Kdo je to?
Kdo je to Barbora Seemanová? Životopis Barbora Seemanová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Barbora Seemanová?

Kdo je to Barbora Seemanová? Stručný životopis

Barbora Seemanová je úspěšná česká plavkyně. Již jako patnáctiletá se stala reprezentantkou na EH v Baku a v roce 2016 také na Letních olympijských hrách v Riu. V plavání na stometrové trati volným způsobem byla v Baku čtvrtá, na dvě stě metrů osmá, na 50 metrů třináctá a devátá ve štafetě.
Byla vyhlášena juniorkou roku 2015. Barbora Seemanová je členkou klubu SK Motorlet Praha.Kdo je to Barbora Seemanová? Životopis Barbora Seemanová, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Barbora Seemanová

Národnost: česká
Datum narození: 1.4.2000
Místo narození: Praha

Tento text (Barbora Seemanová) můžete samozřejmě sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Dceřiná společnost? Znáte termín Perkál? Vzpomněli byste si na význam slova Ústava? Víte, co je to Epsomská sůl?

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, formulace, odborný výraz, co je to Barbora Seemanová?, heslo, kdo to je, termín, co znamená, sport, definice, význam slova, wiki, kdo je Barbora Seemanová?, původ slova, popis

Pojem Barbora Seemanová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít Barbora Seemanová na Google.cz

Najít termín Barbora Seemanová ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Barbora Seemanová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Barbora Seemanová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Seemanová například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Seemanová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Barbora Seemanová? Kdo to byl Barbora Seemanová? Kdy se narodil Barbora Seemanová? Kde se narodil Barbora Seemanová? Barbora Seemanová je v kategorii sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Barbora Seemanová řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Seemanová i v jiné kategorii než je sport.