Kdo je to?
Kdo je to Adele? Životopis Adele, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Adele?

Kdo je to Adele? Stručný životopis

Adele, britská zpěvačka a také skladatelka, vystupuje pouze pod křestním jménem. Celé její jméno zní Adele Laurie Blue Adkins. Svou první desku vydala v roce 2008 a ihned obsadila první místo na žebříčku prodeje. Následující album bylo nejprodávanějším albem století. Písní Skyfall získala Oscara i Zlatý globus.
I třetí album Adele, vydané po několikaleté odmlce, slavilo obrovský úspěch. Rekordní zhlédnutí mají i její videoklipy na youtube.Kdo je to Adele? Životopis Adele, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Adele

Národnost: britská
Datum narození: 5. května 1988
Místo narození: Londýn

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Adele s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Šašlik? Znáte termín NWO? Znáte definici termínu Úhlopříčka? Víte, co je to Kapavka?

Klíčová slova: informace, slovo, vysvětlení, termín, lexikon, definice, co znamená, kdo to je, etymologie, co je to Adele?, hudba, význam, popis, Adele, kdo je Adele?, význam slova

Pojem Adele je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít frázi Adele ve Wikipedii

Hledat slovo Adele ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Adele ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Adele ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Adele například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Adele?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Adele? Kdo to byl Adele? Kdy se narodil Adele? Kde se narodil Adele? Adele patří do sekce hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Adele dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adele i v jiné kategorii než je hudba.