Kdo je to?
Kdo je Václav Moravec? Životopis Václav Moravec, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Václav Moravec

Kdo je Václav Moravec? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Václav Moravec je známý český moderátor a redaktor. Pracuje také jako učitel na katedře žurnalistiky Fakulty sociálních věd UK. Je také absolventem této školy. Doktorát získal na FAMU, kde také působil jako přednášející. Věnuje se působení a vlivu médií, zaměřuje se především na veřejnoprávní média.
Současně s touto prací se Václav Moravec věnuje moderování v rádiu a televizi a působí zde také jako redaktor. K jeho nejznámějším pořadům patří Otázky Václava Moravce, diskuzní pořad České televize. Je několikanásobným držitelem ceny TýTý.Kdo je Václav Moravec? Životopis Václav Moravec, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Václav Moravec

Národnost: česká
Datum narození: 25. června 1974
Místo narození: Ústí nad Orlicí

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Václav Moravec s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Zaručená mzda? Znáte definici termínu Dickpic? Znáte pojem Touchdown? Pamatujete si definici pojmu Akryl?

Klíčová slova: Václav Moravec, kdo je Václav Moravec?, biografie, Václav Moravec, vysvětlení, místo narození, osobnosti, popis, kdy se narodil Václav Moravec?, národnost, život, kde se narodil Václav Moravec?, datum narození, zajímavosti, narození, lexikon

Pojem Václav Moravec je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat termín Václav Moravec ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Václav Moravec ve Wikislovníku

Najít termín Václav Moravec na Google.cz

Vyhledat termín Václav Moravec ve Wikipedii

Hledat termín Václav Moravec ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Václav Moravec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Václav Moravec? Stručná biografie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Václav Moravec? Kdy se narodil Václav Moravec? Kde se narodil Václav Moravec? Václav Moravec se nachází v kategorii Novináři

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Václav Moravec dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Václav Moravec i v jiné kategorii než je novináři.