Kdo je to?
Kdo je to Eckhart Tolle? Životopis Eckhart Tolle, lidé, osobnosti z filozofie

Kdo je to Eckhart Tolle?

Kdo je to Eckhart Tolle? Stručný životopis

Eckhart Tolle, původně Ulrich Leonard Tolle je filozof, poradce a duchovní učitel. Dětství strávil v Německu, pak studoval na univerzitě v Londýně a jako odborný asistent a badatel působil v Cambridge.
Ještě před dovršením třiceti let života se Eckhart Tolle rozhodl pro obrat ve svém dosavadním životě. Soustředil se na duchovní život a nyní působí především v evropských zemích nebo Severní Americe. Zde jako poradce a duchovní učitel pracuje s jednotlivými osobami nebo menšími skupinami. Jeho kniha Moc přítomného okamžiku si získala velkou popularitu a dočkala se překladu do mnoha jazyků.Kdo je to Eckhart Tolle? Životopis Eckhart Tolle, lidé, osobnosti z filozofie

Hlavní data o osobě Eckhart Tolle

Národnost: německá
Datum narození: 16. února 1948
Místo narození: Lünen

Sdílejte tuto stránku s osobností Eckhart Tolle s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Déja vu? Víte, co je to Acylpyrin? Znáte termín Úroková sazba? Rozumíte pojmu Export?

Klíčová slova: vysvětlení, definice, kdo to je, význam slova, filozofie, co je to Eckhart Tolle?, formulace, synonymum, etymologie, původ slova, slovo, význam, popis, Eckhart Tolle, popis, přesný výraz

Pojem Eckhart Tolle je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít frázi Eckhart Tolle ve Wikipedii

Hledat slovo Eckhart Tolle ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Eckhart Tolle ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Eckhart Tolle na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Eckhart Tolle například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Eckhart Tolle? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Eckhart Tolle? Kdo to byl Eckhart Tolle? Kdy se narodil Eckhart Tolle? Kde se narodil Eckhart Tolle? Eckhart Tolle je v sekci filozofie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Eckhart Tolle kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eckhart Tolle i v jiné kategorii než je filozofie.