Kdo je to?
Kdo je to, byl Ambasador? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ambasador? Lidé, státní správa

Kdo je to Ambasador?

Jaký je význam slova Ambasador? Co to znamená?

Ambasador je synonymum cizího původu k českému slovu velvyslanec. Jedná se o úředníka, nejvýše postaveného diplomata, který v zahraničí reprezentuje svou zemi a zajišťuje diplomatické styky. Jeho působištěm je velvyslanectví (ambasáda).Kdo je to, byl Ambasador? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ambasador? Lidé, státní správa

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ambasador sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Absolutorium? Rozumíte pojmu Diadém? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sandbox? Znáte pojem Šindel?

Klíčová slova: popis, lexikon, informace, přesný význam, termín, wiki, formulace, přesný výraz, popis, etymologie, kdo to je, význam pojmu, synonymum, význam slova, Ambasador, definice

Pojem Ambasador je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Ambasador ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Ambasador na Youtube

Vyhledat výraz Ambasador v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Ambasador ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ambasador například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Ambasador, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ambasador? Kdo to byl Ambasador? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ambasador? Definice pojmu Ambasador se nachází v sekci státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Ambasador i v jiné sekci než je kategorie státní správa.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.