Všeználek? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Všeználek?

Co znamená a jaký je význam slova Všeználek?

Všeználek je osoba, která si myslí, že ví vše nejlépe. Je namyšlený a bývá svému okolí často nesympatický. Z jeho projevů vyplývá, že všude byl, všechno zná a ke všemu má co říci.
Všeználek může být obtížný, vtíravý a nesnesitelný, zvláště pokud je ještě upovídaný. Nedokáže si své názory nechat pro sebe, hraje si na člověka zkušeného a protřelého.Kdo je to Všeználek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Všeználek? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Všeználek s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Součet? Víte co je Manifest? Znáte termín Karanténa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pyramida?

Klíčová slova: přesný význam, Všeználek, pojem, formulace, přesný výraz, synonymum, význam, informace, Všeználek, odborný výraz, význam slova, lexikon, wikipedie, wiki, původ slova, vlastnosti

Pojem Všeználek je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Všeználek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Všeználek na Google.cz

Najít termín Všeználek ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Všeználek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Všeználek například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Všeználek

Právě jste zjistili Kdo je to Všeználek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Všeználek? Definice pojmu Všeználek patří do kategorie Vlastnosti

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.