Kdo je to?
Kdo je to, byl Ambasador? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ambasador? Lidé, státní správa

Kdo je to Ambasador?

Jaký je význam slova Ambasador? Co to znamená?

Ambasador je synonymum cizího původu k českému slovu velvyslanec. Jedná se o úředníka, nejvýše postaveného diplomata, který v zahraničí reprezentuje svou zemi a zajišťuje diplomatické styky. Pokud je tento úředník zároveň osobou, která vede velvyslanectví, zní přesné označení jeho funkce "mimořádný a zplnomocněný velvyslanec". Jeho působištěm je velvyslanectví (ambasáda). Pokud občan státu pobývá v zahraničí, ať už jako turista na dovolené či z pracovních důvodů, pokud se dostane do potíží, může se obrátit právě na velvyslanectví své země.Kdo je to, byl Ambasador? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ambasador? Lidé, státní správa

Sdílejte tuto stránku se slovem Ambasador s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Poezie? Znáte definici termínu Polemika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hoblice? Pamatujete si definici pojmu Přepěťová ochrana?

Klíčová slova: odborný výraz, popis, Ambasador, formulace, význam, vysvětlení, státní správa, původ slova, lexikon, přesný význam, synonymum, kdo to je, popis, přesný výraz, heslo, slovo

Pojem Ambasador je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat heslo Ambasador ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Ambasador ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Ambasador na Youtube

Najít slovo Ambasador na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ambasador například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Ambasador? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ambasador? Kdo to byl Ambasador? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ambasador? Definice pojmu Ambasador je v sekci státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Ambasador i v jiné kategorii než v státní správa.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.