Kdo je to?
Kdo je to Verbež? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Verbež? Lidé, hanlivé

Verbež

Jaký je význam slova Verbež? Co to znamená?

Verbež je hanlivé označení pro člověka nebo skupinu lidí, kterou mluvčí opovrhuje. „Verbež“ je někomu na obtíž, jedná se o lidi na okraji společnosti, často bez vzdělání či práce. Synonyma pro slovo verbež skupinu lidí jsou „holota, chamraď, lůza, sběř, pakáž, chátra, banda“.
Další význam slova „verbež“ je hanlivé označení „malých dětí“. Synonyma pro slovo verbež myšleno malé děti jsou „drobotina, holota, chamraď“.


Kdo je to Verbež? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Verbež? Lidé, hanlivé

Sdílejte uvedený text s kolegy na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu CNG? Znáte definici termínu Playmate? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ratejna? Pamatujete si definici pojmu Teplota?

Klíčová slova: slovo, pojem, původ slova, Verbež, význam pojmu, wiki, přesný výraz, co znamená, hanlivé, přesný výraz, popis, lexikon, informace, heslo, přesný význam, význam slova

Pojem Verbež je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Verbež hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat termín Verbež na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Verbež ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Verbež ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Verbež v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Verbež ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Verbež například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Verbež? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Verbež? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Verbež? Definice pojmu Verbež je v kategorii Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste též hledat informace pojem, text, definici, dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hanlivé).