Kdo je to?
Kdo je Barbora Seemanová? Životopis Barbora Seemanová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kdo je Barbora Seemanová?

Kdo je Barbora Seemanová? Životopis, informace, biografie, sport

Barbora Seemanová je úspěšná česká plavkyně. Již jako patnáctiletá se stala reprezentantkou na EH v Baku a v roce 2016 také na Letních olympijských hrách v Riu. V plavání na stometrové trati volným způsobem byla v Baku čtvrtá, na dvě stě metrů osmá, na 50 metrů třináctá a devátá ve štafetě.
Byla vyhlášena juniorkou roku 2015. Barbora Seemanová je členkou klubu SK Motorlet Praha.Kdo je Barbora Seemanová? Životopis Barbora Seemanová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Hlavní data o osobě Barbora Seemanová

Národnost: česká
Datum narození: 1.4.2000
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Barbora Seemanová s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Dyspepsie? Znáte pojem Sokl? Vzpomněli byste si na význam slova Extrahovat? Vzpomenete si na definici slova Ivermektin?

Klíčová slova: zajímavosti, životopis, wiki, osobnost, datum narození, Barbora Seemanová, lexikon, popis, Barbora Seemanová, osobnosti, kdo je Barbora Seemanová?, biografie, informace, místo narození, národnost, kde se narodila Barbora Seemanová?

Pojem Barbora Seemanová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem Barbora Seemanová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Barbora Seemanová ve Wikipedii

Najít výraz Barbora Seemanová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Barbora Seemanová na Google.cz

Hledat termín Barbora Seemanová ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Seemanová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Seemanová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Barbora Seemanová? Kdy se narodila Barbora Seemanová? Kde se narodila Barbora Seemanová? Barbora Seemanová je v kategorii Sport

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Barbora Seemanová dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Seemanová i v jiné kategorii než je sport.