Kdo je to?
Kdo je Pierce Brosnan? Životopis Pierce Brosnan, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Pierce Brosnan?

Kdo je Pierce Brosnan? Životopis, informace, biografie, herectví

Pierce Brosnan je herec irského původu, proslulý jako jeden z představitelů agenta Jamese Bonda a dalších významných filmových rolí. Za svůj přínos filmovému umění byl oceněn Řádem britského impéria a hvězdou na Hollywoodském chodníku slávy.
Pierce Brosnan ztvárnil postavy např. ve filmech Podvodníci, Exploze, Vlak smrti, Noční hlídka, Robinson Crusoe, Rozpoutané peklo, Aféra Thomase Crowna, Matador, Muž ve stínu nebo v filmovém muzikálu Mamma Mia!Kdo je Pierce Brosnan? Životopis Pierce Brosnan, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Pierce Brosnan

Národnost: Irsko
Datum narození: 16. května 1953
Místo narození: Drogheda

Popis osobnosti Pierce Brosnan můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova ŠVP? Znáte definici termínu Memento mori? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zkracovačka? Pamatujete si definici pojmu Právo šaría?

Klíčová slova: národnost, Pierce Brosnan, životopis, místo narození, wikipedie, kdo je Pierce Brosnan?, osobnosti, Pierce Brosnan, narození, popis, vysvětlení, herectví, biografie, kdy se narodil Pierce Brosnan?, datum narození, lexikon

Pojem Pierce Brosnan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít pojem Pierce Brosnan na Google.cz

Hledat videa s názvem Pierce Brosnan na Youtube

Hledat frázi Pierce Brosnan ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pierce Brosnan ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Pierce Brosnan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pierce Brosnan například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pierce Brosnan

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Pierce Brosnan? Kdy se narodil Pierce Brosnan? Kde se narodil Pierce Brosnan? Pierce Brosnan je v sekci Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Pierce Brosnan řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pierce Brosnan i v jiné kategorii než je herectví.