Kdo je to?
Kdo je to Gwyneth Paltrow? Životopis Gwyneth Paltrow, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Gwyneth Paltrow?

Kdo je to Gwyneth Paltrow? Stručný životopis

Gwyneth Paltrow je herečka a zpěvačka, pocházející z umělecké rodiny. Absolvovala studium historie umění na Kalifornské univerzitě. Hereckou kariéru zahájila v muzikálu, větší roli získala ve filmu Sedm, jde se seznámila s Bradem Pittem. Hlavní roli ztvárnila ve filmu Emma, ale filmového Oscara získala za roli Violy ve filmu Zamilovaný Shakespeare.
Gwyneth Paltrow se věnuje i zpěvu, především soundtrackům, a je tváří parfému Estée Lauder. Časopis People ji v roce 2013 označil jako nejkrásnější ženu světa.Kdo je to Gwyneth Paltrow? Životopis Gwyneth Paltrow, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Gwyneth Paltrow

Národnost: USA
Datum narození: 27. září 1972
Místo narození: Los Angeles

Sdílejte tuto stránku s osobností Gwyneth Paltrow s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Trojčlenka? Vzpomněli byste si co znamená slovo OMG? Znáte pojem Ultrabook? Víte co je Zima?

Klíčová slova: přesný význam, termín, popis, lexikon, co je to Gwyneth Paltrow?, význam pojmu, herectví, vysvětlení, kdo je Gwyneth Paltrow?, synonymum, heslo, odborný výraz, slovo, definice, formulace, význam

Pojem Gwyneth Paltrow je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Gwyneth Paltrow zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gwyneth Paltrow ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Gwyneth Paltrow ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Gwyneth Paltrow na Google.cz

Hledat slovo Gwyneth Paltrow v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Gwyneth Paltrow například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Gwyneth Paltrow? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Gwyneth Paltrow? Kdo to byl Gwyneth Paltrow? Kdy se narodil Gwyneth Paltrow? Kde se narodil Gwyneth Paltrow? Gwyneth Paltrow je v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Gwyneth Paltrow třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gwyneth Paltrow i v jiné kategorii než je herectví.