Kdo je to?
Kdo je to Adele? Životopis Adele, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Adele?

Kdo je to Adele? Stručný životopis

Adele, britská zpěvačka a také skladatelka, vystupuje pouze pod křestním jménem. Celé její jméno zní Adele Laurie Blue Adkins. Svou první desku vydala v roce 2008 a ihned obsadila první místo na žebříčku prodeje. Následující album bylo nejprodávanějším albem století. Písní Skyfall získala Oscara i Zlatý globus.
I třetí album Adele, vydané po několikaleté odmlce, slavilo obrovský úspěch. Rekordní zhlédnutí mají i její videoklipy na youtube.Kdo je to Adele? Životopis Adele, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Adele

Národnost: britská
Datum narození: 5. května 1988
Místo narození: Londýn

Líbí se stručný životopis s osobou Adele? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kontinentální snídaně? Víte co je Nepasterizované pivo? Znáte definici termínu Chromofobie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Jmelí?

Klíčová slova: význam slova, co znamená, pojem, odborný výraz, popis, termín, slovo, význam pojmu, synonymum, heslo, přesný význam, formulace, co je to Adele?, kdo to je, informace, původ slova

Pojem Adele je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Adele v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Adele ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Adele ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Adele ve Wikipedii

Hledat pojem Adele na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adele například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Adele? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Adele? Kdo to byl Adele? Kdy se narodil Adele? Kde se narodil Adele? Adele je v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Adele dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adele i v jiné kategorii než je hudba.