Kdo je to?
Kdo je Eckhart Tolle? Životopis Eckhart Tolle, osobnosti, slavný člověk z kategorie filozofie

Eckhart Tolle

Kdo je Eckhart Tolle? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, filozofie

Eckhart Tolle, původně Ulrich Leonard Tolle je filozof, poradce a duchovní učitel. Dětství strávil v Německu, pak studoval na univerzitě v Londýně a jako odborný asistent a badatel působil v Cambridge.
Ještě před dovršením třiceti let života se Eckhart Tolle rozhodl pro obrat ve svém dosavadním životě. Soustředil se na duchovní život a nyní působí především v evropských zemích nebo Severní Americe. Zde jako poradce a duchovní učitel pracuje s jednotlivými osobami nebo menšími skupinami. Jeho kniha Moc přítomného okamžiku si získala velkou popularitu a dočkala se překladu do mnoha jazyků.Kdo je Eckhart Tolle? Životopis Eckhart Tolle, osobnosti, slavný člověk z kategorie filozofie

Základní informace o osobě Eckhart Tolle

Národnost: německá
Datum narození: 16. února 1948
Místo narození: Lünen

Líbí se stručný životopis s osobou Eckhart Tolle? Pak se podělte s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Odchodné? Vzpomněli byste si na význam slova Microsoft Access? Znáte termín Komaxit? Znáte definici termínu Affiliate?

Klíčová slova: zajímavosti, vysvětlení, filozofie, život, kdo je Eckhart Tolle?, narození, životopis, národnost, Eckhart Tolle, popis, lexikon, osobnosti, kde se narodil Eckhart Tolle?, místo narození, datum narození, biografie

Pojem Eckhart Tolle je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Eckhart Tolle

Hledat videa s názvem Eckhart Tolle na Youtube

Vyhledat pojem Eckhart Tolle ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eckhart Tolle ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Eckhart Tolle na Google.cz

Zkusit najít Eckhart Tolle ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Eckhart Tolle například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Eckhart Tolle? Stručná biografie

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Eckhart Tolle? Kdy se narodil Eckhart Tolle? Kde se narodil Eckhart Tolle? Eckhart Tolle je v kategorii Filozofie

Kategorie filozofie, anděl , eckhart Tolle, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Eckhart Tolle dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eckhart Tolle i v jiné kategorii než je filozofie.