Kdo je to?
Kdo je to Anna Volínová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anna Volínová? Lidé, hudba

Kdo je to Anna Volínová?

Co znamená a jaký je význam slova Anna Volínová?

Anna Volínová je zpěvačka lidových písní.
Od roku 1983 tvoří pěvecké duo z Václavem Žákovcem a vystupují buď pod názvem kapely pojmenované po Václavu Žákovcovi nebo jako Duo Václav Žákovec a Anna Volínová. Hudební uskupení působí zejména v Plzeňském kraji.
Popularitu si získali v 90. letech, kdy interpretovali několik desítek českých především lidových písní a písniček vycházejících z folklóru, ale občas zabrousili i do country nebo popu. V novém miléniu jim oblibu vyneslo především účinkování na televizi Šlágr. Díky této spolupráci vyšlo několik dalších alb, shrnujících jejich působení na této stanici.
Na mnoha albech, které toto duo vydalo, se tak jejich fanoušci mohou setkat se známými lidovkami, třeba Ó hřebíčku zahradnický; Teče voda teče; Šla panenka nebo Vínečko bílé, přes táborové Montgomery a Táboráku plápolej až po Loudá se půlměsíc; Už mi, lásko, není dvacet let či Lásko, bože láskoKdo je to Anna Volínová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anna Volínová? Lidé, hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Anna Volínová? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Smrtelný hřích? Víte, co je to Fake news? Vzpomněli byste si na význam slova ALS? Rozumíte pojmu Abakus?

Klíčová slova: Anna Volínová, hudba, heslo, termín, lexikon, co znamená, wikipedie, vysvětlení, přesný výraz, definice, etymologie, informace, slovo, původ slova, význam, formulace

Pojem Anna Volínová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít Anna Volínová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Anna Volínová ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Anna Volínová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Anna Volínová ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Anna Volínová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Volínová například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Anna Volínová

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Anna Volínová? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anna Volínová? Definice pojmu Anna Volínová patří do sekce Hudba

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít informace pojem, termín, výraz, heslo třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hudba.