Kdo je to?
Kdo je to Adele? Životopis Adele, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Adele?

Kdo je to Adele? Stručný životopis

Adele, britská zpěvačka a také skladatelka, vystupuje pouze pod křestním jménem. Celé její jméno zní Adele Laurie Blue Adkins. Svou první desku vydala v roce 2008 a ihned obsadila první místo na žebříčku prodeje. Následující album bylo nejprodávanějším albem století. Písní Skyfall získala Oscara i Zlatý globus.
I třetí album Adele, vydané po několikaleté odmlce, slavilo obrovský úspěch. Rekordní zhlédnutí mají i její videoklipy na youtube.Kdo je to Adele? Životopis Adele, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Adele

Národnost: britská
Datum narození: 5. května 1988
Místo narození: Londýn

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Adele sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Embolie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cizrna? Znáte definici termínu Elektrolýza? Znáte termín Rakytník?

Klíčová slova: formulace, wiki, co je to Adele?, odborný výraz, definice, popis, lexikon, význam slova, hudba, význam pojmu, přesný výraz, informace, význam, původ slova, přesný význam, kdo je Adele?

Pojem Adele je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Adele ve Wikislovníku

Hledat výraz Adele ve Wikipedii

Najít heslo Adele v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adele ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Adele například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Adele? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Adele? Kdo to byl Adele? Kdy se narodil Adele? Kde se narodil Adele? Adele se nachází v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Adele dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adele i v jiné kategorii než je hudba.