Kdo je to?
Kdo je Lea Šteflíčková? Životopis Lea Šteflíčková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Lea Šteflíčková

Kdo je Lea Šteflíčková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Česká modelka Barbora Hodačová se narodila 18. srpna 1995 v Teplicích. V roce 2019 vyhrála soutěž krásy Česká Miss a na pomyslném piedestalu nahradila Leu Šteflíčkovou. Reprezentovala Českou republiku na mezinárodní soutěži Miss Universe v Atlantě, kde postoupila do finále. Několik let se závodně věnovala basketu.
Před účastí v České Miss zhubla dechberoucích 10 kilogramů.
V dospívání se věnovala modelingu, nicméně v osmnácti letech modelingovou kariéru dočasně ukončila, aby se k ní zase v roce 2019 vrátila.
Barbora Hodačová se stala tváří charitativní nadaci hvězdy dětem, které se snaží pomáhat dětem, které vyrůstají v dětských domovech.
Po úspěšném složení maturitní zkoušky nastoupila na vysokou školu. Nakonec vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a stala se advokátní koncipientkou. Její primárním zaměřením je spotřebitelské právo a v současné době působí ve společnosti Delloitte Legal.
V osobním životě tvoří pár s automobilovým závodníkem, synem miliardáře, Richardem Chladem. Přestože většinu vítězek soutěže krásy Česká Miss potká „prokletí“ ve formě rozchodu s bývalým partnerem, Barbora se svou láskou stále zůstává.
Modelingu se věnuje stále, současně se však snaží vybudovat si i jinou kariéru, jelikož si dobře uvědomuje, že ji modeling nemůže živit celý život. Své soukromí na veřejnosti nesdílí, nicméně pochlubila se, že je šťastně zadaná.Kdo je Lea Šteflíčková? Životopis Lea Šteflíčková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Lea Šteflíčková

Národnost: česká
Datum narození: 18. srpna 1995
Místo narození: Teplice

Tento text (Lea Šteflíčková) můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Yzop? Víte co je MLM? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gravírování? Vzpomněli byste si co označuje výraz Schizma?

Klíčová slova: místo narození, zajímavosti, biografie, modeling, popis, modeling, informace, vysvětlení, život, kdy se narodila Lea Šteflíčková?, kdo je Lea Šteflíčková?, Lea Šteflíčková, datum narození, Lea Šteflíčková, wikipedie, lexikon

Pojem Lea Šteflíčková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo Lea Šteflíčková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Lea Šteflíčková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Lea Šteflíčková ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Lea Šteflíčková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Lea Šteflíčková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lea Šteflíčková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v metavyhledávači Info.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Lea Šteflíčková? Stručná biografie

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Lea Šteflíčková? Kdy se narodila Lea Šteflíčková? Kde se narodila Lea Šteflíčková? Lea Šteflíčková patří do kategorie Modeling

Kategorie modeling, modelka závoj, lea Šteflíčková, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Lea Šteflíčková dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lea Šteflíčková i v jiné kategorii než je modeling.