Kdo je to?
Kdo je to Marie Pojkarová? Životopis Marie Pojkarová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Marie Pojkarová?

Kdo je to Marie Pojkarová? Stručný životopis

Marie Pojkarová patří k podivným českým "celebritám", o kterých by, nebýt bulvárních médií, věděli asi jenom jejich nepočetní oddaní fanoušci. Pojkarová sama sebe označuje za zpěvačku, textařku a autorku skladeb. Mezi její "hity" patří skladby nazvané Pejskové se koušou nebo duet nazpívaný s Bohušem Matušem Láska je nádherná. Pojkarovou nemůže nikdo soudný považovat za umělkyni, spíše se stala určitou recesí a internetovým fenoménem, který lidé vyhledávají asi proto, že nevěří, že by něco podobného mohlo existovat. Její klipy působí velmi amatérsky, texty ještě více a její zpěv lze označit jako velmi průměrný. Kromě toho upoutává pozornost nevkusným oblékáním, peroxidovým odstínem vlasů a kyprou postavou. Sympatické na ní je, že o sobě zjevně ví, že není v oboru dobrá, ale nijak to neřeší.Kdo je to Marie Pojkarová? Životopis Marie Pojkarová, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Marie Pojkarová

Národnost: česká
Datum narození: 21.10.1955
Místo narození: Bratislava

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Marie Pojkarová? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Zelená karta? Vzpomněli byste si co znamená slovo Služební cesta? Pamatujete si definici pojmu Tamaryšek? Víte co je Řecký jogurt?

Klíčová slova: popis, kdo je Marie Pojkarová?, pojem, co znamená, význam slova, co je to Marie Pojkarová?, hudba, lexikon, heslo, Marie Pojkarová, vysvětlení, informace, termín, definice, význam, přesný význam

Pojem Marie Pojkarová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Marie Pojkarová ve Wikipedii

Vyhledat termín Marie Pojkarová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Marie Pojkarová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Marie Pojkarová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Marie Pojkarová například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Marie Pojkarová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Marie Pojkarová? Kdo to byl Marie Pojkarová? Kdy se narodil Marie Pojkarová? Kde se narodil Marie Pojkarová? Marie Pojkarová je v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Marie Pojkarová třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marie Pojkarová i v jiné kategorii než je hudba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.