Kdo je to?
Kdo je Veronika Freimanová? Životopis Veronika Freimanová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Veronika Freimanová?

Kdo je Veronika Freimanová? Životopis, informace, biografie, herectví

Veronika Freimanová je divadelní i filmová herečka, vítězka dvou anket TýTý. K jejím nejznámějším rolím patří postavy z filmů Rafťáci, Sněženky a machři, Snowboarďáci nebo v seriálu Vyprávěj.
Veronika Freimanová často vystupuje v komediích. Je absolventkou pražské konzervatoře. Hrála především v Činoherním klubu, nyní je členkou souboru Divadla Bez zábradlí.Kdo je Veronika Freimanová? Životopis Veronika Freimanová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Veronika Freimanová

Národnost: česká
Datum narození: 24. září 1955
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Veronika Freimanová s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Černá stavba? Víte co je Obrok? Znáte termín Movitá věc? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mansarda?

Klíčová slova: narození, kde se narodila Veronika Freimanová?, Veronika Freimanová, datum narození, kdy se narodila Veronika Freimanová?, wikipedie, kdo je Veronika Freimanová?, Veronika Freimanová, herectví, místo narození, popis, herectví, wiki, informace, vysvětlení, zajímavosti

Pojem Veronika Freimanová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Veronika Freimanová

Zkusit najít heslo Veronika Freimanová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Veronika Freimanová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Veronika Freimanová na Google.cz

Hledat videa s názvem Veronika Freimanová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Freimanová například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Veronika Freimanová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Veronika Freimanová? Kdy se narodila Veronika Freimanová? Kde se narodila Veronika Freimanová? Veronika Freimanová se nachází v sekci Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Veronika Freimanová řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Freimanová i v jiné kategorii než je herectví.