Kdo je to?
Kdo je Barbora Seemanová? Životopis Barbora Seemanová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Barbora Seemanová

Kdo je Barbora Seemanová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Barbora Seemanová je úspěšná česká plavkyně. Již jako patnáctiletá se stala reprezentantkou na EH v Baku a v roce 2016 také na Letních olympijských hrách v Riu. V plavání na stometrové trati volným způsobem byla v Baku čtvrtá, na dvě stě metrů osmá, na 50 metrů třináctá a devátá ve štafetě.
Byla vyhlášena juniorkou roku 2015. Barbora Seemanová je členkou klubu SK Motorlet Praha.Kdo je Barbora Seemanová? Životopis Barbora Seemanová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Základní údaje o osobě Barbora Seemanová

Národnost: česká
Datum narození: 1.4.2000
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Barbora Seemanová s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Identifikovaná osoba? Znáte termín Premisa? Vzpomněli byste si na význam slova Normalizace? Víte, co je to Komentář?

Klíčová slova: informace, narození, kde se narodila Barbora Seemanová?, wikipedie, Barbora Seemanová, místo narození, národnost, Barbora Seemanová, osobnosti, datum narození, kdo je Barbora Seemanová?, sport, osobnost, vysvětlení, život, popis

Pojem Barbora Seemanová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít výraz Barbora Seemanová na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Barbora Seemanová na Google.cz

Vyhledat výraz Barbora Seemanová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Barbora Seemanová na Youtube

Vyhledat termín Barbora Seemanová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Seemanová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v metavyhledávači Info.com, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Barbora Seemanová?

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Barbora Seemanová? Kdy se narodila Barbora Seemanová? Kde se narodila Barbora Seemanová? Barbora Seemanová se nachází v kategorii Sport

Kategorie sport, kanoistka, barbora Seemanová, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Barbora Seemanová například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Seemanová i v jiné kategorii než je sport.