Kdo je to?
Kdo je to Reese Witherspoon? Životopis Reese Witherspoon, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Reese Witherspoon?

Kdo je to Reese Witherspoon? Stručný životopis

Reese Witherspoon či Laure Jeanne Reese Witherspoon je významná herečka a producentka. S hereckou kariérou začala již v dětství rolí ve snímku V měsíčním svitu. Známou se stala jako Pravá blondýnka, úspěšná byla i pokračování této komedie. Oscara získala za roli ve folmu Walk the Line. I další filmy byly pro herečku úspěšné- Tohle je válka!, Divočina, Voda pro slony, Odvlečen, Penelope a další.
Reese Witherspoon je majitelkou produkční společnosti Type A Films a patří k nejlépe placeným herečkám Hollywoodu a má svou hvězdu na chodníku slávy. Významně se angažuje také v charitativních projektech.Kdo je to Reese Witherspoon? Životopis Reese Witherspoon, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Reese Witherspoon

Národnost: USA
Datum narození: 22. března 1976
Místo narození: New Orleans

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Reese Witherspoon? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Světlo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Košer? Vzpomněli byste si co znamená slovo Štěstí? Znáte termín Guláš?

Klíčová slova: přesný význam, etymologie, informace, lexikon, heslo, význam, slovo, vysvětlení, pojem, původ slova, kdo to je, popis, Reese Witherspoon, odborný výraz, přesný výraz, definice

Pojem Reese Witherspoon je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Reese Witherspoon ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Reese Witherspoon na Youtube

Zkusit najít Reese Witherspoon ve Wikipedii

Hledat výraz Reese Witherspoon ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Reese Witherspoon například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Reese Witherspoon

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Reese Witherspoon? Kdo to byl Reese Witherspoon? Kdy se narodil Reese Witherspoon? Kde se narodil Reese Witherspoon? Reese Witherspoon je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Reese Witherspoon dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Reese Witherspoon i v jiné kategorii než je herectví.