Kdo je to?
Kdo je to Stavební inženýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Stavební inženýr? Lidé, profese

Kdo je to Stavební inženýr?

Jaký je význam slova Stavební inženýr? Co to znamená?

Stavební inženýr je člověk zodpovědný za stanovení technických postupů, popřípadě za technologickou přípravu stavby, na kterou se kladou zvýšené technologické požadavky. Má na starost systém řízení jakosti, je koordinátorem zpracování projektové dokumentace u větších staveb nebo staveb technicky obtížných.
Stavební inženýr zodpovídá také za řízení zpracování investičních záměrů, určuje způsob jejich provedení, posuzuje a vyhodnocuje stavby i investice.Kdo je to Stavební inženýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Stavební inženýr? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Stavební inženýr s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Fraktál? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hidžáb? Pamatujete si definici pojmu Brť? Znáte termín Ferrata?

Klíčová slova: Stavební inženýr, heslo, informace, původ slova, význam pojmu, wikipedie, vysvětlení, přesný význam, definice, význam, Stavební inženýr, profese, přesný výraz, wiki, význam slova, popis

Pojem Stavební inženýr je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Stavební inženýr

Vyhledat termín Stavební inženýr na Google.cz

Hledat videa s názvem Stavební inženýr na Youtube

Najít slovo Stavební inženýr ve Wikipedii

Vyhledat slovo Stavební inženýr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stavební inženýr ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Stavební inženýr například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Stavební inženýr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Stavební inženýr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stavební inženýr? Definice pojmu Stavební inženýr je v kategorii Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít informace pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Profese.