Kdo je to?
Kdo je to Václav Moravec? Životopis Václav Moravec, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Václav Moravec?

Kdo je to Václav Moravec? Stručný životopis

Václav Moravec je známý český moderátor a redaktor. Pracuje také jako učitel na katedře žurnalistiky Fakulty sociálních věd UK. Je také absolventem této školy. Doktorát získal na FAMU, kde také působil jako přednášející. Věnuje se působení a vlivu médií, zaměřuje se především na veřejnoprávní média.
Současně s touto prací se Václav Moravec věnuje moderování v rádiu a televizi a působí zde také jako redaktor. K jeho nejznámějším pořadům patří Otázky Václava Moravce, diskuzní pořad České televize. Je několikanásobným držitelem ceny TýTý.Kdo je to Václav Moravec? Životopis Václav Moravec, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Václav Moravec

Národnost: česká
Datum narození: 25. června 1974
Místo narození: Ústí nad Orlicí

Popis osobnosti Václav Moravec můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Absolutno? Vzpomněli byste si na význam slova Nomen omen? Znáte pojem Zápraží? Znáte definici termínu Metabolismus?

Klíčová slova: informace, kdo je Václav Moravec?, co je to Václav Moravec?, popis, popis, kdo to je, termín, co znamená, význam slova, význam pojmu, wiki, definice, lexikon, význam, heslo, odborný výraz

Pojem Václav Moravec je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Václav Moravec ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Václav Moravec na Google.cz

Zkusit najít Václav Moravec ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Václav Moravec ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Václav Moravec například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Václav Moravec?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Václav Moravec? Kdo to byl Václav Moravec? Kdy se narodil Václav Moravec? Kde se narodil Václav Moravec? Václav Moravec patří do sekce novináři. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Václav Moravec dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Václav Moravec i v jiné kategorii než je novináři.