Kdo je to?
Kdo je Adele? Životopis Adele, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Adele?

Kdo je Adele? Životopis, informace, biografie, hudba

Adele, britská zpěvačka a také skladatelka, vystupuje pouze pod křestním jménem. Celé její jméno zní Adele Laurie Blue Adkins. Svou první desku vydala v roce 2008 a ihned obsadila první místo na žebříčku prodeje. Následující album bylo nejprodávanějším albem století. Písní Skyfall získala Oscara i Zlatý globus.
I třetí album Adele, vydané po několikaleté odmlce, slavilo obrovský úspěch. Rekordní zhlédnutí mají i její videoklipy na youtube.Kdo je Adele? Životopis Adele, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Adele

Národnost: britská
Datum narození: 5. května 1988
Místo narození: Londýn

Líbí se stručný životopis s osobou Adele? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Retro? Znáte termín Očistec? Znáte definici termínu CreepyPasta? Víte, co je to Psychoanalýza?

Klíčová slova: kde se narodila Adele?, wikipedie, Adele, Adele, kdy se narodila Adele?, biografie, národnost, kdo je Adele?, hudba, osobnosti, život, narození, datum narození, životopis, osobnost, wiki

Pojem Adele je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít heslo Adele ve Wikislovníku

Vyhledat termín Adele na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Adele na Youtube

Hledat frázi Adele ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Adele ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Adele například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adele

Právě nyní již víte Kdo je to Adele? Kdy se narodila Adele? Kde se narodila Adele? Adele se nachází v kategorii Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Adele řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adele i v jiné kategorii než je hudba.