Kdo je to?
Kdo je to, byl Stavební inženýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stavební inženýr? Lidé, profese

Kdo je to Stavební inženýr?

Jaký je význam slova Stavební inženýr? Co to znamená?

Stavební inženýr je člověk zodpovědný za stanovení technických postupů, popřípadě za technologickou přípravu stavby, na kterou se kladou zvýšené technologické požadavky. Má na starost systém řízení jakosti, je koordinátorem zpracování projektové dokumentace u větších staveb nebo staveb technicky obtížných.
Stavební inženýr zodpovídá také za řízení zpracování investičních záměrů, určuje způsob jejich provedení, posuzuje a vyhodnocuje stavby i investice.Kdo je to, byl Stavební inženýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stavební inženýr? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Stavební inženýr? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Cystoskopie? Víte, co je to Humoreska? Pamatujete si definici pojmu Osteochondróza? Rozumíte pojmu Čubrica?

Klíčová slova: termín, etymologie, význam, význam pojmu, formulace, kdo to je, wiki, přesný výraz, definice, přesný význam, co znamená, synonymum, heslo, informace, lexikon, co je to Stavební inženýr?

Pojem Stavební inženýr je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat heslo Stavební inženýr ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Stavební inženýr ve Wikipedii

Vyhledat výraz Stavební inženýr ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Stavební inženýr ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Stavební inženýr například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Stavební inženýr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Stavební inženýr? Kdo to byl Stavební inženýr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stavební inženýr? Definice pojmu Stavební inženýr je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Stavební inženýr i v jiné sekci než v profese.