Kdo je to?
Kdo je to Marek Hilšer? Životopis Marek Hilšer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Marek Hilšer?

Kdo je to Marek Hilšer? Stručný životopis

Marek Hilšer je lékař a vědec, vysokoškolský učitel a angažuje se také v občanských aktivitách. Je jedním z kandidátů na prezidenta České republiky ve volbách v roce 2018. Absolvoval studium mezinárodních vztahů a lékařství na Karlově univerzitě.
Ve své vědecké praxi se Marek Hilšer zaměřuje především na boj proti rakovině. Zúčastnil se také zahraničních misí lékařů s organizací ADRA v Keni.Kdo je to Marek Hilšer? Životopis Marek Hilšer, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Marek Hilšer

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1976
Místo narození: Chomutov

Sdílejte tuto stránku s osobností Marek Hilšer s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Bergamot? Vzpomněli byste si co označuje výraz Proforma faktura? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ochechule? Znáte termín Animozita?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, význam pojmu, termín, politici, slovo, popis, co je to Marek Hilšer?, informace, původ slova, přesný význam, odborný výraz, kdo je Marek Hilšer?, heslo, Marek Hilšer, kdo to je

Pojem Marek Hilšer je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Marek Hilšer na Youtube

Vyhledat pojem Marek Hilšer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Marek Hilšer na Google.cz

Vyhledat slovo Marek Hilšer ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Hilšer například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Marek Hilšer? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Marek Hilšer? Kdo to byl Marek Hilšer? Kdy se narodil Marek Hilšer? Kde se narodil Marek Hilšer? Marek Hilšer je v sekci politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Marek Hilšer kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Hilšer i v jiné kategorii než je politici.