Kdo je to?
Kdo je Pierce Brosnan? Životopis Pierce Brosnan, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Pierce Brosnan

Kdo je Pierce Brosnan? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Pierce Brosnan je herec irského původu, proslulý jako jeden z představitelů agenta Jamese Bonda a dalších významných filmových rolí. Za svůj přínos filmovému umění byl oceněn Řádem britského impéria a hvězdou na Hollywoodském chodníku slávy.
Pierce Brosnan ztvárnil postavy např. ve filmech Podvodníci, Exploze, Vlak smrti, Noční hlídka, Robinson Crusoe, Rozpoutané peklo, Aféra Thomase Crowna, Matador, Muž ve stínu nebo v filmovém muzikálu Mamma Mia!Kdo je Pierce Brosnan? Životopis Pierce Brosnan, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Pierce Brosnan

Národnost: Irsko
Datum narození: 16. května 1953
Místo narození: Drogheda

Sdílejte tuto stránku s osobností Pierce Brosnan se známými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Pneumotorax? Pamatujete si definici pojmu Klenba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mac adresa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kyselica?

Klíčová slova: biografie, vysvětlení, popis, herectví, životopis, místo narození, wiki, národnost, wikipedie, kde se narodil Pierce Brosnan?, datum narození, lexikon, osobnosti, herectví, informace, narození

Pojem Pierce Brosnan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít termín Pierce Brosnan ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Pierce Brosnan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Pierce Brosnan ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Pierce Brosnan na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Pierce Brosnan ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pierce Brosnan například v Google obrázcích, v Google překladači, v metavyhledávači Info.com, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Pierce Brosnan? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Pierce Brosnan? Kdy se narodil Pierce Brosnan? Kde se narodil Pierce Brosnan? Pierce Brosnan se nachází v kategorii Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Pierce Brosnan třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pierce Brosnan i v jiné kategorii než je herectví.