Kdo je to?
Kdo je to Anna Volínová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anna Volínová? Lidé, hudba

Kdo je to Anna Volínová?

Co znamená a jaký je význam slova Anna Volínová?

Anna Volínová je zpěvačka lidových písní.
Od roku 1983 tvoří pěvecké duo z Václavem Žákovcem a vystupují buď pod názvem kapely pojmenované po Václavu Žákovcovi nebo jako Duo Václav Žákovec a Anna Volínová. Hudební uskupení působí zejména v Plzeňském kraji.
Popularitu si získali v 90. letech, kdy interpretovali několik desítek českých především lidových písní a písniček vycházejících z folklóru, ale občas zabrousili i do country nebo popu. V novém miléniu jim oblibu vyneslo především účinkování na televizi Šlágr. Díky této spolupráci vyšlo několik dalších alb, shrnujících jejich působení na této stanici.
Na mnoha albech, které toto duo vydalo, se tak jejich fanoušci mohou setkat se známými lidovkami, třeba Ó hřebíčku zahradnický; Teče voda teče; Šla panenka nebo Vínečko bílé, přes táborové Montgomery a Táboráku plápolej až po Loudá se půlměsíc; Už mi, lásko, není dvacet let či Lásko, bože láskoKdo je to Anna Volínová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anna Volínová? Lidé, hudba

Sdílejte tuto stránku se slovem Anna Volínová s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Smrtelný hřích? Vzpomněli byste si co znamená slovo VPN? Vzpomněli byste si na význam slova Kyselina mléčná? Víte co je Zajištěná cesta?

Klíčová slova: synonymum, popis, význam, definice, vysvětlení, odborný výraz, formulace, termín, heslo, Anna Volínová, informace, hudba, přesný výraz, Anna Volínová, etymologie, co znamená

Pojem Anna Volínová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Anna Volínová

Najít termín Anna Volínová ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Anna Volínová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna Volínová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Anna Volínová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Volínová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Anna Volínová, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Anna Volínová? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anna Volínová? Definice pojmu Anna Volínová se nachází v kategorii Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hudba.