Kdo je to?
Kdo je Daniel Dočekal? Životopis Daniel Dočekal, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Daniel Dočekal?

Kdo je Daniel Dočekal? Životopis, informace, biografie, novináři

Daniel Dočekal je publicista, který svou tvorbu zveřejnuje skoro výhradně na internetu. Je expertem přes sociální sítě, spolupracoval na prosazení českého internetu a Fidonetu. Založil také internetový časopis Svět Namodro, který později prodal.
Je autorem wegblogu Pooh a používal zde přezdívku Medvídek Pů. Pracuje také na projektu DigiWeb.cz. Působil i jako šéfredaktor zpravodajského serveru iHNed.cz.Nyní je redaktorem časopisu Inside, kde také blogguje. Má svůj vlastní redakční systém PRS. Daniel Dočekal spolupracuje také s webzine lupa.cz a provozuje web 365tipů.Kdo je Daniel Dočekal? Životopis Daniel Dočekal, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Daniel Dočekal

Národnost: česká
Datum narození: 1967

Zaujala vás biografie osobnosti Daniel Dočekal? Potom se podělte s kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Přečin? Znáte pojem Purismus? Víte co je Konkubinát? Vzpomenete si na definici slova Molton?

Klíčová slova: novináři, wiki, život, popis, Daniel Dočekal, zajímavosti, vysvětlení, novináři, Daniel Dočekal, biografie, kdy se narodil Daniel Dočekal?, informace, kdo je Daniel Dočekal?, osobnost, osobnosti, lexikon

Pojem Daniel Dočekal je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Daniel Dočekal v následujících vyhledávačích

Hledat frázi Daniel Dočekal ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Dočekal ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Daniel Dočekal na Google.cz

Zkusit najít Daniel Dočekal na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Daniel Dočekal ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Dočekal například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Dočekal

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Daniel Dočekal? Kdy se narodil Daniel Dočekal? Daniel Dočekal je v sekci Novináři

Napsáno redaktory Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Daniel Dočekal řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Dočekal i v jiné kategorii než je novináři.