Kdo je to?
Kdo je to Mudrc? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mudrc? Lidé, historie

Kdo je to Mudrc?

Co znamená a jaký je význam slova Mudrc?

Mudrc je obecně respektovaná moudrá osoba. Může jít o myslitele a filozofa, ale též neobvykle vzdělanou osobu nebo náboženského mystika.
Jde o spíše starší termín. Spojujeme si s ním obvykle muže, který má široké spektrum vědomostí a nadání, které ho povyšuje nad ostatní lidi. Lidé mu naslouchají, řídí se jeho názory a následují ho. V minulosti mohlo jít například o poustevníky, kteří se věnovali náboženskému rozjímání, ale také ty, kdo prosazovali nové filozofické směry nebo naopak bádali ve starých spisech a získávali tak velké množství vědomostí.
Mudrc je osoba, která požívá všeobecné úcty.Kdo je to Mudrc? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mudrc? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mudrc? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Jaterní encefalopatie? Víte, co je to BFU? Znáte pojem Charta 77? Rozumíte pojmu BTW?

Klíčová slova: heslo, význam slova, popis, informace, synonymum, Mudrc, pojem, historie, etymologie, odborný výraz, Mudrc, přesný význam, význam, wiki, vysvětlení, co znamená

Pojem Mudrc je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat termín Mudrc ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mudrc ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Mudrc na Google.cz

Vyhledat heslo Mudrc ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Mudrc v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Mudrc například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mudrc

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mudrc? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mudrc? Definice pojmu Mudrc se nachází v kategorii Historie

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Čerstvé informace hledejte pojem, slovo, termín, výraz například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Mudrc i v jiné sekci než je kategorie historie.