Kdo je to?
Kdo je Veronika Freimanová? Životopis Veronika Freimanová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Veronika Freimanová

Kdo je Veronika Freimanová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Veronika Freimanová je divadelní i filmová herečka, vítězka dvou anket TýTý. K jejím nejznámějším rolím patří postavy z filmů Rafťáci, Sněženky a machři, Snowboarďáci nebo v seriálu Vyprávěj.
Veronika Freimanová často vystupuje v komediích. Je absolventkou pražské konzervatoře. Hrála především v Činoherním klubu, nyní je členkou souboru Divadla Bez zábradlí.Kdo je Veronika Freimanová? Životopis Veronika Freimanová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Veronika Freimanová

Národnost: česká
Datum narození: 24. září 1955
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Veronika Freimanová můžete sdílet s dalšími osobami na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Žula? Znáte pojem Veřejný zájem? Znáte termín Technická výchova? Vzpomenete si na definici slova Pastový med?

Klíčová slova: kdy se narodila Veronika Freimanová?, biografie, herectví, herectví, místo narození, osobnost, kde se narodila Veronika Freimanová?, zajímavosti, Veronika Freimanová, narození, informace, vysvětlení, národnost, datum narození, wikipedie, lexikon

Pojem Veronika Freimanová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Veronika Freimanová v dalších zdrojích

Zkusit najít Veronika Freimanová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Veronika Freimanová na Google obrázcích

Vyhledat pojem Veronika Freimanová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Veronika Freimanová ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Veronika Freimanová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Freimanová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Veronika Freimanová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Veronika Freimanová? Kdy se narodila Veronika Freimanová? Kde se narodila Veronika Freimanová? Veronika Freimanová patří do sekce Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Veronika Freimanová řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Freimanová i v jiné kategorii než je herectví.