Kdo je to?
Kdo je Václav Moravec? Životopis Václav Moravec, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Václav Moravec?

Kdo je Václav Moravec? Životopis, informace, biografie, novináři

Václav Moravec je známý český moderátor a redaktor. Pracuje také jako učitel na katedře žurnalistiky Fakulty sociálních věd UK. Je také absolventem této školy. Doktorát získal na FAMU, kde také působil jako přednášející. Věnuje se působení a vlivu médií, zaměřuje se především na veřejnoprávní média.
Současně s touto prací se Václav Moravec věnuje moderování v rádiu a televizi a působí zde také jako redaktor. K jeho nejznámějším pořadům patří Otázky Václava Moravce, diskuzní pořad České televize. Je několikanásobným držitelem ceny TýTý.Kdo je Václav Moravec? Životopis Václav Moravec, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Václav Moravec

Národnost: česká
Datum narození: 25. června 1974
Místo narození: Ústí nad Orlicí

Popis osobnosti Václav Moravec můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Judaismus? Víte co je Lege artis? Znáte pojem Prohlášení o shodě? Vzpomněli byste si co označuje výraz Benigní?

Klíčová slova: Václav Moravec, Václav Moravec, kdo je Václav Moravec?, lexikon, datum narození, kde se narodil Václav Moravec?, kdy se narodil Václav Moravec?, narození, wiki, národnost, osobnost, vysvětlení, wikipedie, místo narození, životopis, novináři

Pojem Václav Moravec je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Václav Moravec

Zkusit najít slovo Václav Moravec ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Václav Moravec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Václav Moravec ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Václav Moravec ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Václav Moravec ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Václav Moravec například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Václav Moravec

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Václav Moravec? Kdy se narodil Václav Moravec? Kde se narodil Václav Moravec? Václav Moravec je v sekci Novináři

Text vytvořen pro server Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka Václav Moravec např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Václav Moravec i v jiné kategorii než je novináři.