Kdo je to?
Kdo je to, byl Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kvestor? Lidé, Školství

Kdo je to Kvestor?

Co znamená a jaký je význam slova Kvestor?

Kvestor je označení pro vysokoškolského úředníka. Je jmenován rektorem vysoké školy. Jedná se o akademickou a správní funkci. Hlavní náplní práce kvestora je řízení ekonomiky vysoké školy a její vnitřní správa. Pravomoci kvestora určuje rektor a jsou zakotveny ve vnitřních předpisech školy.
Kvestor je i funkce v Evropském parlamentu, kde se zvolená osoba stává příslušníkem předsednictva. Hlavním úkolem je poradenství a úlohy týkající se správy a financí dle zadaných směrnic.Kdo je to, byl Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kvestor? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kvestor sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Geocaching? Víte, co je to Artyčok? Vzpomněli byste si co označuje výraz Notifikace? Rozumíte pojmu Feta?

Klíčová slova: termín, pojem, odborný výraz, vysvětlení, význam pojmu, co je to Kvestor?, význam, synonymum, původ slova, co znamená, kdo je Kvestor?, popis, popis, lexikon, informace, přesný význam

Pojem Kvestor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Kvestor

Hledat videa s názvem Kvestor na Youtube

Vyhledat slovo Kvestor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Kvestor ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Kvestor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kvestor například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Kvestor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kvestor? Kdo to byl Kvestor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kvestor? Definice pojmu Kvestor se nachází v sekci Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kvestor i jinde než v sekci než v Školství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?