Kdo je to?
Kdo je Michael Bolton? Životopis Michael Bolton, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Michael Bolton

Kdo je Michael Bolton? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Charismatický americký zpěvák a skladatel Michael Bolton se proslavil zejména rockovými baladami, preludovanými jeho výrazným chraplákem. Že je jeho celoživotní kariéra více nežli plodná, potvrzuje přes padesát tři miliónů prodaných alb. Michael se dále pyšní dvěma oceněními prestižní Grammy Awards a v hitparádě Billboard Hot 100 si dokonce připsal dvojnásobné vítězství. Má svoji hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.
Původně Michael Bolodin se narodil do židovské rodiny. Jako dítě zpíval ve sboru jako vokalista. Coby patnáctiletý teenager dostal svoji první šanci na vystupování. Podepsal smlouvu s hudební společností a začátkem sedmdesátých let začal vystupovat s rockovou kapelou Blackjack. Zde se seznámil a rozvinul spolupráci s Brucem Kullickem, který později působil jako kytarista ve světoznámé skupině Kiss.
Boltonova hvězdná kariéra nabrala doslova kosmické obrátky. Se svojí kapelou se Bolton vydal i na turné po boku Ozzyho Osbourna. Až přišel zlomový rok 1983, kdy se Michael rozhodl vydat na sólovou dráhu. Jeho prvním hitem, který porážel veškeré hitparády se stala píseň How Am I Supposed to Live Without You. Hned za ní následoval další hit nazvaný Gloria.Kdo je Michael Bolton? Životopis Michael Bolton, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Michael Bolton

Národnost: americká
Datum narození: 26. února 1953  
Místo narození: New Haven, Connecticut, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Michael Bolton? Pak se podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Lymfodrenáž? Vzpomněli byste si na význam slova Kolumbovo vejce? Víte co je Polyester? Znáte definici termínu Reality show?

Klíčová slova: život, kdy se narodil Michael Bolton?, vysvětlení, wiki, Michael Bolton, narození, Michael Bolton, informace, kdo je Michael Bolton?, zajímavosti, osobnost, popis, datum narození, životopis, kde se narodil Michael Bolton?, místo narození

Pojem Michael Bolton je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Michael Bolton doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Michael Bolton na Google obrázcích

Vyhledat pojem Michael Bolton na Google.cz

Vyhledat slovo Michael Bolton ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Michael Bolton ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Michael Bolton ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Bolton například v metavyhledávači Info.com, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Michael Bolton?

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Michael Bolton? Kdy se narodil Michael Bolton? Kde se narodil Michael Bolton? Michael Bolton je v kategorii Hudba

Kategorie hudba, sluchátka růže, michael Bolton, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Michael Bolton řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Bolton i v jiné kategorii než je hudba.