Kdo je to?
Kdo je to Pivot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pivot? Lidé, sport

Pivot

Co znamená a jaký je význam slova Pivot?

Pivot je termín používaný pro basketbalového hráče, který má postavení v podkošovém prostoru. Pivot je v týmu jeden, případně dva. Jeho úkolem je pohybovat se v tomto prostoru, skórovat a získávat míč do držení svého týmu. Obvykle se jedná o vysokého hráče, který má díky své výšce možnost útočit na koš z blízké vzdálenosti.
Termín se používá i v dalším sportu, a to v házené. Zde je tak označen ofenzivní hráč, který zaujímá pozici v prostoru protihráčské obrany.Kdo je to Pivot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pivot? Lidé, sport

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pivot s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Anabolické steroidy? Vzpomněli byste si co označuje výraz Prána? Pamatujete si definici pojmu Kemp? Znáte termín Městys?

Klíčová slova: slovo, synonymum, pojem, význam pojmu, popis, informace, sport, přesný výraz, sport, heslo, wiki, formulace, termín, etymologie, Pivot, význam

Pojem Pivot je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Pivot v následujících vyhledávačích

Zkusit najít pojem Pivot ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Pivot na Youtube

Najít heslo Pivot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Pivot ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pivot ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pivot například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Pivot, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Pivot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pivot? Definice pojmu Pivot se nachází v sekci Sport

Napsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete se pokusit také najít informace pojem, definici, text, výrazřekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v sport.