Kdo je to?
Kdo je Daniel Dočekal? Životopis Daniel Dočekal, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Daniel Dočekal?

Kdo je Daniel Dočekal? Životopis, informace, biografie, novináři

Daniel Dočekal je publicista, který svou tvorbu zveřejnuje skoro výhradně na internetu. Je expertem přes sociální sítě, spolupracoval na prosazení českého internetu a Fidonetu. Založil také internetový časopis Svět Namodro, který později prodal.
Je autorem wegblogu Pooh a používal zde přezdívku Medvídek Pů. Pracuje také na projektu DigiWeb.cz. Působil i jako šéfredaktor zpravodajského serveru iHNed.cz.Nyní je redaktorem časopisu Inside, kde také blogguje. Má svůj vlastní redakční systém PRS. Daniel Dočekal spolupracuje také s webzine lupa.cz a provozuje web 365tipů.Kdo je Daniel Dočekal? Životopis Daniel Dočekal, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Daniel Dočekal

Národnost: česká
Datum narození: 1967

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Daniel Dočekal sdílet s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Přečin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Crack? Víte co je Duté vlákno? Víte co je Chipset?

Klíčová slova: Daniel Dočekal, novináři, národnost, novináři, životopis, wikipedie, osobnost, popis, Daniel Dočekal, osobnosti, biografie, kdo je Daniel Dočekal?, datum narození, informace, lexikon, život

Pojem Daniel Dočekal je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Daniel Dočekal v následujících zdrojích

Najít výraz Daniel Dočekal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Dočekal ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Daniel Dočekal na Google.cz

Zkusit najít pojem Daniel Dočekal na Google obrázcích

Najít slovo Daniel Dočekal v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Dočekal například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Daniel Dočekal? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Daniel Dočekal? Kdy se narodil Daniel Dočekal? Daniel Dočekal je v sekci Novináři

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Daniel Dočekal třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Dočekal i v jiné kategorii než je novináři.