Kdo je to?
Kdo je Petr Havlíček? Životopis Petr Havlíček, osobnosti, slavný člověk z kategorie lékařství

Petr Havlíček

Kdo je Petr Havlíček? Životopis, informace, biografie, lékařství

Petr Havlíček je český výživový specialista, známý i z televizních pořadů věnovaných problematice zdravého stravování a hubnutí.
Vystudoval Vysokou školu zemědělskou v Brně, již během studií však začal směřovat k oboru zdravého stravování. Jako odborník spolupracoval s řadou firem - např. Energus či Nutrend. Později začal publikovat ve specializovaných časopisech - hlavně Dieta.
Televizní diváci jej vídali od roku 2006 jako výživového specialistu v show o hubnutí Jste to, co jíte. Následně spolupracoval také s pořadem Souboj v těžké váze.
Založil Centrum Petra Havlíčka, kde se věnuje poradenství v oblasti stavování a obecně zdravého životního stylu.
Je autorem řady knih o výživě a zdravém stravování. Například Jídlo jako životní styl (2010) a navazující druhý a třetí díl (2012, resp. 2014). Dále namátkou Naučte se správně jíst aneb Jídelníček na 120 dní (2013) nebo Dieta - Super jídlo podle Petra Havlíčka (2017). Zmiňme ještě specializované knihy Jde to i bez mléka a vajec (2017) a Jde to i bez pšenice (2015).Kdo je Petr Havlíček? Životopis Petr Havlíček, osobnosti, slavný člověk z kategorie lékařství

Základní údaje o osobě Petr Havlíček

Národnost: česká
Datum narození: 29. dubna 1969

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petr Havlíček s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Cloud? Víte co je Ekologie? Znáte pojem Šmakoun? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dialýza?

Klíčová slova: osobnost, lexikon, zajímavosti, život, datum narození, Petr Havlíček, biografie, lékařství, Petr Havlíček, lékařství, wiki, popis, kdy se narodil Petr Havlíček?, kdo je Petr Havlíček?, wikipedie, národnost

Pojem Petr Havlíček je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Petr Havlíček ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Petr Havlíček ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Petr Havlíček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Petr Havlíček na Google obrázcích

Hledat pojem Petr Havlíček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Havlíček například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Petr Havlíček?

Právě jste zjistili Kdo je to Petr Havlíček? Kdy se narodil Petr Havlíček? Petr Havlíček se nachází v sekci Lékařství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Petr Havlíček dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Havlíček i v jiné kategorii než je lékařství.