Kdo je to?
Kdo je to Václav Moravec? Životopis Václav Moravec, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Václav Moravec?

Kdo je to Václav Moravec? Stručný životopis

Václav Moravec je známý český moderátor a redaktor. Pracuje také jako učitel na katedře žurnalistiky Fakulty sociálních věd UK. Je také absolventem této školy. Doktorát získal na FAMU, kde také působil jako přednášející. Věnuje se působení a vlivu médií, zaměřuje se především na veřejnoprávní média.
Současně s touto prací se Václav Moravec věnuje moderování v rádiu a televizi a působí zde také jako redaktor. K jeho nejznámějším pořadům patří Otázky Václava Moravce, diskuzní pořad České televize. Je několikanásobným držitelem ceny TýTý.Kdo je to Václav Moravec? Životopis Václav Moravec, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Václav Moravec

Národnost: česká
Datum narození: 25. června 1974
Místo narození: Ústí nad Orlicí

Líbí se stručný životopis s osobou Václav Moravec? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Absolutno? Vzpomněli byste si co znamená slovo Linkedin? Znáte pojem Zápraží? Víte co je Wallpaper?

Klíčová slova: co je to Václav Moravec?, co znamená, novináři, pojem, wiki, termín, formulace, kdo to je, přesný význam, synonymum, heslo, odborný výraz, informace, přesný výraz, popis, definice

Pojem Václav Moravec je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat pojem Václav Moravec ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Václav Moravec ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Václav Moravec ve Wikislovníku

Hledat heslo Václav Moravec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Václav Moravec například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Václav Moravec

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Václav Moravec? Kdo to byl Václav Moravec? Kdy se narodil Václav Moravec? Kde se narodil Václav Moravec? Václav Moravec je v kategorii novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Václav Moravec řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Václav Moravec i v jiné kategorii než je novináři.