Kdo je to?
Kdo je to, byl Cracker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cracker? Lidé, zločin

Kdo je to Cracker?

Jaký je význam slova Cracker? Co to znamená?

Cracker je počítačový odborník, zručný programátor, který se záměrně nabourává na cizí webové stránky nebo servery za účelem získání informací či citlivých dat. Netřeba dodávat, že se jedná o závažný kriminální čin.Kdo je to, byl Cracker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cracker? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Cracker s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Esej? Víte, co je to Skladební dvojice? Rozumíte pojmu Vektor? Rozumíte pojmu Mikroplyš?

Klíčová slova: přesný význam, popis, popis, význam slova, pojem, kdo to je, formulace, vysvětlení, wiki, heslo, informace, přesný výraz, co je to Cracker?, zločin, synonymum, Cracker

Pojem Cracker je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít pojem Cracker na Google.cz

Zkusit najít slovo Cracker ve Wikislovníku

Hledat výraz Cracker ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Cracker na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Cracker například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cracker

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Cracker? Kdo to byl Cracker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cracker? Definice pojmu Cracker je v kategorii zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie zločin.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.