Kdo je to?
Kdo je Adele? Životopis Adele, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Adele?

Kdo je Adele? Životopis, informace, biografie, hudba

Adele, britská zpěvačka a také skladatelka, vystupuje pouze pod křestním jménem. Celé její jméno zní Adele Laurie Blue Adkins. Svou první desku vydala v roce 2008 a ihned obsadila první místo na žebříčku prodeje. Následující album bylo nejprodávanějším albem století. Písní Skyfall získala Oscara i Zlatý globus.
I třetí album Adele, vydané po několikaleté odmlce, slavilo obrovský úspěch. Rekordní zhlédnutí mají i její videoklipy na youtube.Kdo je Adele? Životopis Adele, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Adele

Národnost: britská
Datum narození: 5. května 1988
Místo narození: Londýn

Zaujala vás biografie osobnosti Adele? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Embolie? Znáte definici termínu Federace? Znáte definici termínu Motovidlo? Pamatujete si definici pojmu Last minute?

Klíčová slova: kde se narodila Adele?, lexikon, datum narození, národnost, kdo je Adele?, biografie, životopis, informace, Adele, zajímavosti, Adele, místo narození, osobnosti, narození, kdy se narodila Adele?, wikipedie

Pojem Adele je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít heslo Adele na Google obrázcích

Najít termín Adele ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Adele ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Adele ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adele ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Adele například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adele

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Adele? Kdy se narodila Adele? Kde se narodila Adele? Adele je v kategorii Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Adele dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adele i v jiné kategorii než je hudba.