Kdo je to?
Kdo je to Adele? Životopis Adele, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Adele?

Kdo je to Adele? Stručný životopis

Adele, britská zpěvačka a také skladatelka, vystupuje pouze pod křestním jménem. Celé její jméno zní Adele Laurie Blue Adkins. Svou první desku vydala v roce 2008 a ihned obsadila první místo na žebříčku prodeje. Následující album bylo nejprodávanějším albem století. Písní Skyfall získala Oscara i Zlatý globus.
I třetí album Adele, vydané po několikaleté odmlce, slavilo obrovský úspěch. Rekordní zhlédnutí mají i její videoklipy na youtube.Kdo je to Adele? Životopis Adele, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Adele

Národnost: britská
Datum narození: 5. května 1988
Místo narození: Londýn

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Adele? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Šašlik? Znáte definici termínu Cushingův syndrom? Znáte definici termínu Úhlopříčka? Pamatujete si definici pojmu Judaismus?

Klíčová slova: popis, heslo, popis, pojem, kdo to je, synonymum, hudba, kdo je Adele?, informace, původ slova, co je to Adele?, etymologie, co znamená, formulace, termín, Adele

Pojem Adele je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít heslo Adele ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Adele ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Adele ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Adele na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Adele například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adele

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Adele? Kdo to byl Adele? Kdy se narodil Adele? Kde se narodil Adele? Adele je v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Adele řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adele i v jiné kategorii než je hudba.