Kdo je to?
Kdo je to, byl Cracker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cracker? Lidé, zločin

Kdo je to Cracker?

Jaký je význam slova Cracker? Co to znamená?

Cracker je počítačový odborník, zručný programátor, který se záměrně nabourává na cizí webové stránky nebo servery za účelem získání informací či citlivých dat. Netřeba dodávat, že se jedná o závažný kriminální čin.Kdo je to, byl Cracker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cracker? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Cracker? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Diskriminace? Vzpomenete si na definici slova Blesk? Rozumíte pojmu Mantisa? Vzpomněli byste si na význam slova Polenta?

Klíčová slova: kdo je Cracker?, odborný výraz, synonymum, slovo, formulace, význam slova, informace, etymologie, definice, popis, lexikon, heslo, co znamená, wiki, význam, vysvětlení

Pojem Cracker je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Cracker lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít Cracker na Google.cz

Zkusit najít slovo Cracker ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Cracker ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Cracker ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cracker například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cracker

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Cracker? Kdo to byl Cracker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cracker? Definice pojmu Cracker patří do sekce zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Cracker v jiné sekci než zločin.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.