Kdo je to?
Kdo byl Thomas Alva Edison? Životopis Thomas Alva Edison, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo byl Thomas Alva Edison?

Kdo byl Thomas Alva Edison? Životopis, informace, biografie, podnikání

Thomas Alva Edison byl jeden z nejznámějších amerických podnikatelů a vynálezců. Sám si registroval přes 2000 patentů, další patenty byly vedeny na jeho podniky. K Edisonovým největším vynálezům je počítán fonograf a také žárovka. Tu však Thomas Alva Edison nevymyslel, jen původní žárovku dovedl k dokonalosti a pak si ji nechal patentovat.
Založil i známý časopis Science a vybudoval obrovský areál vědeckých pracovišť.Kdo byl Thomas Alva Edison? Životopis Thomas Alva Edison, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Thomas Alva Edison

Národnost: USA
Datum narození: 11. února 1847
Místo narození: Milan
Datum úmrtí: 18. října 1931

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Thomas Alva Edison sdílet s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Suchý beton? Znáte pojem Averze? Vzpomněli byste si na význam slova Iontový nápoj? Vzpomenete si na definici slova Acidofilní mléko?

Klíčová slova: wikipedie, popis, lexikon, podnikání, kde se narodil Thomas Alva Edison?, národnost, zajímavosti, informace, místo narození, národnost, wiki, Kdy zemřel Thomas Alva Edison, život, podnikání, datum úmrtí, životopis

Pojem Thomas Alva Edison je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Thomas Alva Edison v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Thomas Alva Edison na Google obrázcích

Vyhledat pojem Thomas Alva Edison ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Thomas Alva Edison ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Thomas Alva Edison ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Thomas Alva Edison například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Thomas Alva Edison?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo byl Thomas Alva Edison? Kdy se narodil Thomas Alva Edison? Kde se narodil Thomas Alva Edison? Kdy zemřel Thomas Alva Edison? Thomas Alva Edison je v kategorii Podnikání

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Thomas Alva Edison kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Thomas Alva Edison i v jiné kategorii než je podnikání.