Kdo je to?
Kdo je to Václav Moravec? Životopis Václav Moravec, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Václav Moravec?

Kdo je to Václav Moravec? Stručný životopis

Václav Moravec je známý český moderátor a redaktor. Pracuje také jako učitel na katedře žurnalistiky Fakulty sociálních věd UK. Je také absolventem této školy. Doktorát získal na FAMU, kde také působil jako přednášející. Věnuje se působení a vlivu médií, zaměřuje se především na veřejnoprávní média.
Současně s touto prací se Václav Moravec věnuje moderování v rádiu a televizi a působí zde také jako redaktor. K jeho nejznámějším pořadům patří Otázky Václava Moravce, diskuzní pořad České televize. Je několikanásobným držitelem ceny TýTý.Kdo je to Václav Moravec? Životopis Václav Moravec, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Václav Moravec

Národnost: česká
Datum narození: 25. června 1974
Místo narození: Ústí nad Orlicí

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Václav Moravec s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Acidóza? Rozumíte pojmu Úřednická vláda? Znáte pojem Špaldová mouka? Znáte pojem OCD?

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, lexikon, původ slova, význam slova, novináři, kdo to je, význam pojmu, informace, etymologie, vysvětlení, termín, odborný výraz, kdo je Václav Moravec?, formulace, přesný význam

Pojem Václav Moravec je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Václav Moravec v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Václav Moravec ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Václav Moravec ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Václav Moravec na Youtube

Vyhledat slovo Václav Moravec ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Václav Moravec například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Václav Moravec

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Václav Moravec? Kdo to byl Václav Moravec? Kdy se narodil Václav Moravec? Kde se narodil Václav Moravec? Václav Moravec se nachází v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Václav Moravec např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Václav Moravec i v jiné kategorii než je novináři.