Kdo je to?
Kdo je to, byl Čučkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čučkař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čučkař?

Jaký je význam slova Čučkař? Co to znamená?

Čučkař je nářeční výraz pocházející z Moravy. Čučka je čočka. Jako čučkaři byli označování lidé méně schopní a nepříliš obratní. Později se jednalo také o lidi, kteří neměli odvahu rozšiřovat své podnikání nebo se chovali jako podvodníci.
V současnosti se slovo čučkař dostalo i do slangu – jeho možno použít pro pojmenování bachaře, dozorce či voyeura.Kdo je to, byl Čučkař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čučkař? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Čučkař s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Matrix? Víte co je Oxytocin? Znáte pojem Taklon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Přímá demokracie?

Klíčová slova: definice, význam slova, Čučkař, kdo to je, co znamená, synonymum, vysvětlení, informace, přesný význam, etymologie, hanlivé, přesný výraz, popis, pojem, popis, lexikon

Pojem Čučkař je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Čučkař

Hledat výraz Čučkař na Google.cz

Hledat termín Čučkař ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Čučkař ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Čučkař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Čučkař například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čučkař

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Čučkař? Kdo to byl Čučkař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čučkař? Definice pojmu Čučkař patří do sekce hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Čučkař i v jiných kategoriích (než hanlivé).