Kdo je to?
Kdo je to, byl Cracker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cracker? Lidé, zločin

Kdo je to Cracker?

Jaký je význam slova Cracker? Co to znamená?

Cracker je počítačový odborník, zručný programátor, který se záměrně nabourává na cizí webové stránky nebo servery za účelem získání informací či citlivých dat. Netřeba dodávat, že se jedná o závažný kriminální čin.Kdo je to, byl Cracker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cracker? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Cracker s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Diskriminace? Vzpomněli byste si na význam slova Artróza? Rozumíte pojmu Vektor? Znáte definici termínu Selfie?

Klíčová slova: původ slova, heslo, definice, význam slova, odborný výraz, co je to Cracker?, informace, termín, wiki, synonymum, zločin, přesný význam, kdo to je, popis, Cracker, slovo

Pojem Cracker je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Cracker na Youtube

Zkusit najít slovo Cracker ve Wikislovníku

Hledat frázi Cracker v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Cracker ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Cracker například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Cracker? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Cracker? Kdo to byl Cracker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cracker? Definice pojmu Cracker je v sekci zločin. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v zločin.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.