Kdo je to?
Kdo je to Aristokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Aristokrat? Lidé, historie

Kdo je to Aristokrat?

Jaký je význam slova Aristokrat? Co to znamená?

Aristokrat je příslušník elity, aristokracie. Jedná se o společnost urozených občanů, většinou se jde o příslušníky nevýznamnějších předních rodin, jejich původ je většinou dědičný. Novodoběji se slovo aristokrat zaměňuje se slovem šlechtic. Aristokracie je pak privilegovaná vrstva, mocenská třída, jejíž výsady jsou spjaté se šlechtickými tituly. Aristokrat pochází z urozeného rodu a jeho rodina mívá svůj tradiční erb.
Aristokraté byli základem vlády především ve středověku, jejich výlučnost však byla omezena pouze na vlastní zemi, i když další země šlechtu také do určité míry respektovaly. Aristokraté se podíleli na moci, někdy i volili panovníka. Jejich tituly se dědily, ovšem musely být potvrzeny panovníkem.Kdo je to Aristokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Aristokrat? Lidé, historie

Tento text (Aristokrat) můžete sdílet s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Trajektorie? Pamatujete si definici pojmu Atom? Víte co je Polyartróza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Movember?

Klíčová slova: informace, wiki, pojem, historie, význam pojmu, etymologie, původ slova, termín, historie, synonymum, slovo, Aristokrat, význam slova, přesný výraz, formulace, wikipedie

Pojem Aristokrat je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat výraz Aristokrat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Aristokrat ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Aristokrat na Youtube

Zkusit najít heslo Aristokrat ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Aristokrat ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Aristokrat například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Aristokrat

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Aristokrat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aristokrat? Definice pojmu Aristokrat patří do kategorie Historie

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste též najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Historie.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.