Kdo je to?
Kdo je to, byl Blogger? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogger? Lidé, záliby

Kdo je to Blogger?

Co znamená a jaký je význam slova Blogger?

Slovem blogger nazýváme člověka, který provozuje tzv. blog. Blog je internetová stránka (aplikace) s redakčním systémem, na kterou se umísťují články, obrázky, videa a další obsah. Bloggeři píší jak na všeobecná témata ze života, tak se mohou specializovat na určitý obor (např. sport, cestování nebo programování). Styl publikovaných textů může být různorodý od fejetonů a úvah až po recenze a reportáže. Blog lze provozovat jako neziskovou aktivitu i komerčně. Příjmy bloggerů nejčastěji pochází z bannerové reklamy, affiliate a z publikace PR článků.Kdo je to, byl Blogger? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogger? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Blogger sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Biret? Znáte termín Poezie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fanatismus? Víte, co je to Juta?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, co je to Blogger?, formulace, definice, informace, přesný výraz, popis, původ slova, kdo to je, záliby, synonymum, kdo je Blogger?, přesný význam, wiki, význam slova

Pojem Blogger je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Blogger zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat frázi Blogger ve Wikipedii

Hledat termín Blogger ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Blogger ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Blogger ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Blogger například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Blogger, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Blogger? Kdo to byl Blogger? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blogger? Definice pojmu Blogger se nachází v sekci záliby. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než záliby.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.