Kdo je to?
Kdo je Pierce Brosnan? Životopis Pierce Brosnan, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Pierce Brosnan?

Kdo je Pierce Brosnan? Životopis, informace, biografie, herectví

Pierce Brosnan je herec irského původu, proslulý jako jeden z představitelů agenta Jamese Bonda a dalších významných filmových rolí. Za svůj přínos filmovému umění byl oceněn Řádem britského impéria a hvězdou na Hollywoodském chodníku slávy.
Pierce Brosnan ztvárnil postavy např. ve filmech Podvodníci, Exploze, Vlak smrti, Noční hlídka, Robinson Crusoe, Rozpoutané peklo, Aféra Thomase Crowna, Matador, Muž ve stínu nebo v filmovém muzikálu Mamma Mia!Kdo je Pierce Brosnan? Životopis Pierce Brosnan, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Pierce Brosnan

Národnost: Irsko
Datum narození: 16. května 1953
Místo narození: Drogheda

Sdílejte tuto stránku s osobností Pierce Brosnan s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova ŠVP? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kokotka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Garant? Znáte termín Počítač?

Klíčová slova: zajímavosti, osobnost, kdy se narodil Pierce Brosnan?, popis, biografie, herectví, wiki, osobnosti, datum narození, narození, národnost, vysvětlení, informace, místo narození, wikipedie, život

Pojem Pierce Brosnan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat heslo Pierce Brosnan ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pierce Brosnan ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Pierce Brosnan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Pierce Brosnan ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pierce Brosnan například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Pierce Brosnan? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Pierce Brosnan? Kdy se narodil Pierce Brosnan? Kde se narodil Pierce Brosnan? Pierce Brosnan patří do sekce Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Pierce Brosnan dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pierce Brosnan i v jiné kategorii než je herectví.