Kdo je to?
Kdo je to, byl Blogger? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogger? Lidé, záliby

Kdo je to Blogger?

Co znamená a jaký je význam slova Blogger?

Slovem blogger nazýváme člověka, který provozuje tzv. blog. Blog je internetová stránka (aplikace) s redakčním systémem, na kterou se umísťují články, obrázky, videa a další obsah. Bloggeři píší jak na všeobecná témata ze života, tak se mohou specializovat na určitý obor (např. sport, cestování nebo programování). Styl publikovaných textů může být různorodý od fejetonů a úvah až po recenze a reportáže. Blog lze provozovat jako neziskovou aktivitu i komerčně. Příjmy bloggerů nejčastěji pochází z bannerové reklamy, affiliate a z publikace PR článků.Kdo je to, byl Blogger? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogger? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Blogger sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Skořice? Vzpomněli byste si na význam slova Rešerše? Vzpomněli byste si co znamená slovo Xylitol? Znáte definici termínu Bronchitida?

Klíčová slova: wiki, popis, záliby, význam, heslo, význam slova, význam pojmu, etymologie, informace, co je to Blogger?, formulace, Blogger, slovo, lexikon, popis, vysvětlení

Pojem Blogger je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít termín Blogger v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Blogger na Google.cz

Hledat výraz Blogger ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Blogger ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Blogger například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Blogger

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Blogger? Kdo to byl Blogger? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blogger? Definice pojmu Blogger patří do sekce záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než záliby.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.