Kdo je to?
Kdo je to, byl Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kvestor? Lidé, Školství

Kdo je to Kvestor?

Co znamená a jaký je význam slova Kvestor?

Kvestor je označení pro vysokoškolského úředníka. Je jmenován rektorem vysoké školy. Jedná se o akademickou a správní funkci. Hlavní náplní práce kvestora je řízení ekonomiky vysoké školy a její vnitřní správa. Pravomoci kvestora určuje rektor a jsou zakotveny ve vnitřních předpisech školy.
Kvestor je i funkce v Evropském parlamentu, kde se zvolená osoba stává příslušníkem předsednictva. Hlavním úkolem je poradenství a úlohy týkající se správy a financí dle zadaných směrnic.Kdo je to, byl Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kvestor? Lidé, Školství

Sdílejte tuto stránku se slovem Kvestor s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu MMS? Víte co je Gufero? Vzpomněli byste si co označuje výraz USB? Vzpomněli byste si co označuje výraz Grotta?

Klíčová slova: přesný význam, Kvestor, odborný výraz, wiki, kdo je Kvestor?, synonymum, význam, popis, formulace, definice, popis, původ slova, přesný výraz, význam slova, vysvětlení, Školství

Pojem Kvestor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Kvestor

Zkusit najít frázi Kvestor ve vyhledávači Qwant

Najít termín Kvestor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Kvestor na Youtube

Hledat heslo Kvestor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kvestor například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Kvestor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kvestor? Kdo to byl Kvestor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kvestor? Definice pojmu Kvestor je v sekci Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Kvestor i v jiné sekci než je kategorie Školství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?