Kdo je to?
Kdo je to Čučkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čučkař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čučkař?

Jaký je význam slova Čučkař? Co to znamená?

Čučkař je nářeční výraz pocházející z Moravy. Čučka je čočka. Jako čučkaři byli označování lidé méně schopní a nepříliš obratní. Později se jednalo také o lidi, kteří neměli odvahu rozšiřovat své podnikání nebo se chovali jako podvodníci.
V současnosti se slovo čučkař dostalo i do slangu – jeho možno použít pro pojmenování bachaře, dozorce či voyeura.


Kdo je to Čučkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čučkař? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Čučkař? s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Manga? Vzpomněli byste si co znamená slovo DPD? Znáte pojem Viskozita? Víte co je Slovo příbuzné?

Klíčová slova: co znamená, popis, význam slova, etymologie, wiki, význam, wikipedie, odborný výraz, pojem, definice, přesný výraz, přesný význam, synonymum, heslo, přesný výraz, význam pojmu

Pojem Čučkař je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Čučkař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Čučkař ve Wikipedii

Vyhledat slovo Čučkař ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Čučkař ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Čučkař například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Čučkař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Čučkař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čučkař? Definice pojmu Čučkař se nachází v kategorii Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Čučkař i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.