Kdo je to?
Kdo je to Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kvestor? Lidé, Školství

Kdo je to Kvestor?

Jaký je význam slova Kvestor? Co to znamená?

Kvestor je označení pro vysokoškolského úředníka. Je jmenován rektorem vysoké školy. Jedná se o akademickou a správní funkci. Hlavní náplní práce kvestora je řízení ekonomiky vysoké školy a její vnitřní správa. Pravomoci kvestora určuje rektor a jsou zakotveny ve vnitřních předpisech školy.
Kvestor je i funkce v Evropském parlamentu, kde se zvolená osoba stává příslušníkem předsednictva. Hlavním úkolem je poradenství a úlohy týkající se správy a financí dle zadaných směrnic.Kdo je to Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kvestor? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kvestor s ostatními na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu MMS? Rozumíte pojmu Audiokniha? Vzpomněli byste si co označuje výraz Očistec? Znáte pojem Elementární?

Klíčová slova: lexikon, co znamená, pojem, původ slova, význam slova, vysvětlení, informace, význam, Kvestor, popis, wiki, definice, etymologie, formulace, heslo, přesný výraz

Pojem Kvestor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít termín Kvestor ve Wikipedii

Hledat pojem Kvestor ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Kvestor na Google obrázcích

Vyhledat pojem Kvestor ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Kvestor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kvestor například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Kvestor, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Kvestor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kvestor? Definice pojmu Kvestor se nachází v sekci Školství

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, termín, heslo, výraz např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Školství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?