Kdo je to?
Kdo je to Marek Hilšer? Životopis Marek Hilšer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Marek Hilšer?

Kdo je to Marek Hilšer? Stručný životopis

Marek Hilšer je lékař a vědec, vysokoškolský učitel a angažuje se také v občanských aktivitách. Je jedním z kandidátů na prezidenta České republiky ve volbách v roce 2018. Absolvoval studium mezinárodních vztahů a lékařství na Karlově univerzitě.
Ve své vědecké praxi se Marek Hilšer zaměřuje především na boj proti rakovině. Zúčastnil se také zahraničních misí lékařů s organizací ADRA v Keni.Kdo je to Marek Hilšer? Životopis Marek Hilšer, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Marek Hilšer

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1976
Místo narození: Chomutov

Zaujala vás biografie osobnosti Marek Hilšer? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Bergamot? Vzpomněli byste si na význam slova Rukola? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ochechule? Znáte definici termínu Argot?

Klíčová slova: přesný výraz, význam pojmu, definice, původ slova, přesný význam, co je to Marek Hilšer?, wiki, pojem, lexikon, co znamená, význam slova, slovo, heslo, Marek Hilšer, kdo to je, vysvětlení

Pojem Marek Hilšer je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít pojem Marek Hilšer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marek Hilšer ve Wikimedia Commons

Hledat termín Marek Hilšer ve Wikislovníku

Zkusit najít Marek Hilšer na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Hilšer například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Marek Hilšer?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Marek Hilšer? Kdo to byl Marek Hilšer? Kdy se narodil Marek Hilšer? Kde se narodil Marek Hilšer? Marek Hilšer patří do sekce politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Marek Hilšer řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Hilšer i v jiné kategorii než je politici.