Kdo je to?
Kdo je to, byl Mánička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mánička? Lidé, fikce

Kdo je to Mánička?

Jaký je význam slova Mánička? Co to znamená?

Mánička je loutka, nejlepší kamarádka Hurvínka. Mánička žije s babičkou, paní Kateřinou. Je chytrá, poslušná a uctivá. Často se nechá od Hurvínka zatáhnout do bláznivých situací.
Tato postava vznikla v roce 1930 a poprvé se objevila v Revui jaksi z donucení. Loutku vytvořil řezbář G. Nosek, autorem návrhu byl J. Skupa. Nejznámějším hlasem Máničky byla Helena Štáchová.Kdo je to, byl Mánička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mánička? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mánička? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu EDGE? Znáte termín Únavový syndrom? Znáte termín Movember? Víte, co je to Služební cesta?

Klíčová slova: co znamená, pojem, Mánička, vysvětlení, přesný význam, termín, definice, kdo je Mánička?, synonymum, popis, fikce, popis, význam pojmu, význam, formulace, lexikon

Pojem Mánička je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít termín Mánička ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Mánička ve Wikislovníku

Hledat termín Mánička ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Mánička ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Mánička například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Mánička, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mánička? Kdo to byl Mánička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mánička? Definice pojmu Mánička je v kategorii fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Mánička v jiné sekci než fikce.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.