Kdo je to?
Kdo byl Thomas Alva Edison? Životopis Thomas Alva Edison, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Thomas Alva Edison?

Kdo to byl Thomas Alva Edison? Stručný životopis

Thomas Alva Edison byl jeden z nejznámějších amerických podnikatelů a vynálezců. Sám si registroval přes 2000 patentů, další patenty byly vedeny na jeho podniky. K Edisonovým největším vynálezům je počítán fonograf a také žárovka. Tu však Thomas Alva Edison nevymyslel, jen původní žárovku dovedl k dokonalosti a pak si ji nechal patentovat.
Založil i známý časopis Science a vybudoval obrovský areál vědeckých pracovišť.Kdo byl Thomas Alva Edison? Životopis Thomas Alva Edison, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Thomas Alva Edison

Národnost: USA
Datum narození: 11. února 1847
Místo narození: Milan
Datum úmrtí: 18. října 1931

Tento text (Thomas Alva Edison) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Krav maga? Znáte termín Čep? Vzpomněli byste si na význam slova Zlatý klas? Víte, co je to Brakická voda?

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, význam, Thomas Alva Edison, popis, podnikání, formulace, co je to Thomas Alva Edison?, wiki, přesný význam, heslo, popis, přesný výraz, etymologie, lexikon, vysvětlení

Pojem Thomas Alva Edison je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Thomas Alva Edison na Google.cz

Najít termín Thomas Alva Edison ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Thomas Alva Edison ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Thomas Alva Edison ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Thomas Alva Edison například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Thomas Alva Edison? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Thomas Alva Edison? Kdo to byl Thomas Alva Edison? Kdy se narodil Thomas Alva Edison? Kde se narodil Thomas Alva Edison? Kdy zemřel Thomas Alva Edison? Thomas Alva Edison je v sekci podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Thomas Alva Edison kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Thomas Alva Edison i v jiné kategorii než je podnikání.