Kdo je to?
Kdo je to, byl Blogger? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogger? Lidé, záliby

Kdo je to Blogger?

Co znamená a jaký je význam slova Blogger?

Slovem blogger nazýváme člověka, který provozuje tzv. blog. Blog je internetová stránka (aplikace) s redakčním systémem, na kterou se umísťují články, obrázky, videa a další obsah. Bloggeři píší jak na všeobecná témata ze života, tak se mohou specializovat na určitý obor (např. sport, cestování nebo programování). Styl publikovaných textů může být různorodý od fejetonů a úvah až po recenze a reportáže. Blog lze provozovat jako neziskovou aktivitu i komerčně. Příjmy bloggerů nejčastěji pochází z bannerové reklamy, affiliate a z publikace PR článků.Kdo je to, byl Blogger? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogger? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Blogger sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Bigamie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Konzervatismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Akcent? Víte co je Hereze?

Klíčová slova: termín, přesný význam, Blogger, lexikon, co je to Blogger?, původ slova, slovo, odborný výraz, popis, pojem, definice, co znamená, kdo to je, wiki, synonymum, význam slova

Pojem Blogger je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Blogger v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Blogger ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Blogger ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Blogger ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Blogger na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Blogger například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Blogger

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Blogger? Kdo to byl Blogger? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blogger? Definice pojmu Blogger patří do sekce záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Blogger i v jiné kategorii než je sekce záliby.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.