Kdo je to?
Kdo je Robson Walton? Životopis Robson Walton, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Robson Walton?

Kdo je Robson Walton? Životopis, informace, biografie, podnikání

Robson Walton je americký byznysmen, člen byznysového klanu Waltonových a dědic obchodního impéria Walmart.
Rodina Waltonových patří k nejbohatším rodinám v Americe. Své jmění zakládá na síti diskontních obchodů Walmart, kterou začal budovat ve druhé polovině 20. století zakladatel klanu Sam Walton. Po smrti Sama Waltona impérium zdědila jeho žena a děti, kteří rodinný byznys dále rozvíjeli. Robson je nejstarší syn Sama a Heleny Waltonových.
Robson Walton vystudoval obchod na University of Arkansas a práva na Columbia Law School. Po studiích se zapojil do rodinného byznysu. V letech 1992 - 2015 Robson Walton Walmart vedl.
Je známým sběratelem automobilů, jeho sbírka se skládá především z vozů Ferrari.
V roce 2022 byl Robson Walton 18. nejbohatším mužem světa.Kdo je Robson Walton? Životopis Robson Walton, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Robson Walton

Národnost: americká
Datum narození: 28. října 1944

Líbí se stručný životopis s osobou Robson Walton? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Alternátor? Znáte termín Cílová částka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cytoskopie? Víte, co je to Multiplex?

Klíčová slova: zajímavosti, život, osobnost, vysvětlení, podnikání, lexikon, kdy se narodil Robson Walton?, kdo je Robson Walton?, osobnosti, informace, wikipedie, Robson Walton, biografie, národnost, životopis, Robson Walton

Pojem Robson Walton je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Robson Walton zkuste tyto odkazy

Hledat výraz Robson Walton ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Robson Walton na Youtube

Zkusit najít termín Robson Walton ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Robson Walton ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Robson Walton ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Robson Walton například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robson Walton

Právě nyní již víte Kdo je to Robson Walton? Kdy se narodil Robson Walton? Robson Walton je v kategorii Podnikání

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Robson Walton řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robson Walton i v jiné kategorii než je podnikání.