Kdo je to?
Kdo je to Veronika Freimanová? Životopis Veronika Freimanová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Veronika Freimanová?

Kdo je to Veronika Freimanová? Stručný životopis

Veronika Freimanová je divadelní i filmová herečka, vítězka dvou anket TýTý. K jejím nejznámějším rolím patří postavy z filmů Rafťáci, Sněženky a machři, Snowboarďáci nebo v seriálu Vyprávěj.
Veronika Freimanová často vystupuje v komediích. Je absolventkou pražské konzervatoře. Hrála především v Činoherním klubu, nyní je členkou souboru Divadla Bez zábradlí.Kdo je to Veronika Freimanová? Životopis Veronika Freimanová, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Veronika Freimanová

Národnost: česká
Datum narození: 24. září 1955
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Veronika Freimanová? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Etážové topení? Vzpomněli byste si co označuje výraz Buddhismus? Znáte termín Pozidriv? Znáte termín Anémie?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, co je to Veronika Freimanová?, vysvětlení, Veronika Freimanová, synonymum, informace, popis, přesný výraz, etymologie, přesný význam, původ slova, co znamená, význam, kdo to je, formulace

Pojem Veronika Freimanová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem Veronika Freimanová ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Veronika Freimanová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Veronika Freimanová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Veronika Freimanová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Freimanová například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Veronika Freimanová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Veronika Freimanová? Kdo to byl Veronika Freimanová? Kdy se narodil Veronika Freimanová? Kde se narodil Veronika Freimanová? Veronika Freimanová patří do sekce herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Veronika Freimanová dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Freimanová i v jiné kategorii než je herectví.