Kdo je to?
Kdo je Gwyneth Paltrow? Životopis Gwyneth Paltrow, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Gwyneth Paltrow

Kdo je Gwyneth Paltrow? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Gwyneth Paltrow je herečka a zpěvačka, pocházející z umělecké rodiny. Absolvovala studium historie umění na Kalifornské univerzitě. Hereckou kariéru zahájila v muzikálu, větší roli získala ve filmu Sedm, jde se seznámila s Bradem Pittem. Hlavní roli ztvárnila ve filmu Emma, ale filmového Oscara získala za roli Violy ve filmu Zamilovaný Shakespeare.
Gwyneth Paltrow se věnuje i zpěvu, především soundtrackům, a je tváří parfému Estée Lauder. Časopis People ji v roce 2013 označil jako nejkrásnější ženu světa.Kdo je Gwyneth Paltrow? Životopis Gwyneth Paltrow, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Gwyneth Paltrow

Národnost: americká
Datum narození: 27. září 1972
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Gwyneth Paltrow? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Febrilní křeč? Vzpomenete si na definici slova Kanadské bodování? Znáte pojem Lustrační osvědčení? Vzpomněli byste si na význam slova Cookies?

Klíčová slova: herectví, osobnost, narození, herectví, Gwyneth Paltrow, lexikon, datum narození, národnost, kde se narodila Gwyneth Paltrow?, místo narození, vysvětlení, wikipedie, Gwyneth Paltrow, život, wiki, informace

Pojem Gwyneth Paltrow je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Gwyneth Paltrow lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Gwyneth Paltrow ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Gwyneth Paltrow ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Gwyneth Paltrow ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gwyneth Paltrow ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Gwyneth Paltrow ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Gwyneth Paltrow například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Gwyneth Paltrow? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Gwyneth Paltrow? Kdy se narodila Gwyneth Paltrow? Kde se narodila Gwyneth Paltrow? Gwyneth Paltrow se nachází v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Gwyneth Paltrow dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gwyneth Paltrow i v jiné kategorii než je herectví.