Kdo je to?
Kdo je to Obejda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obejda? Lidé, hanlivé

Obejda

Co znamená a jaký je význam slova Obejda?

Obejda je hanlivé, spíše hovorové označení pro člověka, který je vypadá zanedbaně, chová se pochybně. Člověk bez práce, rád se toulá, je lenivý. Práci si nehledá, rád se poflakuje kolem hospod. Vyhledává pohodu a zábavu. Podobná synonyma pro slovo „obejda“ jsou šupák, lenoch, povaleč, pobuda, otrapa, tulák, pobuda, darmošlap, vagus, vagabund, bezdomovec, flákač. Původ synonyma slova vagabund najdeme ve španělském slově „vagabundo“.


Kdo je to Obejda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obejda? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Obejda se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Skript? Víte co je Harlem shake? Víte co je Kyselina listová? Vzpomněli byste si co označuje výraz Impetigo?

Klíčová slova: synonymum, původ slova, hanlivé, heslo, význam, pojem, wiki, termín, Obejda, odborný výraz, slovo, informace, wikipedie, přesný význam, co znamená, etymologie

Pojem Obejda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Obejda zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Obejda ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Obejda v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Obejda na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Obejda ve vyhledávači Qwant

Najít termín Obejda ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Obejda například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Obejda, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Obejda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obejda? Definice pojmu Obejda se nachází v sekci Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Můžete též zkusit najít informace pojem, definici, text, výrazdejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hanlivé).