Kdo je to?
Kdo je to Eckhart Tolle? Životopis Eckhart Tolle, lidé, osobnosti z filozofie

Kdo je to Eckhart Tolle?

Kdo je to Eckhart Tolle? Stručný životopis

Eckhart Tolle, původně Ulrich Leonard Tolle je filozof, poradce a duchovní učitel. Dětství strávil v Německu, pak studoval na univerzitě v Londýně a jako odborný asistent a badatel působil v Cambridge.
Ještě před dovršením třiceti let života se Eckhart Tolle rozhodl pro obrat ve svém dosavadním životě. Soustředil se na duchovní život a nyní působí především v evropských zemích nebo Severní Americe. Zde jako poradce a duchovní učitel pracuje s jednotlivými osobami nebo menšími skupinami. Jeho kniha Moc přítomného okamžiku si získala velkou popularitu a dočkala se překladu do mnoha jazyků.Kdo je to Eckhart Tolle? Životopis Eckhart Tolle, lidé, osobnosti z filozofie

Hlavní data o osobě Eckhart Tolle

Národnost: německá
Datum narození: 16. února 1948
Místo narození: Lünen

Sdílejte tuto stránku s osobností Eckhart Tolle s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Napoleonský komplex? Víte co je HDP? Znáte termín Copyright? Vzpomněli byste si co označuje výraz NIMBY?

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, wiki, slovo, vysvětlení, informace, význam, význam slova, lexikon, formulace, popis, termín, popis, kdo to je, kdo je Eckhart Tolle?, pojem

Pojem Eckhart Tolle je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat frázi Eckhart Tolle ve Wikislovníku

Najít termín Eckhart Tolle ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Eckhart Tolle ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Eckhart Tolle ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Eckhart Tolle například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Eckhart Tolle?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Eckhart Tolle? Kdo to byl Eckhart Tolle? Kdy se narodil Eckhart Tolle? Kde se narodil Eckhart Tolle? Eckhart Tolle je v kategorii filozofie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Eckhart Tolle třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eckhart Tolle i v jiné kategorii než je filozofie.