Kdo je to?
Kdo je to, byl Ambasador? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ambasador? Lidé, státní správa

Kdo je to Ambasador?

Jaký je význam slova Ambasador? Co to znamená?

Ambasador je synonymum cizího původu k českému slovu velvyslanec. Jedná se o úředníka, nejvýše postaveného diplomata, který v zahraničí reprezentuje svou zemi a zajišťuje diplomatické styky. Jeho působištěm je velvyslanectví (ambasáda).Kdo je to, byl Ambasador? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ambasador? Lidé, státní správa

Sdílejte tuto stránku se slovem Ambasador s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Absolutorium? Vzpomněli byste si co označuje výraz Územní rozhodnutí? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sandbox? Znáte termín Moudrost?

Klíčová slova: wiki, formulace, popis, státní správa, co je to Ambasador?, vysvětlení, význam slova, lexikon, kdo je Ambasador?, synonymum, pojem, přesný výraz, přesný význam, původ slova, definice, význam

Pojem Ambasador je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Ambasador ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Ambasador na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Ambasador ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ambasador ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ambasador například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ambasador

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ambasador? Kdo to byl Ambasador? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ambasador? Definice pojmu Ambasador je v kategorii státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než státní správa.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.