Kdo je to?
Kdo je to Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kvestor? Lidé, Školství

Kdo je to Kvestor?

Jaký je význam slova Kvestor? Co to znamená?

Kvestor je označení pro vysokoškolského úředníka. Je jmenován rektorem vysoké školy. Jedná se o akademickou a správní funkci. Hlavní náplní práce kvestora je řízení ekonomiky vysoké školy a její vnitřní správa. Pravomoci kvestora určuje rektor a jsou zakotveny ve vnitřních předpisech školy.
Kvestor je i funkce v Evropském parlamentu, kde se zvolená osoba stává příslušníkem předsednictva. Hlavním úkolem je poradenství a úlohy týkající se správy a financí dle zadaných směrnic.Kdo je to Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kvestor? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kvestor s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu MMS? Vzpomněli byste si co označuje výraz FUP? Vzpomněli byste si co označuje výraz Terpentýn? Znáte termín Gynekomastie?

Klíčová slova: přesný výraz, význam pojmu, wiki, wikipedie, Školství, slovo, informace, etymologie, význam, přesný význam, přesný výraz, pojem, popis, význam slova, Kvestor, definice

Pojem Kvestor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Kvestor doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Kvestor ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Kvestor ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Kvestor na Youtube

Vyhledat výraz Kvestor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Kvestor na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Kvestor například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kvestor

Právě jste zjistili Kdo je to Kvestor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kvestor? Definice pojmu Kvestor je v kategorii Školství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít informace pojem, text, definici, třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?