Kdo je to?
Kdo je to Adele? Životopis Adele, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Adele?

Kdo je to Adele? Stručný životopis

Adele, britská zpěvačka a také skladatelka, vystupuje pouze pod křestním jménem. Celé její jméno zní Adele Laurie Blue Adkins. Svou první desku vydala v roce 2008 a ihned obsadila první místo na žebříčku prodeje. Následující album bylo nejprodávanějším albem století. Písní Skyfall získala Oscara i Zlatý globus.
I třetí album Adele, vydané po několikaleté odmlce, slavilo obrovský úspěch. Rekordní zhlédnutí mají i její videoklipy na youtube.Kdo je to Adele? Životopis Adele, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Adele

Národnost: britská
Datum narození: 5. května 1988
Místo narození: Londýn

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Adele s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kontinentální snídaně? Znáte termín Úzkost? Znáte definici termínu Chromofobie? Víte, co je to Refinancování?

Klíčová slova: co znamená, Adele, pojem, vysvětlení, lexikon, původ slova, termín, formulace, kdo to je, přesný význam, přesný výraz, wiki, etymologie, co je to Adele?, kdo je Adele?, odborný výraz

Pojem Adele je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Adele ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adele ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Adele v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Adele ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Adele například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Adele? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Adele? Kdo to byl Adele? Kdy se narodil Adele? Kde se narodil Adele? Adele se nachází v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Adele kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adele i v jiné kategorii než je hudba.