Kdo je to?
Kdo je to Klára Jandová? Životopis Klára Jandová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Klára Jandová?

Kdo je to Klára Jandová? Stručný životopis

Klára Jandová je oblíbenou herečkou a dabérkou. Vystudovala hudebně dramatické umění na konzervatoři v Praze. Působila v činohře Jihočeského divadla v Budějovicích, pak přešla do pražského divadla ABC. Zde účinkovala ve hrách jako Charleyova teta, Ideální manžel, Jak je důležité míti Filipa a dalších.
V televizi vystupovala Klára Jandová již jako dítě, často hraje i v seriálech – např. Rodinná pouta. Je úspěšná také jako dabérka.Kdo je to Klára Jandová? Životopis Klára Jandová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Klára Jandová

Národnost: česká
Datum narození: 15. listopadu 1979
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Klára Jandová s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Defenestrace? Znáte definici termínu Slzovka? Víte co je Malware? Pamatujete si definici pojmu ADHD?

Klíčová slova: formulace, popis, slovo, pojem, kdo to je, kdo je Klára Jandová?, význam pojmu, význam, co je to Klára Jandová?, termín, definice, původ slova, přesný výraz, odborný výraz, co znamená, význam slova

Pojem Klára Jandová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Klára Jandová na Youtube

Hledat termín Klára Jandová ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Klára Jandová ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Klára Jandová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Klára Jandová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Klára Jandová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Klára Jandová? Kdo to byl Klára Jandová? Kdy se narodil Klára Jandová? Kde se narodil Klára Jandová? Klára Jandová je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Klára Jandová dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Klára Jandová i v jiné kategorii než je herectví.