Kdo je to?
Kdo je to Adele? Životopis Adele, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Adele?

Kdo je to Adele? Stručný životopis

Adele, britská zpěvačka a také skladatelka, vystupuje pouze pod křestním jménem. Celé její jméno zní Adele Laurie Blue Adkins. Svou první desku vydala v roce 2008 a ihned obsadila první místo na žebříčku prodeje. Následující album bylo nejprodávanějším albem století. Písní Skyfall získala Oscara i Zlatý globus.
I třetí album Adele, vydané po několikaleté odmlce, slavilo obrovský úspěch. Rekordní zhlédnutí mají i její videoklipy na youtube.Kdo je to Adele? Životopis Adele, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Adele

Národnost: britská
Datum narození: 5. května 1988
Místo narození: Londýn

Popis osobnosti Adele můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kontinentální snídaně? Znáte definici termínu Abrupce? Znáte definici termínu Chromofobie? Pamatujete si definici pojmu Laryngitida?

Klíčová slova: Adele, význam slova, hudba, synonymum, přesný výraz, odborný výraz, slovo, kdo to je, popis, přesný význam, původ slova, vysvětlení, lexikon, definice, etymologie, co je to Adele?

Pojem Adele je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Adele zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat slovo Adele v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Adele ve Wikipedii

Vyhledat pojem Adele ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Adele ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adele například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adele

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Adele? Kdo to byl Adele? Kdy se narodil Adele? Kde se narodil Adele? Adele se nachází v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Adele řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adele i v jiné kategorii než je hudba.