Kdo je to?
Kdo je to Jan Horník? Životopis Jan Horník, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jan Horník?

Kdo je to Jan Horník? Stručný životopis

Jan Horník je politik a podnikatel. Vystudoval obor meliorace na Vysoké škole zemědělské v Praze. Začal pracovat jako projektant, později se stal ředitelem pobočky JZD, vedoucím lyžařského reálu a samostatným podnikatelem v oboru ubytovacích služeb.
Do politiky vstoupil v roce 1990 jako starosta Božího Daru, později se stal zastupitelem Karlovarského kraje, senátorem a v roce 2018 místopředsedou Senátu Parlamentu ČR. Jan Horník byl také místopředsedou hnutí STAN.Kdo je to Jan Horník? Životopis Jan Horník, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Jan Horník

Národnost: česká
Datum narození: 19. března 1954
Místo narození: Mariánské Lázně

Sdílejte tuto stránku s osobností Jan Horník se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Represe? Vzpomněli byste si na význam slova Alibismus? Víte, co je to Ranžír? Znáte definici termínu Cukrovka?

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, synonymum, slovo, odborný výraz, etymologie, co znamená, kdo to je, kdo je Jan Horník?, přesný význam, politici, lexikon, původ slova, Jan Horník, význam, definice

Pojem Jan Horník je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat heslo Jan Horník ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Jan Horník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Jan Horník ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Jan Horník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Horník například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Horník

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jan Horník? Kdo to byl Jan Horník? Kdy se narodil Jan Horník? Kde se narodil Jan Horník? Jan Horník je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jan Horník řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Horník i v jiné kategorii než je politici.