Kdo je to?
Kdo je to, byl Mánička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mánička? Lidé, fikce

Kdo je to Mánička?

Jaký je význam slova Mánička? Co to znamená?

Mánička je loutka, nejlepší kamarádka Hurvínka. Mánička žije s babičkou, paní Kateřinou. Je chytrá, poslušná a uctivá. Často se nechá od Hurvínka zatáhnout do bláznivých situací.
Tato postava vznikla v roce 1930 a poprvé se objevila v Revui jaksi z donucení. Loutku vytvořil řezbář G. Nosek, autorem návrhu byl J. Skupa. Nejznámějším hlasem Máničky byla Helena Štáchová.Kdo je to, byl Mánička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mánička? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mánička s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ohnisková vzdálenost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Blue Lagoon? Znáte termín Xenie? Znáte termín Pomelo?

Klíčová slova: odborný výraz, co je to Mánička?, co znamená, přesný výraz, etymologie, Mánička, vysvětlení, popis, slovo, lexikon, přesný význam, význam slova, kdo to je, formulace, původ slova, informace

Pojem Mánička je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Mánička ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mánička ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Mánička ve Wikislovníku

Hledat heslo Mánička na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mánička například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Mánička? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Mánička? Kdo to byl Mánička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mánička? Definice pojmu Mánička se nachází v kategorii fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Mánička hledat i v jiných kategoriích (než fikce).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.