Kdo je to?
Kdo je Veronika Rajek? Životopis Veronika Rajek, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Veronika Rajek

Kdo je Veronika Rajek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Veronika Rajek je slovenská sexbomba, modelka a influencerka, která přišla na svět 20. února 1996 ve Vranově nad Topľou. Patří k neúspěšnějším Slovenkám na sociálních sítích. Měří 181 cm. Sleduje ji víc než pět milionů lidí. Žije ve Spojených státech Amerických, ale na léto se vrací do Evropy. Má byt ve Vídni a ráda zavítá také na rodné Slovensko.
V minulosti se zúčastnila Miss Slovenska. V této soutěži krásy se v roce 2016 probojovala až do finále. Brzy po této zkušenosti s však rozhodla změnit své působiště a vydala se do světa. Nějakou dobu žila v Dubaji, poté se přestěhovala do Mexika a v současnosti žije mezi Mexikem a USA. Sama říká, že se v Americe cítí doma a že ve svém srdci je Američanka. Zbožňuje příležitosti, které jí i dalším kreativním lidem americká společnost nabízí.
Veronika Rajek o sobě tvrdí, že nikdy ve svém životě nedržela žádnou dietu. Naopak, je prý velkou milovnicí sladkého a tradiční středoevropské kuchyně. Navzdory tomu je známá díky své štíhlosti a dokonalým ženským křivkám. Dokonce má certifikát na pravost svého poprsí.
V dětství se věnovala atletice, během střední školy však u ní převládla láska k posilovnám.
V létě 2023 měla v Itálii nehodu na elektrokoloběžce, která se ukázala být poměrně vážná. Modelka dokonce přišla o jeden z předních zubů a odnesla si otřes mozku.
Je zadaná a touží po velké rodině. Ráda by měla v budoucnu dokonce pět dětí. V roce 2022 zřejmě začala Veronika randit s hráčem amerického fotbalu Tomem Bradym.Kdo je Veronika Rajek? Životopis Veronika Rajek, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Veronika Rajek

Národnost: slovenská
Datum narození: 20. února 1996
Místo narození: Vranov nad Topľou

Tento text (Veronika Rajek) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Aloha? Víte co je Pískavice? Pamatujete si definici pojmu Rektokéla? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dušnost?

Klíčová slova: informace, život, Veronika Rajek, modeling, popis, životopis, místo narození, kdy se narodila Veronika Rajek?, wiki, osobnosti, osobnost, vysvětlení, biografie, lexikon, kdo je Veronika Rajek?, modeling

Pojem Veronika Rajek je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Veronika Rajek

Vyhledat termín Veronika Rajek na Google.cz

Zkusit najít frázi Veronika Rajek ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Veronika Rajek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Veronika Rajek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Veronika Rajek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Rajek například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Veronika Rajek?

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Veronika Rajek? Kdy se narodila Veronika Rajek? Kde se narodila Veronika Rajek? Veronika Rajek patří do kategorie Modeling

Kategorie modeling, zrzka vlny, veronika Rajek, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Veronika Rajek dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Rajek i v jiné kategorii než je modeling.