Kdo je to?
Kdo je to, byl Podrazák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podrazák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Podrazák?

Jaký je význam slova Podrazák? Co to znamená?

Podrazák je člověk falešné morálky a jednání. Neváhá někoho podvést - podrazit, jenom aby dosáhl svých cílů. Podrazák nemívá žádné zábrany, netrápí ho výčitky svědomí a špatného a zlého chování se dopouští opakovaně a naprosto úmyslně, vždy s určitým záměrem. Podrazák bývá mazaný a rafinovaný, neboť se zřejmé, že čím chytřeji a obezřetněji si počíná, aby jeho oběť nic netušila, tím má větší šanci na úspěch a tím je také zákeřnější a nebezpečnější. Pokud by si na tohle nedal pozor, jeho okolí by ho brzy "prokouklo" a jeho nekalé pletichy by mu překazilo.


Kdo je to, byl Podrazák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podrazák? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Podrazák sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Těžká voda? Znáte definici termínu Clickbait? Vzpomněli byste si na význam slova Lecitin? Pamatujete si definici pojmu Stav nebezpečí?

Klíčová slova: formulace, lexikon, popis, Podrazák, kdo je Podrazák?, etymologie, původ slova, význam, pojem, vysvětlení, hanlivé, odborný výraz, synonymum, slovo, význam pojmu, wiki

Pojem Podrazák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat pojem Podrazák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Podrazák ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Podrazák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Podrazák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Podrazák například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Podrazák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Podrazák? Kdo to byl Podrazák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podrazák? Definice pojmu Podrazák se nachází v sekci hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Podrazák i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.