Kdo je to?
Kdo je to, byl Cracker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cracker? Lidé, zločin

Kdo je to Cracker?

Jaký je význam slova Cracker? Co to znamená?

Cracker je počítačový odborník, zručný programátor, který se záměrně nabourává na cizí webové stránky nebo servery za účelem získání informací či citlivých dat. Netřeba dodávat, že se jedná o závažný kriminální čin.Kdo je to, byl Cracker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cracker? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Cracker sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Esej? Vzpomenete si na definici slova Obstrukce? Rozumíte pojmu Vektor? Vzpomněli byste si na význam slova Lepenice?

Klíčová slova: význam slova, lexikon, synonymum, definice, význam pojmu, původ slova, popis, přesný význam, pojem, etymologie, popis, co znamená, význam, kdo to je, přesný výraz, Cracker

Pojem Cracker je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz Cracker ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Cracker ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Cracker ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Cracker ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Cracker například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Cracker, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Cracker? Kdo to byl Cracker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cracker? Definice pojmu Cracker se nachází v sekci zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Cracker v jiné sekci než zločin.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.