Kdo je to?
Kdo je to Eckhart Tolle? Životopis Eckhart Tolle, lidé, osobnosti z filozofie

Kdo je to Eckhart Tolle?

Kdo je to Eckhart Tolle? Stručný životopis

Eckhart Tolle, původně Ulrich Leonard Tolle je filozof, poradce a duchovní učitel. Dětství strávil v Německu, pak studoval na univerzitě v Londýně a jako odborný asistent a badatel působil v Cambridge.
Ještě před dovršením třiceti let života se Eckhart Tolle rozhodl pro obrat ve svém dosavadním životě. Soustředil se na duchovní život a nyní působí především v evropských zemích nebo Severní Americe. Zde jako poradce a duchovní učitel pracuje s jednotlivými osobami nebo menšími skupinami. Jeho kniha Moc přítomného okamžiku si získala velkou popularitu a dočkala se překladu do mnoha jazyků.Kdo je to Eckhart Tolle? Životopis Eckhart Tolle, lidé, osobnosti z filozofie

Základní informace o osobě Eckhart Tolle

Národnost: německá
Datum narození: 16. února 1948
Místo narození: Lünen

Líbí se stručný životopis s osobou Eckhart Tolle? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Napoleonský komplex? Znáte pojem Quinoa? Znáte termín Copyright? Vzpomenete si na definici slova LTV?

Klíčová slova: heslo, co znamená, přesný výraz, původ slova, definice, popis, přesný význam, význam pojmu, etymologie, synonymum, filozofie, kdo to je, vysvětlení, popis, slovo, význam slova

Pojem Eckhart Tolle je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Eckhart Tolle zkuste tyto odkazy

Zkusit najít slovo Eckhart Tolle ve Wikipedii

Najít výraz Eckhart Tolle v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Eckhart Tolle ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Eckhart Tolle na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Eckhart Tolle například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Eckhart Tolle

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Eckhart Tolle? Kdo to byl Eckhart Tolle? Kdy se narodil Eckhart Tolle? Kde se narodil Eckhart Tolle? Eckhart Tolle je v kategorii filozofie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Eckhart Tolle např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eckhart Tolle i v jiné kategorii než je filozofie.