Kdo je to?
Kdo je to Marek Hilšer? Životopis Marek Hilšer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Marek Hilšer?

Kdo je to Marek Hilšer? Stručný životopis

Marek Hilšer je lékař a vědec, vysokoškolský učitel a angažuje se také v občanských aktivitách. Je jedním z kandidátů na prezidenta České republiky ve volbách v roce 2018. Absolvoval studium mezinárodních vztahů a lékařství na Karlově univerzitě.
Ve své vědecké praxi se Marek Hilšer zaměřuje především na boj proti rakovině. Zúčastnil se také zahraničních misí lékařů s organizací ADRA v Keni.Kdo je to Marek Hilšer? Životopis Marek Hilšer, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Marek Hilšer

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1976
Místo narození: Chomutov

Tento text (Marek Hilšer) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Alergen? Rozumíte pojmu Dmychadlo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hněv? Znáte pojem Rekuperace?

Klíčová slova: lexikon, přesný výraz, význam, odborný výraz, termín, význam pojmu, heslo, význam slova, kdo je Marek Hilšer?, přesný význam, politici, pojem, co je to Marek Hilšer?, formulace, kdo to je, co znamená

Pojem Marek Hilšer je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Marek Hilšer zkuste tyto odkazy

Zkusit najít frázi Marek Hilšer na Google.cz

Najít slovo Marek Hilšer ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Marek Hilšer ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Marek Hilšer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Hilšer například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Marek Hilšer?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Marek Hilšer? Kdo to byl Marek Hilšer? Kdy se narodil Marek Hilšer? Kde se narodil Marek Hilšer? Marek Hilšer je v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Marek Hilšer řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Hilšer i v jiné kategorii než je politici.