Kdo je to?
Kdo je to, byl Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kvestor? Lidé, Školství

Kdo je to Kvestor?

Co znamená a jaký je význam slova Kvestor?

Kvestor je označení pro vysokoškolského úředníka. Je jmenován rektorem vysoké školy. Jedná se o akademickou a správní funkci. Hlavní náplní práce kvestora je řízení ekonomiky vysoké školy a její vnitřní správa. Pravomoci kvestora určuje rektor a jsou zakotveny ve vnitřních předpisech školy.
Kvestor je i funkce v Evropském parlamentu, kde se zvolená osoba stává příslušníkem předsednictva. Hlavním úkolem je poradenství a úlohy týkající se správy a financí dle zadaných směrnic.Kdo je to, byl Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kvestor? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kvestor? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Geocaching? Znáte definici termínu Slang? Vzpomněli byste si co označuje výraz Notifikace? Pamatujete si definici pojmu AČR?

Klíčová slova: kdo to je, odborný výraz, co je to Kvestor?, slovo, Kvestor, wiki, informace, původ slova, vysvětlení, kdo je Kvestor?, význam, pojem, definice, termín, popis, význam pojmu

Pojem Kvestor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kvestor v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Kvestor ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Kvestor ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Kvestor ve Wikipedii

Hledat frázi Kvestor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kvestor například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kvestor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kvestor? Kdo to byl Kvestor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kvestor? Definice pojmu Kvestor je v kategorii Školství. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Kvestor hledat i v jiných kategoriích (než Školství).

Znáte pojem plugin nebo chipset?