Kdo je to?
Kdo je to, byl Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kvestor? Lidé, Školství

Kdo je to Kvestor?

Co znamená a jaký je význam slova Kvestor?

Kvestor je označení pro vysokoškolského úředníka. Je jmenován rektorem vysoké školy. Jedná se o akademickou a správní funkci. Hlavní náplní práce kvestora je řízení ekonomiky vysoké školy a její vnitřní správa. Pravomoci kvestora určuje rektor a jsou zakotveny ve vnitřních předpisech školy.
Kvestor je i funkce v Evropském parlamentu, kde se zvolená osoba stává příslušníkem předsednictva. Hlavním úkolem je poradenství a úlohy týkající se správy a financí dle zadaných směrnic.Kdo je to, byl Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kvestor? Lidé, Školství

Definici slova Kvestor můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Florbal? Znáte pojem Vyměřovací základ? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ortodoncie? Vzpomenete si na definici slova Konflikt?

Klíčová slova: význam, heslo, definice, pojem, vysvětlení, přesný význam, wiki, lexikon, Kvestor, slovo, původ slova, přesný výraz, kdo to je, Školství, odborný výraz, synonymum

Pojem Kvestor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kvestor v následujících vyhledávačích

Najít výraz Kvestor ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Kvestor ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Kvestor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kvestor ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kvestor například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Kvestor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kvestor? Kdo to byl Kvestor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kvestor? Definice pojmu Kvestor se nachází v kategorii Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v Školství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?