Kdo je to?
Kdo je to, byl Blogger? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogger? Lidé, záliby

Kdo je to Blogger?

Co znamená a jaký je význam slova Blogger?

Slovem blogger nazýváme člověka, který provozuje tzv. blog. Blog je internetová stránka (aplikace) s redakčním systémem, na kterou se umísťují články, obrázky, videa a další obsah. Bloggeři píší jak na všeobecná témata ze života, tak se mohou specializovat na určitý obor (např. sport, cestování nebo programování). Styl publikovaných textů může být různorodý od fejetonů a úvah až po recenze a reportáže. Blog lze provozovat jako neziskovou aktivitu i komerčně. Příjmy bloggerů nejčastěji pochází z bannerové reklamy, affiliate a z publikace PR článků.Kdo je to, byl Blogger? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogger? Lidé, záliby

Sdílejte tuto stránku se slovem Blogger s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Biret? Vzpomněli byste si co znamená slovo Florbal? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fanatismus? Víte co je Mandelbrotova množina?

Klíčová slova: kdo to je, význam slova, přesný výraz, vysvětlení, popis, původ slova, význam pojmu, význam, formulace, kdo je Blogger?, co je to Blogger?, záliby, synonymum, slovo, Blogger, etymologie

Pojem Blogger je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Blogger

Vyhledat slovo Blogger ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Blogger ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Blogger ve Wikipedii

Hledat heslo Blogger ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Blogger například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Blogger

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Blogger? Kdo to byl Blogger? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blogger? Definice pojmu Blogger je v kategorii záliby. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Blogger hledat i v jiných kategoriích (než záliby).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.