Kdo je to?
Kdo je Marek Hilšer? Životopis Marek Hilšer, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Marek Hilšer

Kdo je Marek Hilšer? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Marek Hilšer je lékař a vědec, vysokoškolský učitel a angažuje se také v občanských aktivitách. Je jedním z kandidátů na prezidenta České republiky ve volbách v roce 2018. Absolvoval studium mezinárodních vztahů a lékařství na Karlově univerzitě.
Ve své vědecké praxi se Marek Hilšer zaměřuje především na boj proti rakovině. Zúčastnil se také zahraničních misí lékařů s organizací ADRA v Keni.Kdo je Marek Hilšer? Životopis Marek Hilšer, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Marek Hilšer

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1976
Místo narození: Chomutov

Zaujala vás biografie osobnosti Marek Hilšer? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Šašlik? Znáte termín Kodifikace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Stav nebezpečí? Víte, co je to Olaplex?

Klíčová slova: popis, životopis, kdo je Marek Hilšer?, kdy se narodil Marek Hilšer?, místo narození, osobnost, národnost, Marek Hilšer, datum narození, biografie, zajímavosti, narození, Marek Hilšer, kde se narodil Marek Hilšer?, osobnosti, politici

Pojem Marek Hilšer je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Marek Hilšer

Najít termín Marek Hilšer ve Wikislovníku

Hledat frázi Marek Hilšer na Google obrázcích

Hledat slovo Marek Hilšer ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marek Hilšer ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Marek Hilšer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Hilšer například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marek Hilšer

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Marek Hilšer? Kdy se narodil Marek Hilšer? Kde se narodil Marek Hilšer? Marek Hilšer se nachází v kategorii Politici

Kategorie politici, kongresmen v košili, marek Hilšer, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Marek Hilšer dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Hilšer i v jiné kategorii než je politici.