Kdo je to?
Kdo je to Václav Moravec? Životopis Václav Moravec, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Václav Moravec?

Kdo je to Václav Moravec? Stručný životopis

Václav Moravec je známý český moderátor a redaktor. Pracuje také jako učitel na katedře žurnalistiky Fakulty sociálních věd UK. Je také absolventem této školy. Doktorát získal na FAMU, kde také působil jako přednášející. Věnuje se působení a vlivu médií, zaměřuje se především na veřejnoprávní média.
Současně s touto prací se Václav Moravec věnuje moderování v rádiu a televizi a působí zde také jako redaktor. K jeho nejznámějším pořadům patří Otázky Václava Moravce, diskuzní pořad České televize. Je několikanásobným držitelem ceny TýTý.Kdo je to Václav Moravec? Životopis Václav Moravec, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Václav Moravec

Národnost: česká
Datum narození: 25. června 1974
Místo narození: Ústí nad Orlicí

Tento text (Václav Moravec) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Acidóza? Pamatujete si definici pojmu Gumolano? Znáte pojem Špaldová mouka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pendepon?

Klíčová slova: heslo, synonymum, vysvětlení, novináři, wiki, odborný výraz, přesný význam, definice, pojem, lexikon, co je to Václav Moravec?, popis, informace, co znamená, přesný výraz, popis

Pojem Václav Moravec je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít výraz Václav Moravec ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Václav Moravec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Václav Moravec na Google.cz

Hledat videa s názvem Václav Moravec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Václav Moravec například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Václav Moravec?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Václav Moravec? Kdo to byl Václav Moravec? Kdy se narodil Václav Moravec? Kde se narodil Václav Moravec? Václav Moravec je v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Václav Moravec třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Václav Moravec i v jiné kategorii než je novináři.