Kdo je to?
Kdo je to Mánička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mánička? Lidé, fikce

Mánička

Co znamená a jaký je význam slova Mánička?

Mánička je loutka, nejlepší kamarádka Hurvínka. Mánička žije s babičkou, paní Kateřinou. Je chytrá, poslušná a uctivá. Často se nechá od Hurvínka zatáhnout do bláznivých situací.
Tato postava vznikla v roce 1930 a poprvé se objevila v Revui jaksi z donucení. Loutku vytvořil řezbář G. Nosek, autorem návrhu byl J. Skupa. Nejznámějším hlasem Máničky byla Helena Štáchová.Kdo je to Mánička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mánička? Lidé, fikce

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Desktop? Vzpomenete si na definici slova Dysartrie? Znáte termín Šelak? Vzpomněli byste si na význam slova Klikva?

Klíčová slova: termín, pojem, synonymum, význam slova, význam, heslo, fikce, formulace, přesný význam, přesný výraz, lexikon, slovo, fikce, Mánička, wikipedie, informace

Pojem Mánička je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Mánička v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mánička ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Mánička na Youtube

Zkusit najít pojem Mánička na Google.cz

Najít heslo Mánička ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Mánička ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Mánička například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Mánička, definice, vysvětlení pojmu

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Mánička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mánička? Definice pojmu Mánička patří do sekce Fikce

Kategorie fikce, stroj času malý, mánička, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, termín, výraz,heslo dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem Mánička v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je fikce.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.