Kdo je to?
Kdo je to Marek Hilšer? Životopis Marek Hilšer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Marek Hilšer?

Kdo je to Marek Hilšer? Stručný životopis

Marek Hilšer je lékař a vědec, vysokoškolský učitel a angažuje se také v občanských aktivitách. Je jedním z kandidátů na prezidenta České republiky ve volbách v roce 2018. Absolvoval studium mezinárodních vztahů a lékařství na Karlově univerzitě.
Ve své vědecké praxi se Marek Hilšer zaměřuje především na boj proti rakovině. Zúčastnil se také zahraničních misí lékařů s organizací ADRA v Keni.Kdo je to Marek Hilšer? Životopis Marek Hilšer, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Marek Hilšer

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1976
Místo narození: Chomutov

Popis osobnosti Marek Hilšer můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Fleece? Znáte definici termínu Kumys? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ohnisková vzdálenost? Pamatujete si definici pojmu Run na banku?

Klíčová slova: definice, popis, význam, kdo to je, etymologie, co je to Marek Hilšer?, co znamená, heslo, odborný výraz, význam slova, původ slova, význam pojmu, wiki, přesný význam, synonymum, formulace

Pojem Marek Hilšer je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Marek Hilšer ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Marek Hilšer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marek Hilšer ve Wikimedia Commons

Najít výraz Marek Hilšer ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Hilšer například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Marek Hilšer? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Marek Hilšer? Kdo to byl Marek Hilšer? Kdy se narodil Marek Hilšer? Kde se narodil Marek Hilšer? Marek Hilšer se nachází v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Marek Hilšer dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Hilšer i v jiné kategorii než je politici.