Kdo je to?
Kdo je to Marek Hilšer? Životopis Marek Hilšer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Marek Hilšer?

Kdo je to Marek Hilšer? Stručný životopis

Marek Hilšer je lékař a vědec, vysokoškolský učitel a angažuje se také v občanských aktivitách. Je jedním z kandidátů na prezidenta České republiky ve volbách v roce 2018. Absolvoval studium mezinárodních vztahů a lékařství na Karlově univerzitě.
Ve své vědecké praxi se Marek Hilšer zaměřuje především na boj proti rakovině. Zúčastnil se také zahraničních misí lékařů s organizací ADRA v Keni.Kdo je to Marek Hilšer? Životopis Marek Hilšer, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Marek Hilšer

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1976
Místo narození: Chomutov

Popis osobnosti Marek Hilšer můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Alergen? Vzpomněli byste si na význam slova MMS? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hněv? Znáte definici termínu Askeze?

Klíčová slova: pojem, slovo, formulace, termín, wiki, popis, význam slova, význam, popis, politici, co znamená, vysvětlení, heslo, lexikon, informace, Marek Hilšer

Pojem Marek Hilšer je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít výraz Marek Hilšer ve Wikipedii

Vyhledat pojem Marek Hilšer ve Wikislovníku

Hledat pojem Marek Hilšer ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Marek Hilšer na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Hilšer například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marek Hilšer

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Marek Hilšer? Kdo to byl Marek Hilšer? Kdy se narodil Marek Hilšer? Kde se narodil Marek Hilšer? Marek Hilšer se nachází v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Marek Hilšer dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Hilšer i v jiné kategorii než je politici.