Kdo je to?
Kdo je to Čučkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čučkař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čučkař?

Jaký je význam slova Čučkař? Co to znamená?

Čučkař je nářeční výraz pocházející z Moravy. Čučka je čočka. Jako čučkaři byli označování lidé méně schopní a nepříliš obratní. Později se jednalo také o lidi, kteří neměli odvahu rozšiřovat své podnikání nebo se chovali jako podvodníci.
V současnosti se slovo čučkař dostalo i do slangu – jeho možno použít pro pojmenování bachaře, dozorce či voyeura.


Kdo je to Čučkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čučkař? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Čučkař s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Manga? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ikona? Znáte pojem Objem? Znáte termín Formalismus?

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, etymologie, pojem, význam pojmu, wikipedie, Čučkař, přesný výraz, hanlivé, definice, odborný výraz, informace, slovo, původ slova, přesný výraz, hanlivé

Pojem Čučkař je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Čučkař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Čučkař ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Čučkař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Čučkař ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Čučkař ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Čučkař například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Čučkař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Čučkař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čučkař? Definice pojmu Čučkař patří do sekce Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hanlivé).