Kdo je to?
Kdo je to Meryl Streep? Životopis Meryl Streep, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Meryl Streep?

Kdo je to Meryl Streep? Stručný životopis

Meryl Streep, celým jménem Mary Louise Streep, je jedna z nejpopulárnějších amerických hereček. Vystupuje v divadle, ztvárňuje filmové i televizní role. Je držitelkou mnoha ocenění – tří Oscarů, dvou cen Emmy a osmi Zlatých glóbů. Má magisterský titul z Yale. K jejím nejznámějším rolím patří Kramerová vs Kramer, Sophiina volba, Vzpomínky na Afriku, Silkwoodová, Výkřik ve tmě, Divoká řeka, Madisonské mosty a mnohé další. Nevyhýbá se ani komediálním rolím – např. Smrt jí sluší.
Meryl Streep hrála i v muzikálu Mamma Mia!, oceněna byla také za role ve filmech Ďábel nosí Pradu, Nějak se to komplikuje a Železná lady.Kdo je to Meryl Streep? Životopis Meryl Streep, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Meryl Streep

Národnost: USA
Datum narození: 22. června 1949
Místo narození: Summit

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Meryl Streep? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Svěřenecký fond? Vzpomenete si na definici slova Orgonit? Víte co je Geocaching? Vzpomněli byste si na význam slova Twoo?

Klíčová slova: pojem, synonymum, odborný výraz, původ slova, etymologie, definice, význam pojmu, vysvětlení, co je to Meryl Streep?, význam, přesný význam, Meryl Streep, wiki, lexikon, kdo to je, přesný výraz

Pojem Meryl Streep je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Meryl Streep

Vyhledat slovo Meryl Streep ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Meryl Streep ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Meryl Streep ve Wikipedii

Hledat pojem Meryl Streep ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Meryl Streep například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Meryl Streep?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Meryl Streep? Kdo to byl Meryl Streep? Kdy se narodil Meryl Streep? Kde se narodil Meryl Streep? Meryl Streep je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Meryl Streep třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Meryl Streep i v jiné kategorii než je herectví.