Kdo je to?
Kdo je to, byl Mánička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mánička? Lidé, fikce

Kdo je to Mánička?

Jaký je význam slova Mánička? Co to znamená?

Mánička je loutka, nejlepší kamarádka Hurvínka. Mánička žije s babičkou, paní Kateřinou. Je chytrá, poslušná a uctivá. Často se nechá od Hurvínka zatáhnout do bláznivých situací.
Tato postava vznikla v roce 1930 a poprvé se objevila v Revui jaksi z donucení. Loutku vytvořil řezbář G. Nosek, autorem návrhu byl J. Skupa. Nejznámějším hlasem Máničky byla Helena Štáchová.Kdo je to, byl Mánička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mánička? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Mánička s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu EDGE? Vzpomněli byste si na význam slova Patio? Znáte termín Movember? Znáte definici termínu Orgán?

Klíčová slova: odborný výraz, popis, kdo je Mánička?, původ slova, slovo, Mánička, wiki, heslo, přesný výraz, význam, informace, vysvětlení, význam slova, popis, termín, přesný význam

Pojem Mánička je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Mánička na Youtube

Hledat výraz Mánička ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Mánička ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Mánička ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Mánička například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Mánička? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mánička? Kdo to byl Mánička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mánička? Definice pojmu Mánička je v sekci fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Mánička hledat i v jiných kategoriích (než fikce).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.