Kdo je to?
Kdo je Tatjana Patitz? Životopis Tatjana Patitz, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Tatjana Patitz

Kdo je Tatjana Patitz? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Tatjana Patitz je německá supermodelka a herečka.
Narodila se v Německu a vyrostla ve Španělku. V 17 let se stala finalistkou soutěže Elite Model Look a přestěhovala se do Paříže, kde začala její modelingová dráha.
Její hvězda na modelingovém nebi rychle stoupala a spolupráce s hvězdným fotografem Peterem Lindberghem ji vystřelila mezi nejúspěšnější světové supermodelky.
Fotila pro Vogue, Cosmopolitan, Elle a celou řadu dalších módních časopisů. Spolupracovala v podstatě se všemi významnými módními značkami a návrháři - od Versace a Chanelu až po Vivien Westwood či Jeana Paula Gaultiera.
Na přelomu 80. a 90. let tvořila se čtveřicí dalších modelek - Crawford, Campbell, Turlington, Evangelista - pětici nejúspěšnějších a nejobdivovanějších supermodelek, přezdívanou Velká pětka.
V roce 1990 se objevila ve slavném klipu George Michaela Freedom! ’90, ve kterém hrály nejpopulárnější modelky své doby.
Angažuje se v ochraně zvířat, jejím hlavním tématem v tomto směru je ochrana orangutanů.Kdo je Tatjana Patitz? Životopis Tatjana Patitz, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Tatjana Patitz

Národnost: německá
Datum narození: 25. května 1966
Místo narození: Hamburk, Německo

Tento text (Tatjana Patitz) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Filipika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Korporace? Rozumíte pojmu Etážové topení? Znáte termín Káva lungo?

Klíčová slova: Tatjana Patitz, datum narození, národnost, kde se narodila Tatjana Patitz?, herectví, wikipedie, kdy se narodila Tatjana Patitz?, životopis, biografie, narození, vysvětlení, lexikon, osobnost, život, popis, wiki

Pojem Tatjana Patitz je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít pojem Tatjana Patitz na Google.cz

Najít pojem Tatjana Patitz ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Tatjana Patitz v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Tatjana Patitz ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Tatjana Patitz ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tatjana Patitz například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Tatjana Patitz?

Nyní již víte Kdo je to Tatjana Patitz? Kdy se narodila Tatjana Patitz? Kde se narodila Tatjana Patitz? Tatjana Patitz patří do kategorie Herectví

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Tatjana Patitz kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tatjana Patitz i v jiné kategorii než je herectví.