Kdo je to?
Kdo je to, byl Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kvestor? Lidé, Školství

Kdo je to Kvestor?

Co znamená a jaký je význam slova Kvestor?

Kvestor je označení pro vysokoškolského úředníka. Je jmenován rektorem vysoké školy. Jedná se o akademickou a správní funkci. Hlavní náplní práce kvestora je řízení ekonomiky vysoké školy a její vnitřní správa. Pravomoci kvestora určuje rektor a jsou zakotveny ve vnitřních předpisech školy.
Kvestor je i funkce v Evropském parlamentu, kde se zvolená osoba stává příslušníkem předsednictva. Hlavním úkolem je poradenství a úlohy týkající se správy a financí dle zadaných směrnic.Kdo je to, byl Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kvestor? Lidé, Školství

Tento text (Kvestor) můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Florbal? Znáte termín Synchronizace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ortodoncie? Víte, co je to PPL?

Klíčová slova: význam slova, co je to Kvestor?, odborný výraz, původ slova, popis, co znamená, popis, definice, termín, kdo to je, kdo je Kvestor?, vysvětlení, přesný výraz, etymologie, lexikon, formulace

Pojem Kvestor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Kvestor

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kvestor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Kvestor na Google.cz

Vyhledat výraz Kvestor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Kvestor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kvestor například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Kvestor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kvestor? Kdo to byl Kvestor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kvestor? Definice pojmu Kvestor je v kategorii Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství).

Znáte pojem plugin nebo chipset?