Kdo je to?
Kdo je to, byl Cracker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cracker? Lidé, zločin

Kdo je to Cracker?

Jaký je význam slova Cracker? Co to znamená?

Cracker je počítačový odborník, zručný programátor, který se záměrně nabourává na cizí webové stránky nebo servery za účelem získání informací či citlivých dat. Netřeba dodávat, že se jedná o závažný kriminální čin.Kdo je to, byl Cracker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cracker? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Cracker? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Diskriminace? Znáte termín Dřevomorka? Rozumíte pojmu Mantisa? Víte, co je to Memento mori?

Klíčová slova: co je to Cracker?, přesný význam, informace, kdo to je, termín, popis, heslo, přesný výraz, pojem, slovo, význam pojmu, synonymum, význam slova, formulace, co znamená, význam

Pojem Cracker je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Cracker ve Wikipedii

Najít pojem Cracker ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Cracker v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Cracker ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Cracker například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Cracker, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Cracker? Kdo to byl Cracker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cracker? Definice pojmu Cracker je v kategorii zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zločin.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.