Kdo je to?
Kdo je to Marie Pojkarová? Životopis Marie Pojkarová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Marie Pojkarová?

Kdo je to Marie Pojkarová? Stručný životopis

Marie Pojkarová patří k podivným českým "celebritám", o kterých by, nebýt bulvárních médií, věděli asi jenom jejich nepočetní oddaní fanoušci. Pojkarová sama sebe označuje za zpěvačku, textařku a autorku skladeb. Mezi její "hity" patří skladby nazvané Pejskové se koušou nebo duet nazpívaný s Bohušem Matušem Láska je nádherná. Pojkarovou nemůže nikdo soudný považovat za umělkyni, spíše se stala určitou recesí a internetovým fenoménem, který lidé vyhledávají asi proto, že nevěří, že by něco podobného mohlo existovat. Její klipy působí velmi amatérsky, texty ještě více a její zpěv lze označit jako velmi průměrný. Kromě toho upoutává pozornost nevkusným oblékáním, peroxidovým odstínem vlasů a kyprou postavou. Sympatické na ní je, že o sobě zjevně ví, že není v oboru dobrá, ale nijak to neřeší.Kdo je to Marie Pojkarová? Životopis Marie Pojkarová, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Marie Pojkarová

Národnost: česká
Datum narození: 21.10.1955
Místo narození: Bratislava

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Marie Pojkarová sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Quartz? Znáte pojem Zakázané uvolnění? Pamatujete si definici pojmu Blýskavice? Vzpomenete si na definici slova Soundbar?

Klíčová slova: původ slova, slovo, popis, co je to Marie Pojkarová?, lexikon, informace, kdo to je, co znamená, Marie Pojkarová, přesný význam, pojem, termín, etymologie, heslo, formulace, wiki

Pojem Marie Pojkarová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Marie Pojkarová

Vyhledat výraz Marie Pojkarová na Google.cz

Najít heslo Marie Pojkarová ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Marie Pojkarová ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marie Pojkarová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Marie Pojkarová například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Marie Pojkarová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Marie Pojkarová? Kdo to byl Marie Pojkarová? Kdy se narodil Marie Pojkarová? Kde se narodil Marie Pojkarová? Marie Pojkarová patří do sekce hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Marie Pojkarová například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marie Pojkarová i v jiné kategorii než je hudba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.