Kdo je to?
Kdo je to, byl Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kvestor? Lidé, Školství

Kdo je to Kvestor?

Co znamená a jaký je význam slova Kvestor?

Kvestor je označení pro vysokoškolského úředníka. Je jmenován rektorem vysoké školy. Jedná se o akademickou a správní funkci. Hlavní náplní práce kvestora je řízení ekonomiky vysoké školy a její vnitřní správa. Pravomoci kvestora určuje rektor a jsou zakotveny ve vnitřních předpisech školy.
Kvestor je i funkce v Evropském parlamentu, kde se zvolená osoba stává příslušníkem předsednictva. Hlavním úkolem je poradenství a úlohy týkající se správy a financí dle zadaných směrnic.Kdo je to, byl Kvestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kvestor? Lidé, Školství

Zaujalo vás slovo, termín Kvestor? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu MMS? Vzpomněli byste si na význam slova Znovuzrození? Vzpomněli byste si co označuje výraz USB? Znáte definici termínu Lýko?

Klíčová slova: definice, co znamená, popis, slovo, přesný výraz, informace, formulace, Školství, význam slova, význam, kdo to je, etymologie, heslo, wiki, význam pojmu, termín

Pojem Kvestor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Kvestor na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Kvestor ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Kvestor ve Wikislovníku

Hledat heslo Kvestor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kvestor například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kvestor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kvestor? Kdo to byl Kvestor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kvestor? Definice pojmu Kvestor patří do sekce Školství. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství).

Znáte pojem plugin nebo chipset?