Kdo je to?
Kdo je to Pierce Brosnan? Životopis Pierce Brosnan, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Pierce Brosnan?

Kdo je to Pierce Brosnan? Stručný životopis

Pierce Brosnan je herec irského původu, proslulý jako jeden z představitelů agenta Jamese Bonda a dalších významných filmových rolí. Za svůj přínos filmovému umění byl oceněn Řádem britského impéria a hvězdou na Hollywoodském chodníku slávy.
Pierce Brosnan ztvárnil postavy např. ve filmech Podvodníci, Exploze, Vlak smrti, Noční hlídka, Robinson Crusoe, Rozpoutané peklo, Aféra Thomase Crowna, Matador, Muž ve stínu nebo v filmovém muzikálu Mamma Mia!Kdo je to Pierce Brosnan? Životopis Pierce Brosnan, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Pierce Brosnan

Národnost: Irsko
Datum narození: 16. května 1953
Místo narození: Drogheda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pierce Brosnan s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova ŠVP? Znáte definici termínu Seraf? Vzpomněli byste si co znamená slovo Piloxing? Pamatujete si definici pojmu Cookies?

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, kdo to je, popis, pojem, wiki, formulace, význam, synonymum, vysvětlení, herectví, co je to Pierce Brosnan?, etymologie, heslo, odborný výraz, Pierce Brosnan

Pojem Pierce Brosnan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Pierce Brosnan v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Pierce Brosnan na Google.cz

Najít slovo Pierce Brosnan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Pierce Brosnan ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Pierce Brosnan ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pierce Brosnan například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Pierce Brosnan? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pierce Brosnan? Kdo to byl Pierce Brosnan? Kdy se narodil Pierce Brosnan? Kde se narodil Pierce Brosnan? Pierce Brosnan se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Pierce Brosnan dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pierce Brosnan i v jiné kategorii než je herectví.