Kdo je to?
Kdo je to Marie Pojkarová? Životopis Marie Pojkarová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Marie Pojkarová?

Kdo je to Marie Pojkarová? Stručný životopis

Marie Pojkarová patří k podivným českým "celebritám", o kterých by, nebýt bulvárních médií, věděli asi jenom jejich nepočetní oddaní fanoušci. Pojkarová sama sebe označuje za zpěvačku, textařku a autorku skladeb. Mezi její "hity" patří skladby nazvané Pejskové se koušou nebo duet nazpívaný s Bohušem Matušem Láska je nádherná. Pojkarovou nemůže nikdo soudný považovat za umělkyni, spíše se stala určitou recesí a internetovým fenoménem, který lidé vyhledávají asi proto, že nevěří, že by něco podobného mohlo existovat. Její klipy působí velmi amatérsky, texty ještě více a její zpěv lze označit jako velmi průměrný. Kromě toho upoutává pozornost nevkusným oblékáním, peroxidovým odstínem vlasů a kyprou postavou. Sympatické na ní je, že o sobě zjevně ví, že není v oboru dobrá, ale nijak to neřeší.Kdo je to Marie Pojkarová? Životopis Marie Pojkarová, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Marie Pojkarová

Národnost: česká
Datum narození: 21.10.1955
Místo narození: Bratislava

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Marie Pojkarová sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Zelená karta? Rozumíte pojmu SOLUS? Pamatujete si definici pojmu Adherence? Znáte pojem Strofa?

Klíčová slova: význam pojmu, slovo, definice, popis, Marie Pojkarová, význam slova, kdo je Marie Pojkarová?, co znamená, synonymum, informace, přesný výraz, wiki, přesný význam, co je to Marie Pojkarová?, lexikon, původ slova

Pojem Marie Pojkarová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Marie Pojkarová doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marie Pojkarová ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Marie Pojkarová ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Marie Pojkarová ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Marie Pojkarová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Marie Pojkarová například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Marie Pojkarová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Marie Pojkarová? Kdo to byl Marie Pojkarová? Kdy se narodil Marie Pojkarová? Kde se narodil Marie Pojkarová? Marie Pojkarová se nachází v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Marie Pojkarová dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marie Pojkarová i v jiné kategorii než je hudba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.