Kdo je to?
Kdo je Klára Jandová? Životopis Klára Jandová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Klára Jandová?

Kdo je Klára Jandová? Životopis, informace, biografie, herectví

Klára Jandová je oblíbenou herečkou a dabérkou. Vystudovala hudebně dramatické umění na konzervatoři v Praze. Působila v činohře Jihočeského divadla v Budějovicích, pak přešla do pražského divadla ABC. Zde účinkovala ve hrách jako Charleyova teta, Ideální manžel, Jak je důležité míti Filipa a dalších.
V televizi vystupovala Klára Jandová již jako dítě, často hraje i v seriálech – např. Rodinná pouta. Je úspěšná také jako dabérka.Kdo je Klára Jandová? Životopis Klára Jandová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Klára Jandová

Národnost: česká
Datum narození: 15. listopadu 1979
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Klára Jandová s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Aritmetický průměr? Rozumíte pojmu Droždí? Víte co je Fundamentalismus? Znáte pojem Baklava?

Klíčová slova: vysvětlení, kde se narodila Klára Jandová?, kdy se narodila Klára Jandová?, kdo je Klára Jandová?, informace, narození, život, herectví, zajímavosti, datum narození, lexikon, Klára Jandová, osobnost, wiki, životopis, herectví

Pojem Klára Jandová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Klára Jandová na Youtube

Zkusit najít výraz Klára Jandová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Klára Jandová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Klára Jandová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Klára Jandová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Klára Jandová například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Klára Jandová?

Právě jste zjistili Kdo je to Klára Jandová? Kdy se narodila Klára Jandová? Kde se narodila Klára Jandová? Klára Jandová se nachází v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Klára Jandová například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Klára Jandová i v jiné kategorii než je herectví.