Kdo je to?
Kdo je to Stavební inženýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Stavební inženýr? Lidé, profese

Kdo je to Stavební inženýr?

Jaký je význam slova Stavební inženýr? Co to znamená?

Stavební inženýr je člověk zodpovědný za stanovení technických postupů, popřípadě za technologickou přípravu stavby, na kterou se kladou zvýšené technologické požadavky. Má na starost systém řízení jakosti, je koordinátorem zpracování projektové dokumentace u větších staveb nebo staveb technicky obtížných.
Stavební inženýr zodpovídá také za řízení zpracování investičních záměrů, určuje způsob jejich provedení, posuzuje a vyhodnocuje stavby i investice.Kdo je to Stavební inženýr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Stavební inženýr? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Stavební inženýr? s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Fraktál? Pamatujete si definici pojmu Lajkovat? Pamatujete si definici pojmu Power bank? Vzpomněli byste si co znamená slovo Webový prohlížeč?

Klíčová slova: wikipedie, slovo, heslo, původ slova, profese, etymologie, popis, informace, přesný výraz, význam pojmu, odborný výraz, lexikon, Stavební inženýr, definice, synonymum, co znamená

Pojem Stavební inženýr je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Stavební inženýr

Hledat pojem Stavební inženýr ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Stavební inženýr ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stavební inženýr ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Stavební inženýr ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Stavební inženýr například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Stavební inženýr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Stavební inženýr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stavební inženýr? Definice pojmu Stavební inženýr patří do sekce Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Profese.