Kdo je to?
Kdo je to Filofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Filofob? Lidé, poruchy

Filofob

Jaký je význam slova Filofob? Co to znamená?

Filofob je člověk, který trpí strachem a úzkostí z lásky a z toho, že se zamiluje.
Porucha je obvykle způsobena nějakým předchozím vztahovým zklamáním či traumatem z dětství. Filofob se obává, že pokud se zamiluje, bude zrazen nebo mu milovaná osoba ublíží - tudíž se vůbec zamilovat nechce a má z lásky obavy.
Filofobové se romantickým vztahům obvykle vyhýbají. Pokud prožívají začátek vztahu, mohou je přepadat i panické ataky a další psychické problémy. Mívají spíše krátkodobé vztahy, protože z nich brzy sami odcházejí - nechtějí, aby byl partner tím, kdo odejde první a zraní je tím.
Filofobie se obvykle řeší pomocí terapeutických metod.


Kdo je to Filofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Filofob? Lidé, poruchy

Definici pojmu Filofob sdílejte s jinými lidmina sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Paskvil? Rozumíte pojmu Skateboarding? Víte, co je to Elektronický recept? Znáte pojem Spravedlnost?

Klíčová slova: vysvětlení, poruchy, co znamená, lexikon, slovo, význam slova, termín, odborný výraz, formulace, wiki, Filofob, poruchy, Filofob, heslo, synonymum, wikipedie

Pojem Filofob je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo Filofob ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Filofob ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Filofob na Google.cz

Hledat výraz Filofob ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Filofob ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Filofob například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Filofob, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Filofob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filofob? Definice pojmu Filofob je v kategorii Poruchy

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, výraz,termín, heslo řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Poruchy.