Kdo je to?
Kdo je to Pierce Brosnan? Životopis Pierce Brosnan, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Pierce Brosnan?

Kdo je to Pierce Brosnan? Stručný životopis

Pierce Brosnan je herec irského původu, proslulý jako jeden z představitelů agenta Jamese Bonda a dalších významných filmových rolí. Za svůj přínos filmovému umění byl oceněn Řádem britského impéria a hvězdou na Hollywoodském chodníku slávy.
Pierce Brosnan ztvárnil postavy např. ve filmech Podvodníci, Exploze, Vlak smrti, Noční hlídka, Robinson Crusoe, Rozpoutané peklo, Aféra Thomase Crowna, Matador, Muž ve stínu nebo v filmovém muzikálu Mamma Mia!Kdo je to Pierce Brosnan? Životopis Pierce Brosnan, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Pierce Brosnan

Národnost: Irsko
Datum narození: 16. května 1953
Místo narození: Drogheda

Tento text (Pierce Brosnan) můžete samozřejmě sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Stockholmský syndrom? Vzpomenete si na definici slova Smart TV? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bašavel? Vzpomněli byste si na význam slova Vidimace?

Klíčová slova: herectví, wiki, přesný výraz, lexikon, definice, přesný význam, formulace, popis, popis, pojem, heslo, termín, co je to Pierce Brosnan?, význam, informace, co znamená

Pojem Pierce Brosnan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Pierce Brosnan ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Pierce Brosnan ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pierce Brosnan ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Pierce Brosnan na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pierce Brosnan například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Pierce Brosnan?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pierce Brosnan? Kdo to byl Pierce Brosnan? Kdy se narodil Pierce Brosnan? Kde se narodil Pierce Brosnan? Pierce Brosnan je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Pierce Brosnan řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pierce Brosnan i v jiné kategorii než je herectví.