Kdo je to?
Kdo je to Marie Pojkarová? Životopis Marie Pojkarová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Marie Pojkarová?

Kdo je to Marie Pojkarová? Stručný životopis

Marie Pojkarová patří k podivným českým "celebritám", o kterých by, nebýt bulvárních médií, věděli asi jenom jejich nepočetní oddaní fanoušci. Pojkarová sama sebe označuje za zpěvačku, textařku a autorku skladeb. Mezi její "hity" patří skladby nazvané Pejskové se koušou nebo duet nazpívaný s Bohušem Matušem Láska je nádherná. Pojkarovou nemůže nikdo soudný považovat za umělkyni, spíše se stala určitou recesí a internetovým fenoménem, který lidé vyhledávají asi proto, že nevěří, že by něco podobného mohlo existovat. Její klipy působí velmi amatérsky, texty ještě více a její zpěv lze označit jako velmi průměrný. Kromě toho upoutává pozornost nevkusným oblékáním, peroxidovým odstínem vlasů a kyprou postavou. Sympatické na ní je, že o sobě zjevně ví, že není v oboru dobrá, ale nijak to neřeší.Kdo je to Marie Pojkarová? Životopis Marie Pojkarová, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Marie Pojkarová

Národnost: česká
Datum narození: 21.10.1955
Místo narození: Bratislava

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Marie Pojkarová? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Zelená karta? Vzpomněli byste si na význam slova Fandom? Pamatujete si definici pojmu Adherence? Znáte definici termínu Premisa?

Klíčová slova: kdo je Marie Pojkarová?, pojem, význam, popis, přesný význam, vysvětlení, co znamená, wiki, synonymum, popis, slovo, lexikon, formulace, co je to Marie Pojkarová?, kdo to je, heslo

Pojem Marie Pojkarová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marie Pojkarová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Marie Pojkarová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Marie Pojkarová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Marie Pojkarová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Marie Pojkarová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Marie Pojkarová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Marie Pojkarová? Kdo to byl Marie Pojkarová? Kdy se narodil Marie Pojkarová? Kde se narodil Marie Pojkarová? Marie Pojkarová je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Marie Pojkarová dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marie Pojkarová i v jiné kategorii než je hudba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.