Kdo je to?
Kdo je to, byl Aristokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aristokrat? Lidé, historie

Kdo je to Aristokrat?

Co znamená a jaký je význam slova Aristokrat?

Aristokrat je příslušník elity, aristokracie. Jedná se o společnost urozených občanů, většinou se jde o příslušníky nevýznamnějších předních rodin, jejich původ je většinou dědičný. Novodoběji se slovo aristokrat zaměňuje se slovem šlechtic. Aristokracie je pak privilegovaná vrstva, mocenská třída, jejíž výsady jsou spjaté se šlechtickými tituly. Aristokrat pochází z urozeného rodu a jeho rodina mívá svůj tradiční erb.
Aristokraté byli základem vlády především ve středověku, jejich výlučnost však byla omezena pouze na vlastní zemi, i když další země šlechtu také do určité míry respektovaly. Aristokraté se podíleli na moci, někdy i volili panovníka. Jejich tituly se dědily, ovšem musely být potvrzeny panovníkem.Kdo je to, byl Aristokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Aristokrat? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Aristokrat se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova 3G modem? Vzpomenete si na definici slova Hematologie? Víte co je Xanax? Vzpomněli byste si na význam slova Menšinová vláda?

Klíčová slova: význam, slovo, popis, odborný výraz, pojem, přesný výraz, význam pojmu, význam slova, popis, co je to Aristokrat?, kdo to je, synonymum, historie, Aristokrat, formulace, původ slova

Pojem Aristokrat je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Aristokrat lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Aristokrat ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aristokrat ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Aristokrat ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Aristokrat v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Aristokrat například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Aristokrat, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Aristokrat? Kdo to byl Aristokrat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aristokrat? Definice pojmu Aristokrat je v kategorii historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Aristokrat hledat i v jiných kategoriích (než historie).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.