Kdo je to?
Kdo je to Anna Volínová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anna Volínová? Lidé, hudba

Kdo je to Anna Volínová?

Co znamená a jaký je význam slova Anna Volínová?

Anna Volínová je zpěvačka lidových písní.
Od roku 1983 tvoří pěvecké duo z Václavem Žákovcem a vystupují buď pod názvem kapely pojmenované po Václavu Žákovcovi nebo jako Duo Václav Žákovec a Anna Volínová. Hudební uskupení působí zejména v Plzeňském kraji.
Popularitu si získali v 90. letech, kdy interpretovali několik desítek českých především lidových písní a písniček vycházejících z folklóru, ale občas zabrousili i do country nebo popu. V novém miléniu jim oblibu vyneslo především účinkování na televizi Šlágr. Díky této spolupráci vyšlo několik dalších alb, shrnujících jejich působení na této stanici.
Na mnoha albech, které toto duo vydalo, se tak jejich fanoušci mohou setkat se známými lidovkami, třeba Ó hřebíčku zahradnický; Teče voda teče; Šla panenka nebo Vínečko bílé, přes táborové Montgomery a Táboráku plápolej až po Loudá se půlměsíc; Už mi, lásko, není dvacet let či Lásko, bože láskoKdo je to Anna Volínová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anna Volínová? Lidé, hudba

Sdílejte tento text s heslem Anna Volínová s rodinou a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Smrtelný hřích? Znáte pojem Tračník? Vzpomněli byste si na význam slova Estrogen? Vzpomenete si na definici slova Metafikce?

Klíčová slova: lexikon, wikipedie, pojem, vysvětlení, přesný výraz, heslo, Anna Volínová, informace, synonymum, wiki, slovo, etymologie, popis, přesný výraz, původ slova, hudba

Pojem Anna Volínová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Anna Volínová lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Anna Volínová ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Anna Volínová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna Volínová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Anna Volínová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Anna Volínová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Volínová například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Anna Volínová? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Anna Volínová? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anna Volínová? Definice pojmu Anna Volínová patří do kategorie Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hudba.