Kdo je to?
Kdo je to Mánička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mánička? Lidé, fikce

Kdo je to Mánička?

Jaký je význam slova Mánička? Co to znamená?

Mánička je loutka, nejlepší kamarádka Hurvínka. Mánička žije s babičkou, paní Kateřinou. Je chytrá, poslušná a uctivá. Často se nechá od Hurvínka zatáhnout do bláznivých situací.
Tato postava vznikla v roce 1930 a poprvé se objevila v Revui jaksi z donucení. Loutku vytvořil řezbář G. Nosek, autorem návrhu byl J. Skupa. Nejznámějším hlasem Máničky byla Helena Štáchová.Kdo je to Mánička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mánička? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mánička sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Rozvaha? Znáte pojem Pišingr? Znáte termín Ozim? Vzpomenete si na definici slova Fibroskopie?

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, přesný význam, pojem, etymologie, slovo, přesný výraz, wikipedie, význam, heslo, význam pojmu, fikce, co znamená, odborný výraz, význam slova, lexikon

Pojem Mánička je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Mánička doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz Mánička ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Mánička ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Mánička ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Mánička na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Mánička ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Mánička například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mánička

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Mánička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mánička? Definice pojmu Mánička je v sekci Fikce

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než fikce).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.