Kdo je to?
Kdo je Daniel Dočekal? Životopis Daniel Dočekal, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Daniel Dočekal

Kdo je Daniel Dočekal? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Daniel Dočekal je publicista, který svou tvorbu zveřejnuje skoro výhradně na internetu. Je expertem přes sociální sítě, spolupracoval na prosazení českého internetu a Fidonetu. Založil také internetový časopis Svět Namodro, který později prodal.
Je autorem wegblogu Pooh a používal zde přezdívku Medvídek Pů. Pracuje také na projektu DigiWeb.cz. Působil i jako šéfredaktor zpravodajského serveru iHNed.cz.Nyní je redaktorem časopisu Inside, kde také blogguje. Má svůj vlastní redakční systém PRS. Daniel Dočekal spolupracuje také s webzine lupa.cz a provozuje web 365tipů.Kdo je Daniel Dočekal? Životopis Daniel Dočekal, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Daniel Dočekal

Národnost: česká
Datum narození: 1967

Zaujala vás biografie osobnosti Daniel Dočekal? Potom se podělte s kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Power jóga? Vzpomenete si na definici slova Utilitarismus? Víte co je Citové vydírání? Vzpomněli byste si na význam slova Komisní prodej?

Klíčová slova: kdy se narodil Daniel Dočekal?, popis, novináři, národnost, lexikon, wikipedie, novináři, informace, osobnost, datum narození, vysvětlení, osobnosti, wiki, kdo je Daniel Dočekal?, Daniel Dočekal, životopis

Pojem Daniel Dočekal je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Daniel Dočekal v následujících vyhledávačích

Hledat frázi Daniel Dočekal ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Dočekal ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Daniel Dočekal na Google.cz

Vyhledat pojem Daniel Dočekal v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Daniel Dočekal ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Dočekal například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Dočekal

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Daniel Dočekal? Kdy se narodil Daniel Dočekal? Daniel Dočekal je v kategorii Novináři

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Daniel Dočekal dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Dočekal i v jiné kategorii než je novináři.