Kdo je to?
Kdo je to, byl Ambasador? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ambasador? Lidé, státní správa

Kdo je to Ambasador?

Jaký je význam slova Ambasador? Co to znamená?

Ambasador je synonymum cizího původu k českému slovu velvyslanec. Jedná se o úředníka, nejvýše postaveného diplomata, který v zahraničí reprezentuje svou zemi a zajišťuje diplomatické styky. Jeho působištěm je velvyslanectví (ambasáda).Kdo je to, byl Ambasador? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ambasador? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Ambasador? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Absolutorium? Pamatujete si definici pojmu Reciprocita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sandbox? Vzpomněli byste si co znamená slovo Služební cesta?

Klíčová slova: popis, význam slova, původ slova, státní správa, význam pojmu, kdo je Ambasador?, kdo to je, pojem, informace, co je to Ambasador?, synonymum, termín, Ambasador, popis, lexikon, přesný výraz

Pojem Ambasador je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Ambasador v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Ambasador ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Ambasador ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Ambasador ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ambasador například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Ambasador? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ambasador? Kdo to byl Ambasador? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ambasador? Definice pojmu Ambasador se nachází v kategorii státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v státní správa.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.