Kdo je to?
Kdo je Adele? Životopis Adele, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Adele?

Kdo je Adele? Životopis, informace, biografie, hudba

Adele, britská zpěvačka a také skladatelka, vystupuje pouze pod křestním jménem. Celé její jméno zní Adele Laurie Blue Adkins. Svou první desku vydala v roce 2008 a ihned obsadila první místo na žebříčku prodeje. Následující album bylo nejprodávanějším albem století. Písní Skyfall získala Oscara i Zlatý globus.
I třetí album Adele, vydané po několikaleté odmlce, slavilo obrovský úspěch. Rekordní zhlédnutí mají i její videoklipy na youtube.Kdo je Adele? Životopis Adele, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Adele

Národnost: britská
Datum narození: 5. května 1988
Místo narození: Londýn

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Adele sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Embolie? Znáte pojem Zájmeno? Znáte definici termínu Kationt? Vzpomenete si na definici slova Poloostrov?

Klíčová slova: biografie, zajímavosti, hudba, národnost, wikipedie, datum narození, hudba, život, wiki, životopis, popis, kde se narodila Adele?, místo narození, Adele, narození, lexikon

Pojem Adele je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Adele lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Adele ve Wikipedii

Vyhledat heslo Adele na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Adele ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Adele ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adele ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Adele například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Adele? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Adele? Kdy se narodila Adele? Kde se narodila Adele? Adele se nachází v kategorii Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Adele dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adele i v jiné kategorii než je hudba.