Kdo je to?
Kdo je to Mánička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mánička? Lidé, fikce

Kdo je to Mánička?

Jaký je význam slova Mánička? Co to znamená?

Mánička je loutka, nejlepší kamarádka Hurvínka. Mánička žije s babičkou, paní Kateřinou. Je chytrá, poslušná a uctivá. Často se nechá od Hurvínka zatáhnout do bláznivých situací.
Tato postava vznikla v roce 1930 a poprvé se objevila v Revui jaksi z donucení. Loutku vytvořil řezbář G. Nosek, autorem návrhu byl J. Skupa. Nejznámějším hlasem Máničky byla Helena Štáchová.Kdo je to Mánička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mánička? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Mánička? Potom se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Rozvaha? Víte co je Monografie? Znáte termín Kuplířství? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tablet?

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, fikce, Mánička, formulace, heslo, původ slova, synonymum, informace, wiki, etymologie, pojem, termín, přesný význam, fikce, co znamená

Pojem Mánička je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Mánička ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Mánička ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Mánička ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Mánička na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mánička například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mánička

Právě jste zjistili Kdo je to Mánička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mánička? Definice pojmu Mánička patří do kategorie Fikce

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Fikce).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.