Kdo je to?
Kdo je to Štěpán Kotrba? Životopis Štěpán Kotrba, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Štěpán Kotrba?

Kdo je to Štěpán Kotrba? Stručný životopis

Štěpán Kotrba je český novinář, analytik, grafický designer a sochař. Je absolventem studia scénografie a designu, věnuje se typografii, keramice, počítačové grafice. Zaměřil se také na mediální komunikaci a corporate identity. Jako žurnalista píše články pro Britské listy i další média, kde analyzuje politické dění, mediální situace a digitální novinky.
Štěpán Kotrba má levicové, ale poměrně radikální názory. Měl podíl na Státní informační politice, kde se věnoval projektům základních registrů, plošného mýtného, čipové karty pro základní registr, elektronické peněženky a podobně. Působil také v Radě Českého rozhlasu. Z funkcí sám odešel, v roce 2011 opustil i Britské listy a tvoří na volné noze.Kdo je to Štěpán Kotrba? Životopis Štěpán Kotrba, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Štěpán Kotrba

Národnost: česká

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Štěpán Kotrba s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Osobní údaj? Vzpomenete si na definici slova Folikul? Pamatujete si definici pojmu Marginální? Vzpomněli byste si na význam slova Elektronická peněženka?

Klíčová slova: původ slova, termín, definice, lexikon, synonymum, význam slova, novináři, popis, etymologie, vysvětlení, význam, pojem, informace, Štěpán Kotrba, kdo to je, heslo

Pojem Štěpán Kotrba je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Štěpán Kotrba v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Štěpán Kotrba ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Štěpán Kotrba ve Wikipedii

Hledat výraz Štěpán Kotrba v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Štěpán Kotrba ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Štěpán Kotrba například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Štěpán Kotrba? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Štěpán Kotrba? Kdo to byl Štěpán Kotrba? Štěpán Kotrba se nachází v kategorii novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Štěpán Kotrba dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Štěpán Kotrba i v jiné kategorii než je novináři.