Kdo je to?
Kdo je Barbora Seemanová? Životopis Barbora Seemanová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kdo je Barbora Seemanová?

Kdo je Barbora Seemanová? Životopis, informace, biografie, sport

Barbora Seemanová je úspěšná česká plavkyně. Již jako patnáctiletá se stala reprezentantkou na EH v Baku a v roce 2016 také na Letních olympijských hrách v Riu. V plavání na stometrové trati volným způsobem byla v Baku čtvrtá, na dvě stě metrů osmá, na 50 metrů třináctá a devátá ve štafetě.
Byla vyhlášena juniorkou roku 2015. Barbora Seemanová je členkou klubu SK Motorlet Praha.Kdo je Barbora Seemanová? Životopis Barbora Seemanová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Barbora Seemanová

Národnost: česká
Datum narození: 1.4.2000
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Barbora Seemanová můžete sdílet s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Dyspepsie? Znáte pojem Zkracovač URL? Vzpomněli byste si na význam slova Moučnice? Vzpomenete si na definici slova Futsal?

Klíčová slova: kde se narodila Barbora Seemanová?, Barbora Seemanová, sport, biografie, životopis, život, kdy se narodila Barbora Seemanová?, vysvětlení, popis, osobnosti, místo narození, datum narození, lexikon, zajímavosti, kdo je Barbora Seemanová?, Barbora Seemanová

Pojem Barbora Seemanová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Barbora Seemanová v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbora Seemanová ve Wikimedia Commons

Najít slovo Barbora Seemanová ve vyhledávači Yandex

Najít termín Barbora Seemanová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Barbora Seemanová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Barbora Seemanová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Seemanová například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Barbora Seemanová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Barbora Seemanová? Kdy se narodila Barbora Seemanová? Kde se narodila Barbora Seemanová? Barbora Seemanová patří do kategorie Sport

Sepsáno redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Barbora Seemanová dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Seemanová i v jiné kategorii než je sport.