Kdo je to?
Kdo je to Eckhart Tolle? Životopis Eckhart Tolle, lidé, osobnosti z filozofie

Kdo je to Eckhart Tolle?

Kdo je to Eckhart Tolle? Stručný životopis

Eckhart Tolle, původně Ulrich Leonard Tolle je filozof, poradce a duchovní učitel. Dětství strávil v Německu, pak studoval na univerzitě v Londýně a jako odborný asistent a badatel působil v Cambridge.
Ještě před dovršením třiceti let života se Eckhart Tolle rozhodl pro obrat ve svém dosavadním životě. Soustředil se na duchovní život a nyní působí především v evropských zemích nebo Severní Americe. Zde jako poradce a duchovní učitel pracuje s jednotlivými osobami nebo menšími skupinami. Jeho kniha Moc přítomného okamžiku si získala velkou popularitu a dočkala se překladu do mnoha jazyků.Kdo je to Eckhart Tolle? Životopis Eckhart Tolle, lidé, osobnosti z filozofie

Základní údaje o osobě Eckhart Tolle

Národnost: německá
Datum narození: 16. února 1948
Místo narození: Lünen

Zaujala vás biografie osobnosti Eckhart Tolle? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Vojtova metoda? Pamatujete si definici pojmu Papiňák? Znáte termín Kebab? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hypotonický nápoj?

Klíčová slova: kdo je Eckhart Tolle?, termín, význam slova, etymologie, filozofie, informace, původ slova, přesný význam, popis, odborný výraz, Eckhart Tolle, lexikon, co je to Eckhart Tolle?, přesný výraz, heslo, wiki

Pojem Eckhart Tolle je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Eckhart Tolle ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Eckhart Tolle ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Eckhart Tolle ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Eckhart Tolle ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Eckhart Tolle například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Eckhart Tolle?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Eckhart Tolle? Kdo to byl Eckhart Tolle? Kdy se narodil Eckhart Tolle? Kde se narodil Eckhart Tolle? Eckhart Tolle patří do sekce filozofie. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Eckhart Tolle řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eckhart Tolle i v jiné kategorii než je filozofie.