Kdo je to?
Kdo je Tereza Hlůšková? Životopis Tereza Hlůšková, osobnosti, slavná žena z kategorie zločin

Tereza Hlůšková

Kdo je Tereza Hlůšková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, zločin

Tereza Hlůšová se nestala v České republice známou díky svému talentu nebo hezkému obličeji, ale kvůli kariéře společnice, pašování drog, zatčení a čtyřletému pobytu za mřížemi Pákistánského vězení.
Tereza byla v lednu 2018 zatčena na pákistánském letišti v Láhauru, když u ní bylo nalezeno devět kilogramů heroinu. Ten měl být původně dopraven do Spojených arabských emirátů. Nakonec byla odsouzena na osm let a osm měsíců. Navíc musela zaplatit 113 tisíc pákistánských rupií. To v přepočtu znamená zhruba 18 tisíc korun českých.
Velmi dlouho se české úřady snažily vyřešit vydání Terezy do České republiky, tento proces byl ale poměrně náročný. K vydání došlo až na jaře roku 2022. V té době byla Tereza Pákistánskými úřady zproštěna obžaloby a mohla odcestovat ze země.
V současné době je Tereza již zpátky v České republice a své těžce nabyté zkušenosti si rozhodně nemíní nechat pro sebe. Pochybný status celebrity se stejně jako mnozí před ní rozhodla přetvořit ve svůj příjem. A tak zatímco jiní píšou knihy či prodávají práva na svůj příběh filmovým společnostem, Tereza si založila účet na HeroHero. (Přestože napsání knihy má Tereza v plánu také.)
Zde nabízí svým odběratelům za 5 euro měsíčně svůj příběh. Sama uvádí, že ji média nazývají bývalou modelkou, pašeračkou, luxusní společnicí či dokonce zrůdou. Ona však realitu vidí jinak a svůj úhel pohledu se rozhodla předložit i svým odběratelům. Sdílí s nimi pocity z vězení, informace, jak vypadal každodenní život a tak podobně.
Nabízí se však otázka, jestli jde Tereze skutečně o boření mýtů nebo spíš o vydělávání peněz na kontroverzním obsahu. Pokud by totiž její primární motivací bylo dementování fám, mohla by tyto informace sdílet i veřejně, a ne je ukrývat za paywallem.
Ačkoli by se mohlo zdát, že si po přestálých zkušenostech bude Tereza nějakou dobu držet odstup od mužů, na podzim roku 2022 prolétla médii zpráva, že randí s fotbalistou Mariánem Kovářem.Kdo je Tereza Hlůšková? Životopis Tereza Hlůšková, osobnosti, slavná žena z kategorie zločin

Hlavní informace o osobě Tereza Hlůšková

Národnost: česká
Datum narození: 1997

Popis osobnosti Tereza Hlůšková můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Právo? Pamatujete si definici pojmu Fair play? Pamatujete si definici pojmu Reddit? Vzpomněli byste si co znamená slovo Baráž?

Klíčová slova: osobnost, wikipedie, životopis, zločin, život, Tereza Hlůšková, popis, Tereza Hlůšková, vysvětlení, kdy se narodila Tereza Hlůšková?, biografie, zločin, lexikon, datum narození, kdo je Tereza Hlůšková?, informace

Pojem Tereza Hlůšková je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Tereza Hlůšková na Youtube

Hledat heslo Tereza Hlůšková na Google.cz

Zkusit najít Tereza Hlůšková ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Tereza Hlůšková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Tereza Hlůšková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Hlůšková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tereza Hlůšková

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Tereza Hlůšková? Kdy se narodila Tereza Hlůšková? Tereza Hlůšková je v sekci Zločin

Kategorie zločin, zločinec balíky, tereza Hlůšková, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Tereza Hlůšková dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Hlůšková i v jiné kategorii než je zločin.