Kdo je to?
Kdo je to, byl Skrblík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skrblík? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Skrblík?

Co znamená a jaký je význam slova Skrblík?

Skrblík čili lakomec je přehnaně šetrný člověk, který raději bude sám žít v chudobě, jen aby nemusel vydat nějaké peníze. Finance šetří a střádá, stejným způsobem přistupuje k výdajům svých blízkých a nutí je k přehnané šetrnosti.
Pokud má skrblík možnost získat další peníze, je ochoten uchýlit se i k nečestným praktikám. Často se bojí uložit své peníze u finančních institucí a schovává je doma, aby je mohl vidět a kontrolovat je.Kdo je to, byl Skrblík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skrblík? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Skrblík? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Cardio Barre? Znáte pojem LMD? Vzpomenete si na definici slova Mitra? Vzpomenete si na definici slova Kapustňák?

Klíčová slova: heslo, přesný význam, Skrblík, informace, pojem, popis, odborný výraz, vysvětlení, popis, co znamená, etymologie, přesný výraz, význam pojmu, formulace, lexikon, synonymum

Pojem Skrblík je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat výraz Skrblík na Google.cz

Vyhledat termín Skrblík ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Skrblík na Youtube

Najít termín Skrblík ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Skrblík například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Skrblík

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Skrblík? Kdo to byl Skrblík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skrblík? Definice pojmu Skrblík patří do sekce vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, text, definici, například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.