Kdo je to?
Kdo je Eckhart Tolle? Životopis Eckhart Tolle, osobnosti, slavný člověk z kategorie filozofie

Kdo je Eckhart Tolle?

Kdo je Eckhart Tolle? Životopis, informace, biografie, filozofie

Eckhart Tolle, původně Ulrich Leonard Tolle je filozof, poradce a duchovní učitel. Dětství strávil v Německu, pak studoval na univerzitě v Londýně a jako odborný asistent a badatel působil v Cambridge.
Ještě před dovršením třiceti let života se Eckhart Tolle rozhodl pro obrat ve svém dosavadním životě. Soustředil se na duchovní život a nyní působí především v evropských zemích nebo Severní Americe. Zde jako poradce a duchovní učitel pracuje s jednotlivými osobami nebo menšími skupinami. Jeho kniha Moc přítomného okamžiku si získala velkou popularitu a dočkala se překladu do mnoha jazyků.Kdo je Eckhart Tolle? Životopis Eckhart Tolle, osobnosti, slavný člověk z kategorie filozofie

Hlavní informace o osobě Eckhart Tolle

Národnost: německá
Datum narození: 16. února 1948
Místo narození: Lünen

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Eckhart Tolle sdílet s ostatními na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Vojtova metoda? Víte co je Precedent? Znáte termín Gnozeologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Arkáda?

Klíčová slova: lexikon, popis, narození, informace, život, národnost, filozofie, osobnost, zajímavosti, kde se narodil Eckhart Tolle?, kdy se narodil Eckhart Tolle?, datum narození, wikipedie, Eckhart Tolle, místo narození, Eckhart Tolle

Pojem Eckhart Tolle je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Eckhart Tolle zkuste tyto odkazy

Zkusit najít heslo Eckhart Tolle ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Eckhart Tolle ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eckhart Tolle ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Eckhart Tolle na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Eckhart Tolle na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Eckhart Tolle například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Eckhart Tolle

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Eckhart Tolle? Kdy se narodil Eckhart Tolle? Kde se narodil Eckhart Tolle? Eckhart Tolle se nachází v sekci Filozofie

Text vytvořen pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Eckhart Tolle dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eckhart Tolle i v jiné kategorii než je filozofie.