Kdo je to?
Kdo je Meryl Streep? Životopis Meryl Streep, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Meryl Streep

Kdo je Meryl Streep? Životopis, informace, biografie, herectví

Meryl Streep, celým jménem Mary Louise Streep, je jedna z nejpopulárnějších amerických hereček. Vystupuje v divadle, ztvárňuje filmové i televizní role. Je držitelkou mnoha ocenění – tří Oscarů, dvou cen Emmy a osmi Zlatých glóbů. Má magisterský titul z Yale. K jejím nejznámějším rolím patří Kramerová vs Kramer, Sophiina volba, Vzpomínky na Afriku, Silkwoodová, Výkřik ve tmě, Divoká řeka, Madisonské mosty a mnohé další. Nevyhýbá se ani komediálním rolím – např. Smrt jí sluší.
Meryl Streep hrála i v muzikálu Mamma Mia!, oceněna byla také za role ve filmech Ďábel nosí Pradu, Nějak se to komplikuje a Železná lady.Kdo je Meryl Streep? Životopis Meryl Streep, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Meryl Streep

Národnost: americká
Datum narození: 22. června 1949
Místo narození: Summit, New Jersey, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Meryl Streep s jinými lidmina sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Kerblík? Znáte definici termínu Kokotka? Víte co je Komprese? Pamatujete si definici pojmu Marketing?

Klíčová slova: život, biografie, kde se narodila Meryl Streep?, zajímavosti, Meryl Streep, herectví, místo narození, lexikon, osobnosti, kdy se narodila Meryl Streep?, kdo je Meryl Streep?, popis, životopis, wikipedie, národnost, wiki

Pojem Meryl Streep je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Meryl Streep

Najít slovo Meryl Streep ve Wikipedii

Hledat heslo Meryl Streep ve vyhledávači Yandex

Najít termín Meryl Streep ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Meryl Streep ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Meryl Streep ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Meryl Streep například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Meryl Streep

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Meryl Streep? Kdy se narodila Meryl Streep? Kde se narodila Meryl Streep? Meryl Streep se nachází v sekci Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Meryl Streep řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Meryl Streep i v jiné kategorii než je herectví.