Kdo je to?
Kdo je to Marie Pojkarová? Životopis Marie Pojkarová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Marie Pojkarová?

Kdo je to Marie Pojkarová? Stručný životopis

Marie Pojkarová patří k podivným českým "celebritám", o kterých by, nebýt bulvárních médií, věděli asi jenom jejich nepočetní oddaní fanoušci. Pojkarová sama sebe označuje za zpěvačku, textařku a autorku skladeb. Mezi její "hity" patří skladby nazvané Pejskové se koušou nebo duet nazpívaný s Bohušem Matušem Láska je nádherná. Pojkarovou nemůže nikdo soudný považovat za umělkyni, spíše se stala určitou recesí a internetovým fenoménem, který lidé vyhledávají asi proto, že nevěří, že by něco podobného mohlo existovat. Její klipy působí velmi amatérsky, texty ještě více a její zpěv lze označit jako velmi průměrný. Kromě toho upoutává pozornost nevkusným oblékáním, peroxidovým odstínem vlasů a kyprou postavou. Sympatické na ní je, že o sobě zjevně ví, že není v oboru dobrá, ale nijak to neřeší.Kdo je to Marie Pojkarová? Životopis Marie Pojkarová, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Marie Pojkarová

Národnost: česká
Datum narození: 21.10.1955
Místo narození: Bratislava

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Marie Pojkarová s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Zelená karta? Rozumíte pojmu Freediving? Pamatujete si definici pojmu Tamaryšek? Znáte pojem Humoreska?

Klíčová slova: definice, informace, hudba, původ slova, význam slova, odborný výraz, co je to Marie Pojkarová?, synonymum, co znamená, přesný význam, kdo je Marie Pojkarová?, význam pojmu, lexikon, pojem, význam, termín

Pojem Marie Pojkarová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Marie Pojkarová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Marie Pojkarová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marie Pojkarová ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Marie Pojkarová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Marie Pojkarová například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marie Pojkarová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Marie Pojkarová? Kdo to byl Marie Pojkarová? Kdy se narodil Marie Pojkarová? Kde se narodil Marie Pojkarová? Marie Pojkarová se nachází v sekci hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Marie Pojkarová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marie Pojkarová i v jiné kategorii než je hudba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.