Kdo je to?
Kdo byl Thomas Alva Edison? Životopis Thomas Alva Edison, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Thomas Alva Edison?

Kdo to byl Thomas Alva Edison? Stručný životopis

Thomas Alva Edison byl jeden z nejznámějších amerických podnikatelů a vynálezců. Sám si registroval přes 2000 patentů, další patenty byly vedeny na jeho podniky. K Edisonovým největším vynálezům je počítán fonograf a také žárovka. Tu však Thomas Alva Edison nevymyslel, jen původní žárovku dovedl k dokonalosti a pak si ji nechal patentovat.
Založil i známý časopis Science a vybudoval obrovský areál vědeckých pracovišť.



Kdo byl Thomas Alva Edison? Životopis Thomas Alva Edison, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Thomas Alva Edison

Národnost: USA
Datum narození: 11. února 1847
Místo narození: Milan
Datum úmrtí: 18. října 1931

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Thomas Alva Edison s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Krav maga? Znáte definici termínu Malotřídka? Vzpomněli byste si na význam slova Zlatý klas? Pamatujete si definici pojmu HTTPs?

Klíčová slova: etymologie, definice, popis, význam, původ slova, kdo to je, slovo, lexikon, Thomas Alva Edison, kdo je Thomas Alva Edison?, podnikání, význam slova, význam pojmu, wiki, co znamená, informace

Pojem Thomas Alva Edison je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo Thomas Alva Edison na Google.cz

Vyhledat termín Thomas Alva Edison ve Wikipedii

Hledat heslo Thomas Alva Edison ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Thomas Alva Edison ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Thomas Alva Edison například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Thomas Alva Edison?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Thomas Alva Edison? Kdo to byl Thomas Alva Edison? Kdy se narodil Thomas Alva Edison? Kde se narodil Thomas Alva Edison? Kdy zemřel Thomas Alva Edison? Thomas Alva Edison patří do sekce podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Thomas Alva Edison řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Thomas Alva Edison i v jiné kategorii než je podnikání.