Kdo je to?
Kdo je to, byl Ambasador? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ambasador? Lidé, státní správa

Kdo je to Ambasador?

Jaký je význam slova Ambasador? Co to znamená?

Ambasador je synonymum cizího původu k českému slovu velvyslanec. Jedná se o úředníka, nejvýše postaveného diplomata, který v zahraničí reprezentuje svou zemi a zajišťuje diplomatické styky. Pokud je tento úředník zároveň osobou, která vede velvyslanectví, zní přesné označení jeho funkce "mimořádný a zplnomocněný velvyslanec". Jeho působištěm je velvyslanectví (ambasáda). Pokud občan státu pobývá v zahraničí, ať už jako turista na dovolené či z pracovních důvodů, pokud se dostane do potíží, může se obrátit právě na velvyslanectví své země.Kdo je to, byl Ambasador? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ambasador? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Ambasador? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Workoholik? Znáte definici termínu Hemoglobin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pluh? Pamatujete si definici pojmu Plutokracie?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, co je to Ambasador?, etymologie, odborný výraz, státní správa, význam pojmu, přesný výraz, kdo to je, pojem, definice, původ slova, slovo, informace, kdo je Ambasador?, co znamená

Pojem Ambasador je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Ambasador v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Ambasador ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Ambasador ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Ambasador ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ambasador například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ambasador

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ambasador? Kdo to byl Ambasador? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ambasador? Definice pojmu Ambasador patří do sekce státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Ambasador i v jiné kategorii než je sekce státní správa.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.