Kdo je to?
Kdo je Pavel Šafr? Životopis Pavel Šafr, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Pavel Šafr

Kdo je Pavel Šafr? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Pavel Šafr je český novinář.
Před roku 1989 pracoval jako knihovník a působil v samizdatu.
Po sametové revoluci krátce pracoval jako tajemník poslaneckého klubu KDS-LDS. Poté začal pracovat jako novinář a u žurnalistické profese již zůstal. Postupně prošel redakcemi většiny nejvýznamnějších deníků v České republice - často na pozici šéfredaktora nebo v jiné vedoucí funkci. Například v letech 1997-2000 šéfoval redakci Lidových novin. Od roku 2000 potom zastával funkci šéfredaktora Mladé fronty Dnes v době největší slávy tohoto deníku, kdy jeho investigativní novináři rozkrývali řadu politických kauz. Později pracoval například v Reflexu nebo ve vydavatelství Economia.
Mimo jiné byl také v letech 2009-2010 šéfredaktorem oblíbeného dětského časopisu ABC.
Od roku 2015 je Šafr šéfredaktorem internetového média Forum24 (předtím Svobodné fórum).Kdo je Pavel Šafr? Životopis Pavel Šafr, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Pavel Šafr

Národnost: česká
Datum narození: 24. října 1967

Tento text (Pavel Šafr) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ruský twist? Znáte pojem Altruismus? Znáte pojem Coverlock? Vzpomenete si na definici slova Proudový chranič?

Klíčová slova: životopis, Pavel Šafr, kdy se narodil Pavel Šafr?, wikipedie, novináři, život, zajímavosti, datum narození, národnost, osobnosti, biografie, popis, osobnost, informace, wiki, vysvětlení

Pojem Pavel Šafr je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Pavel Šafr v dalších zdrojích

Hledat pojem Pavel Šafr ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Pavel Šafr ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Pavel Šafr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Pavel Šafr na Youtube

Najít pojem Pavel Šafr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Šafr například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavel Šafr

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Pavel Šafr? Kdy se narodil Pavel Šafr? Pavel Šafr je v kategorii Novináři

Kategorie novináři, písař, pavel Šafr, ilustrační obrázek

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Pavel Šafr např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Šafr i v jiné kategorii než je novináři.