Kdo je to?
Kdo je Štěpán Kotrba? Životopis Štěpán Kotrba, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Štěpán Kotrba?

Kdo je Štěpán Kotrba? Životopis, informace, biografie, novináři

Štěpán Kotrba je český novinář, analytik, grafický designer a sochař. Je absolventem studia scénografie a designu, věnuje se typografii, keramice, počítačové grafice. Zaměřil se také na mediální komunikaci a corporate identity. Jako žurnalista píše články pro Britské listy i další média, kde analyzuje politické dění, mediální situace a digitální novinky.
Štěpán Kotrba má levicové, ale poměrně radikální názory. Měl podíl na Státní informační politice, kde se věnoval projektům základních registrů, plošného mýtného, čipové karty pro základní registr, elektronické peněženky a podobně. Působil také v Radě Českého rozhlasu. Z funkcí sám odešel, v roce 2011 opustil i Britské listy a tvoří na volné noze.Kdo je Štěpán Kotrba? Životopis Štěpán Kotrba, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Štěpán Kotrba

Národnost: česká

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Štěpán Kotrba s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem LAN? Vzpomněli byste si co označuje výraz Páčidlo? Pamatujete si definici pojmu Piperin? Znáte termín Antonymum?

Klíčová slova: novináři, národnost, biografie, informace, životopis, novináři, kdo je Štěpán Kotrba?, popis, osobnost, osobnosti, vysvětlení, zajímavosti, Štěpán Kotrba, wikipedie, lexikon, Štěpán Kotrba

Pojem Štěpán Kotrba je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Štěpán Kotrba na Youtube

Vyhledat slovo Štěpán Kotrba ve Wikipedii

Vyhledat termín Štěpán Kotrba ve Wikislovníku

Hledat frázi Štěpán Kotrba na Google.cz

Zkusit najít frázi Štěpán Kotrba ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Štěpán Kotrba například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Štěpán Kotrba?

Právě jste zjistili Kdo je to Štěpán Kotrba? Štěpán Kotrba patří do kategorie Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Štěpán Kotrba například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Štěpán Kotrba i v jiné kategorii než je novináři.