Kdo je to?
Kdo je to Barbora Seemanová? Životopis Barbora Seemanová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Barbora Seemanová?

Kdo je to Barbora Seemanová? Stručný životopis

Barbora Seemanová je úspěšná česká plavkyně. Již jako patnáctiletá se stala reprezentantkou na EH v Baku a v roce 2016 také na Letních olympijských hrách v Riu. V plavání na stometrové trati volným způsobem byla v Baku čtvrtá, na dvě stě metrů osmá, na 50 metrů třináctá a devátá ve štafetě.
Byla vyhlášena juniorkou roku 2015. Barbora Seemanová je členkou klubu SK Motorlet Praha.Kdo je to Barbora Seemanová? Životopis Barbora Seemanová, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Barbora Seemanová

Národnost: česká
Datum narození: 1.4.2000
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Barbora Seemanová? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Microsoft Edge? Znáte termín Vodní dýmka? Vzpomněli byste si na význam slova Křivda? Víte, co je to Pověst?

Klíčová slova: původ slova, sport, co znamená, přesný význam, formulace, kdo je Barbora Seemanová?, popis, popis, Barbora Seemanová, etymologie, přesný výraz, informace, odborný výraz, význam slova, termín, slovo

Pojem Barbora Seemanová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Barbora Seemanová ve Wikipedii

Hledat pojem Barbora Seemanová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Barbora Seemanová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Barbora Seemanová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Seemanová například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Barbora Seemanová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Barbora Seemanová? Kdo to byl Barbora Seemanová? Kdy se narodil Barbora Seemanová? Kde se narodil Barbora Seemanová? Barbora Seemanová je v sekci sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Barbora Seemanová kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Seemanová i v jiné kategorii než je sport.