Kdo je to?
Kdo je to Štěpán Kotrba? Životopis Štěpán Kotrba, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Štěpán Kotrba?

Kdo je to Štěpán Kotrba? Stručný životopis

Štěpán Kotrba je český novinář, analytik, grafický designer a sochař. Je absolventem studia scénografie a designu, věnuje se typografii, keramice, počítačové grafice. Zaměřil se také na mediální komunikaci a corporate identity. Jako žurnalista píše články pro Britské listy i další média, kde analyzuje politické dění, mediální situace a digitální novinky.
Štěpán Kotrba má levicové, ale poměrně radikální názory. Měl podíl na Státní informační politice, kde se věnoval projektům základních registrů, plošného mýtného, čipové karty pro základní registr, elektronické peněženky a podobně. Působil také v Radě Českého rozhlasu. Z funkcí sám odešel, v roce 2011 opustil i Britské listy a tvoří na volné noze.Kdo je to Štěpán Kotrba? Životopis Štěpán Kotrba, lidé, osobnosti z novináři

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Štěpán Kotrba? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Štěpán Kotrba

Národnost: česká

Znáte pojem Příroda? Víte, co je to Vitiligo? Víte, co je to Půvab? Pamatujete si definici pojmu Římský hrách?

Klíčová slova: definice, popis, informace, synonymum, Štěpán Kotrba, význam pojmu, etymologie, přesný význam, co znamená, termín, význam, wiki, kdo je Štěpán Kotrba?, popis, kdo to je

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Štěpán Kotrba

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Štěpán Kotrba? Kdo to byl Štěpán Kotrba? Štěpán Kotrba je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Štěpán Kotrba dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Štěpán Kotrba i v jiné kategorii než je novináři.