Kdo je to?
Kdo je to Verbež? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Verbež? Lidé, hanlivé

Verbež

Co znamená a jaký je význam slova Verbež?

Verbež je hanlivé označení pro člověka nebo skupinu lidí, kterou mluvčí opovrhuje. „Verbež“ je někomu na obtíž, jedná se o lidi na okraji společnosti, často bez vzdělání či práce. Synonyma pro slovo verbež skupinu lidí jsou „holota, chamraď, lůza, sběř, pakáž, chátra, banda“.
Další význam slova „verbež“ je hanlivé označení „malých dětí“. Synonyma pro slovo verbež myšleno malé děti jsou „drobotina, holota, chamraď“.


Kdo je to Verbež? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Verbež? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice slova Verbež? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Dron? Vzpomněli byste si na význam slova Parka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Etologie? Znáte definici termínu Tiráž?

Klíčová slova: původ slova, heslo, slovo, přesný výraz, lexikon, popis, synonymum, wiki, Verbež, přesný výraz, wikipedie, formulace, význam slova, hanlivé, Verbež, definice

Pojem Verbež je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat termín Verbež ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Verbež ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Verbež ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Verbež na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Verbež na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Verbež například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Verbež

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Verbež? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Verbež? Definice pojmu Verbež je v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, cela, verbež, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít informace výraz,heslo, text, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hanlivé).