Kdo je to?
Kdo je to Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kvestor? Lidé, Školství

Kdo je to Kvestor?

Co znamená a jaký je význam slova Kvestor?

Kvestor je označení pro vysokoškolského úředníka. Je jmenován rektorem vysoké školy. Jedná se o akademickou a správní funkci. Hlavní náplní práce kvestora je řízení ekonomiky vysoké školy a její vnitřní správa. Pravomoci kvestora určuje rektor a jsou zakotveny ve vnitřních předpisech školy.
Kvestor je i funkce v Evropském parlamentu, kde se zvolená osoba stává příslušníkem předsednictva. Hlavním úkolem je poradenství a úlohy týkající se správy a financí dle zadaných směrnic.Kdo je to Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kvestor? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Kvestor? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu MMS? Víte co je Hematurie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Crumble? Vzpomněli byste si co označuje výraz Křivice?

Klíčová slova: význam, etymologie, termín, slovo, definice, původ slova, wikipedie, informace, význam pojmu, co znamená, význam slova, přesný výraz, heslo, Kvestor, formulace, Školství

Pojem Kvestor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Kvestor zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít termín Kvestor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Kvestor na Youtube

Zkusit najít výraz Kvestor ve vyhledávači Qwant

Najít termín Kvestor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kvestor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Kvestor, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Kvestor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kvestor? Definice pojmu Kvestor je v sekci Školství

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Pokuste se najít termín Kvestor i v jiné kategorii než v Školství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?