Kdo je to?
Kdo je Robson Walton? Životopis Robson Walton, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Robson Walton

Kdo je Robson Walton? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Robson Walton je americký byznysmen, člen byznysového klanu Waltonových a dědic obchodního impéria Walmart.
Rodina Waltonových patří k nejbohatším rodinám v Americe. Své jmění zakládá na síti diskontních obchodů Walmart, kterou začal budovat ve druhé polovině 20. století zakladatel klanu Sam Walton. Po smrti Sama Waltona impérium zdědila jeho žena a děti, kteří rodinný byznys dále rozvíjeli. Robson je nejstarší syn Sama a Heleny Waltonových.
Robson Walton vystudoval obchod na University of Arkansas a práva na Columbia Law School. Po studiích se zapojil do rodinného byznysu. V letech 1992 - 2015 Robson Walton Walmart vedl.
Je známým sběratelem automobilů, jeho sbírka se skládá především z vozů Ferrari.
V roce 2022 byl Robson Walton 18. nejbohatším mužem světa.Kdo je Robson Walton? Životopis Robson Walton, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Robson Walton

Národnost: americká
Datum narození: 28. října 1944

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Robson Walton sdílet s ostatnímina společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Verš? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ontologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hypotéza? Znáte termín Bronchoskopie?

Klíčová slova: Robson Walton, podnikání, národnost, vysvětlení, podnikání, zajímavosti, životopis, život, osobnosti, Robson Walton, kdy se narodil Robson Walton?, lexikon, wikipedie, osobnost, biografie, kdo je Robson Walton?

Pojem Robson Walton je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo Robson Walton ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Robson Walton ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Robson Walton ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Robson Walton ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Robson Walton v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Robson Walton například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robson Walton

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Robson Walton? Kdy se narodil Robson Walton? Robson Walton patří do sekce Podnikání

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Robson Walton řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robson Walton i v jiné kategorii než je podnikání.